Fórum - Téma


Tažné+Tourneo-tažné zařízení a nosič na kola


Fórum Tourneo Tažné+Tourneo-tažné zařízení a nosič na kola

Manuály  |  Inzerce  |  Model Ford Transit / Tourneo Connect  |  Naše vozidla2010-03-04 21:55:09

Zdravím Vás,

rád bych Vás seznámil se svým drobným problémem,nečekám že to vyřešíme, berte to jako upozornění. Koupil jsem nové Tourneo Connect , 8-místné a v ceníku nabídky někde dole bylo napsáno,že do 8-místné verze nelze montovat Fordem nabízené taž.zař. BRINK. Tak jsem to pochopil já , jenže ono nelze namontovat žádné, jak jsem zjistil až z velkého TP a po dotazu u technika.(prý kvůli možnému překročení povoleného zatížení ,8 lidí+vlek). Takže vlek a nosič kol na kouli nelze. Teď se snažím, zatím jen na webu ,někde alespoň najít nosič Connect Tourneo na zadní dvoukřídlé dveře pro 3 kola, zatím bohužel marně. Našel jsem jen na VW Transporter,Opel Vivaro. Máte někdo zkušenosti s nějakými univerzálními nosiči nebo lze použít nosič pro jiné auto? A moje nejhorší myšlenka: závěs.zařízení (bez přihlášení) s odmontovatelnou koulí a používat jen k převozu kol !! To jsem asi hodně odvážnej,co?

2011-03-21 10:52:24

Vypadá to,že budu mít podobný problém, chceme tažné,ale ve vyzkoušeném servisu -speciálka na tažné, nám řekli, že to na vůz XL nelze namontovat, nevím,kde vzali toto označení-my máme 230L, no jsme objednaný na ct tento týden-tak jsme zvědavý co zavolaj. První jejich nabídka byla obyč tazný i s prací i elektro za 4,3 druhá to sundavací tažné za ca.6 bez práce tuším. Nenašel by se tu někdo,kdo by měl stejně velké auto a věděl jak s tažným?

2011-04-13 09:59:39

tak tazne mame zapsane v TP,u naseho vozu to tedy neni problem-problem to tedy nejspise je jen tam,kde je v TP uvedeno tech 8mist


Odpovědět