Uživatel xexo

Uživatel xexo
Jméno Xexo
Profese Solvina od kulatý lopaty
Domov Děčín, Česká republika, Evropa
Vzkazy Kontakt
Poradna 1 x komentář  |  1 x  
Xexo

Ve svých téměř padesáti kdy jsem jezdil snad se vším co má, neno mělo kola, Ifou a "stejšnem" počínaje přes Liánu, Matesa, T138 S3 a T148 demp., až po Scandu Maňase a krosil jsem i Fauna s extrémníma nadměrama. Osobáků a motorek nepočítaně, minimálně 70 jich bylo. Jsem zkusil Forda. Narovinu. Fordům, Rendlům a Záporožcům jsem se vyhýbal, ne tak jako třeba Fiatům, to není auto ale cikánská polomotorka, nebo třeba Daewoo kterýho bych se štítil i dotknout ale prostě jsem Fordy nějak nemusel. Teď, měsíc před smrtí, jsem si koupil starý Mondeo, náhodou, a jsem překvapený. Musím říct, že pokukuju po novým. Příští rok budu zase obměňovat auta a zcela vážně se zaobírám myšlenkou, že udělám po mnoha letech výjimku a vsunu mezi ty Supy, Pašíky a A6 i toho Forda. Vážně mě nadchla stará paštika a Ford jako značka. Proto jsem tady ve Ford klubu abych získal poznatky, informace a udělal si obrázek o pro mě nového, starého ☺, miláčka ve flotile.


Majitel vozidel (1)

Výkon motoru 85 kW (116 PS) . Palivo diesel. 5-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 998 ccm (122 cui), 4-válec, Řadový.

Ambiente. Nic moc výbava ale stačí, nemá se co podělat. Má to klimču, 8 pytlů, ve předu el. okna vzadu švihadla,rádio ve kterým ještě doznívá Hitlerův Mnichovský projev a šmitec. Ale to je super, nemá se co vysypat. Je to můj první Ford tak trošku st...Fotky nezařazené v albech

Nenaser mě ;)

120x154, 22 KB

Seznam členů