Detail ankety


Ankety

Spokojenost s clubem. Co je pro nás Ford Club. 18 návrhů 10 hlasů


Autor:  Hupino
   
Typ hlasování     Veřejné
Povolit účast uživatelů registrovaných až po založení ankety     Ano
Založení ankety     2009-05-22 20:43:51
Hlasování skončilo.

FORD 50% (5 hlasů)
Autor návrhu:  FORD666

Jsem tu asi nejdéle, ze všech aktivních členů(pokud se mohu za aktivního považovat), lidé přicházejí a odcházejí, ale FORD666 zůstává.

Přihlásil jsem se sem, zejména pro to, že to vypadalo, že se uskuteční FORD sraz, malý, ale můj první. Do té doby jsem se odvážil zúčastnit jen dvou Tuning Srazů, ne proto, že bych byl nějakým velkým příznivcem "vytuněných" vozů, ale chtěl jsem se sejit s lidmi podobně postiženými, auty. I tam jsem se zajímal zejména o majitele vozů FORD. Občas navštívím i nějakou výstavu aut (autosalon) a tam vede má první cesta a nejdelší doba pobytu ke stánku FORD.

Nehledám zde rady, ani pro mě není prioritou je udílet (promiň alois), dokonce ani "pánský club" není oč tu běží, jsem totální příznivce Modrého Oválu a tedy FORD, proto jsem zde.

Láká mě spíš FANCLUB, i když nevím, co by mělo být jeho náplní, tak tu jen sedím a čekám, jestli na mě něco zajímavého vypadne.

Stal jsem se, lépe řečeno, byl jsem pověřen, správcem většiny sekcí, zejména proto, že to tu do té doby nikdo nedělal a já nechtěl, aby právě FORD, měl nevedené sekce. Dnes se správcovství ujali i ostatní členové a já mohu jen sledovat jejich práci, někteří se snaží až urputně, ale to je věc názoru.

Zažil jsem tu různá období, dokonce jsem měl i pocit vyhoření, vzhledem ke Clubu, ale největší radost jsem měl, když se konečně, podařilo domluvit trochu větší sraz, nemohl jsem se zúčastnit, ale je to základ pro budoucnost.

Shrnuto podtrženo, hledám FORD FANS a občas i nacházím a v poslední době se zde scházejí lidé, se kterými se fajn komunikuje.

hupino 30% (3 hlasů)
Autor návrhu:  Hupino

Když jsem se kdysi zaregistroval, tak jsem sem zašel jen občas. Něco si přečíst a tak. Pořád se tady jenom řešilo nefunkční švihadlo zavírání oken atd. Jednou mě kontaktoval kamarád f.hofstetr a já se aktivně zapojil do chodu. No a dneska jsem tady každou svoji volnou chvíli. Mám tady kamarády a doufám, že jich ještě pár bude. Připadám si tady jako ve správným anglickým pánským klubu s doutníkem a sklenkou něčeho dobrýho v ruce.

Droga 10% (1 hlasů)
Autor návrhu:  janinka

Pro mě je Fordclub od doby kdy jsem poznala v Hamrech super lidi ,jako droga.Když nedostanu denně svou dávky Ford vzpruhy mám absťák a děsně mi schází.Proto tu jsem a pokud okolnosti dovolí budu denně abych netrpěla nedostatkem fordpokecu.

SebX4 10% (1 hlasů)
Autor návrhu:  SebX4

FordClub.eu je pro mě dalším světem, světem odpočinku relaxace a chvilkové zapomenutí na denní starosti všedního života. Je to svět, kde se setkávám jen s těmi fajnky lidičkama, který tenhle web navštěvují. Ne jako na ulici, kde na sebe každý hledí skrz prsty.

FordClub je pro mě svět, kde nezáleží na tom, jestli jsi mladý, starý, jestli máš drahé auto nebo jestli jezdíš plečkou.

