Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Právní poradna

Reklamace

5 let, 6 měsíců

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat, jak mohu reklamovat opravu, která byla provedena ve Francii u autorizovaného dealera Ford ( nové vstřiky, přetěsnění hlavy + práce, těsnění, atd. - 85.000,-Kč bez DPH).

Po ujetí 8.000km opět vstřiky zničeny, hlava popraskaná vahadla zničená - šrouby na hlavě povolovali mechanici ručně, byli povoleny, podávací čerpadlo (které asi zavinilo i púvodní opravu) zničené. Rozvody o zub nebo dva posunuty. Nafta tekla někde od střiků po motoru až do spojky - přítlačák na výměnu.

Vše zdokumentováno v autorizovaném servisu, kam vždy na opravy jezdím. Motor najeto přibližně 250000km.

Nyní musím koupit repas motor, opravit vstřiky, opravit spojku. Výměna hlavy,rozvodů a věcí okolo by přišla prý na stejnou, neli větší částku peněz.

V autorizovaném servisu mi řekli, že reklamaci z francie neumí vyřešit, jedině prý skusit FORD CZ.

Mohli by jste mi poradit, jak mám pokračovat dál?

Děkuji Vrba

Model: Ford Transit

Manuály: 13x Manuály uživatelské, 4x Manuály servisní, 1x Katalogy a prospekty, 1x Ostatní


Odpověď 0

5 let, 5 měsíců
Milan1

Zřejmě jsi asi udělal chybu že jsi se pustil do rozborky a neměl vyřešeno jak to budeš řešit s Frantíkem.Pokud toto rozebíral autorizovaný dýler Fordu tak jsi mu to zadal jak-reklamace-on se měl vyjádřit a poradit jestli to takhle lze řešit

v servisní síti Ford.Kontaktoval bych zastoupení Fordu a potom uvidíš.Proč jsi nechával takovouhle opravu dělat ve Francii?


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - Transit / Právní poradna Vložit otázku

reklamace Po instalaci deflektorů vzduchu autorizovaným prodejcem mám obě boční skla poškrábaná. Deflektory se přímo opírají o boční sklo. Prosím o radu. S pozdravem Robert