Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Kde servisovat Ford Maverick, ideálně Praha 5/6/7?

1 let, 5 měsíců
tonymontana

Zdravím a potřebuju zoufale pomoct:)

Mám Ford Maverick 3.0, konec 2004 a potřebuju nějaký šikovný servis v Praze, ideálně 5, 6 nebo 7, kde tomu budou rozumět a aktuálně i skvělého klempíře (zadní kolo kvůli korozi před upadnutím...). Nevím, jestli tohle je vhodné místo na ptaní, ale doufám, že jo:) Díky!

Foto zde: http://i65.tinypic.com/e8q15f.jpg

Model: Ford Maverick Ford Escape

Manuály: 1x Manuály servisní, 1x Katalogy a prospekty


Odpověď 0

1 let, 5 měsíců
povadl

Zadní kolo před upadnutím znamená co??? Jsou věci které se nesmí vyvařovat Takže záleží jak je to zrezlé a zda kolo před upadnutím není z jiného důvodu.


Komentáře (1)

Přidat komentář


  tonymontana, 1 let, 5 měsíců

Přidal jsem do textu odkaz na foto, jak to vypadá.


Další otázky - Maverick / Autoservis Vložit otázku

Tempomat Zdravím, mám Mavericka 2005 2,3 benzin koupeny před měsícem a již od koupě nefunguje tempomat. Ať mačkám co mačkám, nezapne se... Žít s tím dokážu, ale přesto, nevíte v čem by mohl byt zakopaný pes??

Maverick porucha zámku Ahoj všem, vlastním Mavericka rv. 2005 2.3 XLT a potřebuju poradit... Při zamknutí auta centrálem se auto kompletně a bez problému uzamkne, až na okénko zadních dveří... To jde bohužel normálně ručně otevřít(při uzamčeném autě)... Myslím si, že tam asi bude nějaká vada na motůrku toho zámku, ale pro......

Náboj předního kola schéma Po výměně homokynetického kloubu, nemůžu složit náboj, tak aby měla záběr poloosa. Nevíte někdo kde dělám chybu? Popřípadě není někde schéma? Děkuji