Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Nejde spárovat telefon

1 let, 7 měsíců
jozan

Mám nový Samsung grad prime s Androidem 5.0.2 a navigaci NX. Při párování se na navigaci neobjeví párovací kód a telefon ohlásí "spojení nelze navázat" . Existuje někde tabulka kompaktibilních telefonů ? Poraďte jak to pořešit. Děkuji

Model: Ford Kuga

Manuály: 9x Manuály uživatelské, 4x Manuály servisní

2008 Kuga 2.0

1 fotek  |  1 otázek

Výkon motoru 100 kW (136 PS) . Palivo diesel. 6-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 997 ccm (122 cui), 4-válec, Řadový.


Komentáře (4)

Přidat komentář


  petrdepo, 1 let, 7 měsíců

Předpokládám, že po zapnutí Bluetooth v telefonu, tak rádio najde. Co se stane na rádiu, když na telefonu zvolíš připojit ?


  jozan, 1 let, 7 měsíců

No právě, standartní postup jako u všech telefon" ( HTC HD, S Galaxy S, S J5, veškeré nokie, BenQu a další ...) Nechápu to . V prosinci došlo k výmněně MB telefonu a nešlo. Před opravou,( nový v květnu 2015) tam byl KitKaz 4.4.4 a vše jeno tak, jak už NX chodí . Díky za snahu.


  jozan, 1 let, 7 měsíců

Pardon, samozřejmě, ale radio neukáže párovací kód a telefon napíše spojení nelze navázat. Omlouvám se


  petrdepo, 1 let, 7 měsíců

Když v menu rádia vypneš a zapneš Bluetooth, tak by rádio mělo začít vyhledávat přístroje s Bluetooth (a najít telefon). Pokud telefon najde, tak můžeš znovu v telefonu dát příkaz připojit. Možná, že by ti také mohl poradit člen STB, který rádia opravuje. Kontakt má ve svém profilu. Když tak potom dej vědět, jak jsi dopadl.


Další otázky - Kuga / Autoservis Vložit otázku

Výměna manžety řadící páky Pánové a dámové, může mi prosím někdo poradit jak vyměnit manžetu řadící páky. Děkuji

červená kontrolka "porucha motoru" KUGA 2,0 TDCi, 4x4 Mám Kuga 2,0 TDCi DURATORQ 4x4. r.v. 2012 najeto 75 000 km. Před 3 týdny se rozsvítila žlutá kontrolka chyba motoru. Po restrtu motoru zmizla. Za několik dnů znovu. Zhasla až po opakovaném restartu. 2 týdny bez problémů. Včera po 5 km při podřazení červená "porucha motoru". Po restartu motoru žádná......