Fórum - Téma


Tabule


Fórum Klubové záležitosti Tabule
hof  
2016-02-13 23:12:18

zdravím ......... jedna malá otázka – proč je tak málo využívána vychytávka - „Tabule“ ... ?

....... po poslání jedný SMSky v ceně 39,- Kč máte možnost umístit svůj dotaz přímo na úvodní stránku klubu, aniž se dotaz propadá v čase, tak jako v přehledu diskuze, prostě je pořád na očích

Zatím máme na tabuli sedm příspěvků, a to od prosince loňského roku není zas až tak moc.

V čem je podle vás problém? Díky za reakce

2016-02-13 23:18:40

hof: Důvod je jediný , no přeci že to není zadarmo . Já jsem ten svůj nápis odstranil protože nový rok už dávno byl .

udm  
2016-02-14 15:26:40

hof: tohle je fakt záhada. Získat 2 miliony zobrazení za 39-49 Kč je jako zadarmo. Za takovou reklamu se běžně platí v řádu 10 000 Kč. Já tabuli používám rád a funguje velice dobře - třeba díly na BMW a Renault co jsem měl a asi 2 roky prodlužoval různé inzeráty, tak jak jsem to dal na Tabuli, tak to bylo všechno skoro všechno hned pryč. Myslím si, že lidi asi ještě nepochopili, jak ta Tabule funguje a k čemu může všemu sloužit. Jejich škoda, naopak obrovská výhoda pro ty, co tabuli použijí. Čím méně lidí tam něco vloží při čím větší návštěvnosti webu, tém levnější a účinnější propagace.

2016-02-14 18:20:24

udm: Já myslím že to chce trošku času a bude to v pohodě fungovat.. i když už uběhlo asi 6 týdnů od vzniku, je to jak píšeš , ještě jsme to nedocenili , to beru i na sebe.... ( to mě připomělo že mám tady jeden inzerát , trošku víc ho budu prezentova)t.... Pokud by to bylo viditelný i bez přihlášení - registrace na prřslušný klub ) bylo by to o hodně zajímavější .

udm  
2016-02-14 21:49:08

vaman: viditelná tabule je i bez přihlášení. Ale aby člověk mohl něco na tabuli psát, tak přihlášenej bejt musí.

2016-02-14 22:13:16

udm: Máš pravdu , jsem měl zaplý no script a zapoměl jsem ho odblokovat............

2016-02-15 06:19:23

udm: Možná, že je "Tabule" málo používaná i proto, že k ní schází nápověda o jejím použití. Chybí například údaj o tom, jak se témata dají odstranit když už jsou neaktuální a podobně. Například nevím, zda inzerát na prodej není lepší dát do rubriky "Inzeráty", kam patří. To snad jen jestli je někdo distributorem dílů a nebo poskytovatelem služeb dlouhodobějšího charakteru.

I pro některé další funkce na stránkách by pro nové členy byla dobrá nápověda. Napřiklad na Fóru popsání rozdílu spodního a pravého tlačítka "odpovědět", nebo rozdílu "Hledání" v levém sloupci a vpravo nahoře. Pomohla by i administrátorům, protože by jim ušetřila práci s editací témat.

2016-02-15 07:11:13

udm: tabule je praktická věc pro koordinátory, určitě ji využiju jako vzkazník před srazem.

udm  
2016-02-15 07:51:31

petrdepo: Tabule může být použita pro cokoliv, co neodporuje Pravidlům klubu. Právě třeba pro inzerci je Tabule velice šikovná věc. Je to něco jako TOPování inzerátů - akorát že ten inzerát není vidět jen v sekci inzerce, ale všude. Propagovat inzerci si můžou jak soukromí inzerenti, tak firmy.

Skoro nikdo asi nečte ani Pravidla, kde mimochodem je zrovna vysvětleno vše kolem tabule tady http://www.fordclub.eu/pr...#pravidla-psani-na-tabuli takže předpokládat, že by si někdo pročítal nápovědu se asi taky moc očekávat nedá. A druhá věc je, že vytvořit to a udržovat by zabralo mraky času, který je hrozně nedostatkový.

U těch tlačítek ve fóru ale zrovna nápověda je - zkus najet myší na tlačítko, neklikat a počkej pár vteřin. A takováto nápověda je na webu na mnoha místech. Přijde mi lepší takhle kontextová přímo tam, kde člověk zrovna na webu je.

hof  
2016-02-15 08:01:51

petrdepo: navštiv sekci Klubové záležitosti:

hledat, odpovědět, odpovědět s citací, změnit ( editovat ), návod na umisťování příspěvků ........ všechno tam je, chtělo by to jenom číst, nic víc

http://www.fordclub.eu/fo...rie/klubove-zalezitosti-7


Odpovědět