Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Maverick porucha zámku

11 měsíců, 9 dnů
Filip12.Maverick

Ahoj všem, vlastním Mavericka rv. 2005 2.3 XLT a potřebuju poradit... Při zamknutí auta centrálem se auto kompletně a bez problému uzamkne, až na okénko zadních dveří... To jde bohužel normálně ručně otevřít(při uzamčeném autě)... Myslím si, že tam asi bude nějaká vada na motůrku toho zámku, ale prosím někoho o radu, nebo zkušenost, zda nevíte čím by to mohlo být způsobeno, event. jak to vyřešit...ještě než se v tom začnu šťourat. Děkuji za jakoukoliv odpověď!

Model: Ford Maverick Ford Escape

Manuály: 1x Manuály servisní, 1x Katalogy a prospekty


Komentáře (4)

Přidat komentář


  petrdepo, 11 měsíců, 9 dnů

Budeš muset zkontrolovat mikrospínače zámku dveří.


  Filip12.Maverick, 11 měsíců, 9 dnů

A prosím tě kde přesně je mám hledat?


  petrdepo, 11 měsíců, 9 dnů

U zámku ve dveřích (po odmontování tapecírunku).


  Filip12.Maverick, 11 měsíců, 8 dnů

Tak jsem odmontoval tapec, el. motorek fungoval tak jak měl, posunoval oba dva systémy zámků dveří, ale všiml jsem si, že v tom pákovém mechamismu na zamčení okna je takovej pistek, který hýbe s jednou páčkou při otevíráni a při uzamčení by se měl přesunout do takového prolisu ve druhé páčce, ale jelikož byl ten malý pístek povysunutý, tak se do prolisu nevešel a stále pákové zařízení pracovalo. Tak jsem ho celé vymontoval, abych se k pístku dostal, ten jsem sikovkama o půl centimetru zamackl a opět vše pracuje jak má ☺ Ale i tak dekuju za všechny rady!!


Další otázky - Maverick / Autoservis Vložit otázku

Tempomat Zdravím, mám Mavericka 2005 2,3 benzin koupeny před měsícem a již od koupě nefunguje tempomat. Ať mačkám co mačkám, nezapne se... Žít s tím dokážu, ale přesto, nevíte v čem by mohl byt zakopaný pes??

Kde servisovat Ford Maverick, ideálně Praha 5/6/7? Zdravím a potřebuju zoufale pomoct:) Mám Ford Maverick 3.0, konec 2004 a potřebuju nějaký šikovný servis v Praze, ideálně 5, 6 nebo 7, kde tomu budou rozumět a aktuálně i skvělého klempíře (zadní kolo kvůli korozi před upadnutím...). Nevím, jestli tohle je vhodné místo na ptaní, ale doufám, že jo:)......

Náboj předního kola schéma Po výměně homokynetického kloubu, nemůžu složit náboj, tak aby měla záběr poloosa. Nevíte někdo kde dělám chybu? Popřípadě není někde schéma? Děkuji