Fórum - Téma


Značková opravna Ford-podivné praktiky


Fórum Pokec všeobecný Značková opravna Ford-podivné praktiky
2011-01-15 12:49:19

Hned na začátku jsem zajel do Auto IN Ford a požádal je o výměnu zadního znaku,byl do půlky oprýskaný,za chvilku mi auto přistavily a vše bylo OK.Po dojezdu domů jsem zjistil,že mi nejde parkovací asistent.Za dva dny jsem zjistil,že nejde ani zadní stěrač.Řekl jsem to kamarádovy z neznačkového servizu a ten mne ujistil,že to bude nejspíš pojistka,ať mu to přivezu.Byl ohromen zjištěním,že někdo odstranil pojistku a tím si mohl zajistit další opravu do budoucna.Nebyl to první případ,který zaznamenal-u jiné značky vozu.Nechci nikoho napadat nebo obviňovat,pouze se chci zeptat Vás Forďáku ,jestli někdo nemá podobnou zkušenost.

díky za odpověď. Franta

2011-01-15 12:53:10

Já osobně mám pár takových zkušeností, ale nerad bych je tu ventiloval veřejně, protože nejsou plně průkazné. Pokud máš zájem si je přečíst nebo poslechnout, tak mě klidně kontaktuj přímo.

2011-01-15 12:58:02

tak tomuhle bych se opravdu nedivil. Já sám v tomhle směru servisům nevěřim a taky sem párkrát slyšel, že si prostě něco vzali co bylo potřeba do jinýho auta a tobě tam dali ten díl poškozenej a byl si tam za tejden znova. Proto co můžu si na autě udělám sám a do servisu jdu jen tehdy kdy už na to opravdu nestačím a to mi z toho vždycky naskakujou pupínky když to tam musim nechat

2011-01-15 15:02:36

já osobně dávám auto do autorizovaného servisu ford Komersia West v plzni. jsem s nimi spokojen. když sem tam byl s problémem tak mi třeba aj poradili jinou levnější variantu.

2011-01-15 15:04:32

Bohužel i já mám takovouhle zkušenost... u mě se naštěstí jednalo jen o velmi nepříjemný přístup, ale u budoucího tchána to bylo horší.

Po nehodě dal svůj vůz Ford Transit do AutoTrutnov s.r.o a dámy a pánové, kdybyste viděli, co tam svedli????

Šílený.... rozepisovat soupis věcí, počínaje nepasující pravou částí třídílného předního narázníku přes výfuk, který bouchal o zem tak, že jsme auot museli otočit ještě v areálu až po lak - absolutně jiný odstín s různými kruhy a světlejšími či tmavšími poli.

Takže budu dál radši spoléhat na své staré známé pány mechaniky.


Odpovědět