Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Autorádio

1 let, 9 měsíců

Dobrý den, mám dotaz ... Včera jsem u auta vyměnila baterii a bohužel mi vypadlo rádio a teď chce kod a já se chci zeptat jestli se dá nějak zjistit než ho dám do servisu ... V příručce není ani v jiných papírech.. za radu děkuji

Model: Ford Fusion


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
pnm

dobrý den

měl jsem podobný problém na mondeu a zjistil jsem že někdy ten kód bývá nalepený pod popelníkem nebo v odkládací přihrádce zkuste se pořádně podívat v autě které přihrádky jdou vytáhnout bývá to opravdu všude možně schováno.Já jsem to nikde nenašel a skončil jsem v servisu a tam mi to na počkání zjistili ale stálo mně to 600 kč.

pnm


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
Bobr

Dobrý den, já mám kód k rádiu napsaný - nalepený v servisní knížce, strana 30.

KEY CODE XXXX - čtyřmístný kód.


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
petrdepo

Už to tady bylo několikrát zmiňováno. Záleží na typu rádia a na výrobním čísle rádia. Různé možnosti jsou popsány v tématech o rádiu.


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
becikpavel

Vůbec nikam do servisu nechoďte! Na netu si to zjistíte sami podle výrobního čísla rádia.


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
petrdepo

becikpavel: Bohužel máš pravdu jenom částečnou. Na rádia s výrobním číslem začínajícím písmenem "M" existuje kalkulačka, ale na výrobní čísla rádia začínající písmenem "V" už ne a musí se zjistit v servisu. Bohužel tazatelka vůbec nepsala o jaký typ rádia se jedná a tak nelze dát kvalifikovanou odpověď..


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
becikpavel

petrdepo To máš pravdu měl jsem přesně na mysli M ale třeba to nějak na netu zjistí..


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
petrdepo

Zjistit to může jen ten, kdo má přístup do databáze Fordu. Verzi rádia také nelze odhadnout, protože neuvedla rok výroby auta. Takové polovičaté dotazy jsou nejlepší.


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců

dobrý den rok výroby je 2005 a číslo rádia je 6006 RDS E.O.N tak prosím jestli víte poradte


Odpověď 0

1 let, 9 měsíců
petrdepo

Bohužel to, co píšeš není výrobní číslo rádia, ale jen označení typu rádia. Výrobní číslo je vidět na boku krabice rádia až po jeho vytažení z palubní desky. Skládá se z jednoho písmena (buď "M" nebo "V") a 6 číslic.


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - Fusion / Autoservis Vložit otázku

Hučí turbo Zdravím Pred týždňom som kúpil Ford fusion 1.4 tdci je to automat , pri rozbehu a pri preradovani ale aj podraďovaní mi dosť huci turbo ( zvuk ako keby Hučala klimatizácia taký pískajúci ) neviete mi povedať kde môže byt problém ? Na výkone auto nestratilo Ďakujem