Fórum - Téma


Transit - roleta do kufru


Fórum Pokec všeobecný Transit - roleta do kufru
2014-09-21 13:26:46

Ahoj všem Transiťákům ,

nejprve vznesu dotaz: nevíte někdo, zda lze koupit roletu do kufru k Trasitu a kde? (případně, jak ji vyrobit?)

Vlastním 8-mi místnou verzi střední délky a výšky, takže kufr je velice objemný na rodinné auto. Proto v něm občas nechám i věci, co mohou přitahovat nenechavce. Rád bych spodní část pod okny měl schovanou, jako v kombíku. Leč na internetu není ani zmínka o něčem podobném v této šíři, ani jsem nenašel u nás výrobce těchto rolet.

Těch Transitů, co jsou rodinnými miláčky je dost a každý nemá zboku plechy, možná nás bude víc, kdo by chtěl zakrýt pohled do interiéru kufru.

2014-09-21 14:44:30

To jsem ještě neviděl ale udělal jsem si plato za zadníma sedačkama z voduvzdorné překližky ve kterém mám ledničku a nějaký ten vercajk takže kufr je prázdný a dále využitelný a v autě je jakžtakž pořádek.

2014-09-21 18:18:59

Díky za reakci.

Chtěl jsem více mobility, prostě mám velkou krabici, tak to jen shrnu a hotovo. Dát tam desku, kterou pak musím vysadit z úchytů a dát jí bokem, je dost nepraktické. Možná by nebylo od věci, když bych jí udělal dělenou. Pak by jí stačilo složit a nechat v posledních úchytech na stojáka. Zkusím to rozměřit, aby to šlo zvednout ve složeném stavu. Přece jen se směrem ke střeše zužuje. Když to udělám z té překližky, tak to bude i jako přepážka - chránit cestující před zavazadly.

2014-09-23 21:45:37

jindral: Jestli se jedná jen jako roleta, zkus se podívat třeba v Ikee, Hornbach, Baumax, atd. kde je různý výběr rolet. Při trošce šikovnosti je uložíš na ležato, a je to.


Odpovědět