Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Jak zakrýt chladič

11 měsíců, 12 dnů
Luis7

U Tranzita minibus /9 míst,TDCI 92 kW,1998 ccm,r.v.2005/ se za současného chladného počasí neohřeje voda v chladicím okruhu na tolik,aby se dalo topit.co používáte k zakrytí chladiče?

Vozidlo jsem koupil cca před dvěma měsíci, takže stále pátrám co kde je atd.

Díky za srozumitelnou odpověď.

Model: Ford Transit minibus


Komentáře (3)

Přidat komentář


  zed1000, 11 měsíců, 12 dnů

Zakrytí ti nepomůže, protože vodu pouští termostat. Zakrytí funguje jen na rychlejší ohřátí. V tvém případě bych vyměnil termostat. Zřejmě zůstal otevřený a voda stále cirkuluje v chladícím systému. Také jsem to nedávno řešil a byl to termostat. Tak zlom vaz


  Luis7, 11 měsíců, 11 dnů

Díky za info.


  torneo, 11 měsíců, 7 dnů

Ahoj, měl jsem stejný problém. Termostat vymenen a stále velmi dlouho trvalo než se motor ohřál a topil v zadu v pridavnem topení.

Vyřešil jsem to vyrezanim přesně podle tvaru mrizek na masce z plastového baneru co se používá na reklamu a prichytil plastovými pásky.Voda se mi od té doby rychleji ohřívá a topí v zadu.


Další otázky - Transit minibus / Autoservis Vložit otázku

Výměna oleje motoru Ahoj forďáci.Prosím o radu,jaký olej dát do motoru-Ford transit,r.v.2011,2.200ccm,85KW.Koupil jsem si Castrol Edge Turbo diesel 5W-40 Titanium FST 5L-(2x), splňuje specifikace: SAE 5W-40 ACEA C3 API SN/CF BMW Longlife-04 dexos 2 Fiat 9.55535-S2 Ford WSS-M2C9......

spojka ford transit tdci Prosím o radu: ford transit r.v. 2005, 2.0 ,tdci, přední náhon. Vozidlo stálo cca rok na poruchu motoru.Po této době nevystavuje spojka, říkají že je přilepená lamela , co stím udělat ? Nemáte nějaký fígk jak to sprovoznit? Děkuji za radu.