Fórum - Téma


Stěrače Galaxy


Fórum Technický koutek Stěrače Galaxy
2011-03-31 12:05:15

Ahoj všem

Potřeboval bych poradit vlastním Galaxy 2008 a dneska ráno se mě přihodil problém. Nastartoval jsem auto a zapnuly se mě stěrače, tak jsem si říkal, že to je ohledně deštového sensoru, ale stěrače pořád stírali, dalo se měnit pouze rychlost stírání, ale nedaly se vypnout a byl cítit v kabině zápach spálenýho. Když jsem zastavil a vypnul klíček tak stěrače stále stíraly a byl stále cítit zápach spaleniny. Po 5 minutách přestaly fungovat uplně a už se nedají pustit vůbec. Byl jsem v servise a tam mě řekli, že je to spálený motor, ale po výměně za jiný je tam ten stejný problém, že nefungují, ale na motor se mě to nezdá, když to nepřestalo fungovat hned když nastal problém

Mohl bych prosím poprosit o radu co by to mohlo být.

Mockrát děkuji za rady.

Damián  
Zdeněk
2011-03-31 12:46:15

peet26- ahoj. Podle toho, že jsi cítil v interiéru spáleninu, tak bych se spíše soustředil na přepínač stěračů, popřípadě kabeláž, relátko.Než se spálí motorek to už musí být pořádné proudové zatížení a pach spáleniny bys v interiéru těžko ucítil. Předpokládám, že pojistka je v pořádku.

2011-03-31 15:20:44

No právě, že pojistka je v pořádku. Ještě mě ve Fordu řekli, že by to mohla být řídící jednotka stěračů za 14tis.. Tak kdyby to bylo jen relé tak by to bylo fajn, a zbytečně bych nechtěl za něco platit když to není potřeba vyměnit.

Díky


Odpovědět