Tenhle web tu není jen kvůli autům, je to místo, kde si každý v klidu oddychne po náročném dni a pokecá si o kdykoli o čemkoli

To je pro mě FORDCLUB.eu

Web http://www.fordclub.eu/car_detail.php?id=1003

Jen tak ... 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  Sedmýzprava

Jsem tu chvilku ... takže mi nepřísluší se pouštět do nějakého hlubokomyslného rozboru....:o)). Myslím, že tu organizátoři Ford clubu odvedli pořádný kus poctivé práce a právem jim za to patří dík a uznání. To ostatní už je na lidech, kteří se tu sejdou, neboli " Jaký si to uděláš, takový to máš" a myslím že tady se to daří ... tak jen tak dál... :o))

Oáza klidu 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  Indian

Popravdě přátelé club pro mě známená hodně, je to místo jaké tu popsali již ostatní, taková oáza klidu k opčinku. Nicméně jak už napsal tady Luboš, tk i oáza má své mouchy, ale to k tomu prostě patří. Já jsem zde spokojený možná až moc a taky proto sem chodím každý den. Fordclub je takový druhý domov pro nás do Forda zažrané.....

supr 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  DEIV.TOM

Ford club no nasel jsem tady spoustu lidicek co jsou opravdu v poho,ikdyz jsem jich spoustu jeste nevydel osobne napravim to,a k tomu klubu no nejdriv jsem tu moc casto nebyl ale posledni dobou jsem tu kazdy den a pokud ne jsem uplne hotovej je to muj inzulin dekuju vsem mejte se hezky

mozol 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  mozol

Ford club. Jestli jsem spokojený? To je hloupá otázka. Jasně ,že jsem. Jsou tu super lidi a přesto ,že tu nejsem dlouho zaregistrovaný tak si myslím,že tu mám bezva přátelé. Je to fajn,že jsou tu nadšenci této značky auta a taky,že dokážou poradit s problémem a nesmějí se, když někdo něčemu nerozumí a bez ohledu na to kolik je stála vlastní skušenost tak poradí. Já děkuji všem ,kteří mě vzali mezi sebe jako člena a jako přítele. A že zrovna nevlastním fáro za spousty peněz. Je jedno jaký každý jsme. Pojí nás nadšení a značka vozu(FORD). A to je na tom to krásné.

Spokojenost nejvetsi 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  milda105

Jsem velice spokojen s klubem.Mam radost ze je vice takovich fandu modreho ovalu jako ja.

* 1 * 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  SHHS

Zaregistroval jsem se teprve včera,ale půl roku co mám Fordíka sem moc rád chodím, dozvídám se hodně užitečného.

radisek 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  radisek

Špica lidi a parádní srázky

No.1 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  Martin

Jsem tady sice krátce,ale jsou zde velice ochotní a vstřícní lidé.Prostě Forďáci.

Komunita 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  zdenosek78

Komunita, rodina, přátelé, všichni komu bije v těle modrý ovál...

Svět, planeta, kde všichni dýchají pro vozítka od dobrýho starýho Henryho...

Útočiště, místo pro radu, ať už se týka čehokoliv...

Není to jen obyčejný klub či web...

Web na úrovni, dobře organizované, přehledné, funkční...

Místo, jak již myslím napsal Iceman, kde se při každém přihlášení PC dívám...

Jen tak dál

Calavera027 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  calavera027

Místo kde si odpočinu, pobavím a zjistím spoustu nových informací.

Web www.soulfly027.blog.cz

Spokojenost 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  Travarica9

Pro mě je to místo, kde se zastavuju při každám zapnutí PC. Ať virtuální garáž, fotogalerie, no prostě všechno, co se tu dá najít. Je tu banda fajn lidí, kamarádů, se kterýma rád prohodím pár slov. Taková Fordí hospoda. Jen vejít a říct "Ahoj lidi! " .....

iceman65 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  iceman65

Ahoj lidi co je pro mě Ford Club? je to něco co se dá těžko popsat je to pro mě srdeční záležitost,super lidi,super ankety ,atd.,sem tu skoro každý den, pokaždé když zapnu pc první věc kterou udělám je,že klikám na Ford Club

LuHuFord 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  LuHuFord

Ano Hupino to vystihl krásně s tím pánským klubem.FordClub se pro mě stal do slova dení rutinou , osobně zde cítím i jakousi povinost se deně zalogovat.I když neříkam -jsou věci které mě zde umí podráždit - ale kdyby to bylo idealní tak je to taky otravné.Každopádně jsou zde lidé které mám rád a vždy se těším až si zas pokecáme.

A co je pro mě Ford ? ten modrej ovál místo srdce tam prostě je .

Ady 0% (0 hlasů)
Autor návrhu:  Ady

Vélka spokojenost ná mé straně,skvěly pokec ze super lidičkama a členu na FordClubu a skvělá zábavaJak kdo hlasoval

FORD [FORD666]   (5)
Fireman.cz  |  Escort  |  cracatith  |  brunette  |  SebX4

hupino [Hupino]   (3)
jagy  |  Petr305  |  FORD666

Droga [janinka]   (1)
Nikina

SebX4 [SebX4]   (1)
petr74