Fórum - Téma


Zámky+Focus-samovolne zamykanie dveri


Fórum Focus II Zámky+Focus-samovolne zamykanie dveri

Informace o modelu: Ford Focus II2012-03-27 16:39:51

Čaute mam taky problem, auto mi samo zamyka a odomyka ale smerovky neblikaju, ked ho zamknem smerovky dvakat bliknu a prestane to. Raz mi dokonca zamklo ked som mal naštartovane tak som musel ist pre nahradny kluc. Nerobi to pravidelne len niekedy ale počas jazdy to dost vadí. Má s tým niekto skusenosť a keď ano koľko ho to stalo?

Ďakujem.

Mam Focus 1,6 TDCI 80 kw r.v. 2006

2012-07-23 01:17:30

Ahoj, mám FF 1, jednoho z úplně prvních... dělá mi to taky a problém u mě je v pravých předních dveřích, kde zřejmě zlobí ovládání centrálu - zejména v nižších teplotách. Když přijdu v zimě a chci otevřít auto klíčkem u spolujezdce, otevře se zámek jen u spolujezdce a auto zůstane zamčené. Po chvíli systém zjistí, že je něco špatně a doodemkne celé auto. Nebo naopak odemknu ovladačem nebo klíčkem u řidiče, odemkne se celé auto, ale snímač u spolujezdce mi to za chvíli celé zamkne, protože si usmyslí, že to asi někdo zamknul zevnitř nebo co. Jak se auto ohřeje, už je to dobrý. Prostě je tam někde snímání polohy zámku a to podle mě zlobí. Taky už jsem zůstal venku a auto nastartované na ulici... od té doby nosím ještě jeden klíč na klíčích od bytu...

2012-07-23 01:20:01

Zkoušeli jsme to opravit, ale zatím bezúspěšně, bude to chtít asi nějakou větší pozornost... jo a zámky u Fordů jsou obecně slabina, takže nezoufej, nejsi v tom sám .


Odpovědět