Fórum - Téma


ST200


Fórum Technický koutek ST200
2010-12-15 23:51:05

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá nebo neví kde by šel sehnat servisní manuál na ST nebo normální 2,5, něco jak je "jak na to" tuto publikaci mám, ale tam je pouze že se 2,5 vyráběla a tím to končí.

Jěšte bych se chtěl zeptat někoho kdo má přehled v elektrice na to kdybych chtěl zrušit ovládání centrálu tak, aby nefungoval dálkovým ovladačem, ale jinak byl funkční, tak jestli by to šlo vyřešit odpojením antény příjmu centrálu (nevím jestli tam nějaká je nebo ne a je třeba zabudovaná v řídíci jednotce centrálu). Diky za rady

2010-12-20 18:59:27

Snad se někdo najde kdo aspoň trochu poradí. Díky

hof  
2010-12-20 19:50:09

to kast - ahoj, no to s tím Etzoldem je pravda, o normální V6 se jenom okrajově zmínil a o ST 200 to už vůbec ....... a o co by se ti jednalo konkrétně?

Co se týká toho ovládání centrálu, tak jestli uvažuju správně, mělo by stačit vyndat z ovladače ( z Ford klíče ) baterii ..... centrál by potom fungoval jen klíčem

2010-12-20 23:14:04

Hojas,

nejvíc mě zajímájí

nějaké elektro schémata, nebo jestli je to +-stejné u všech mkII, toť asi vše, i když taková příručka není k zahození, ale ono vše jde spravit i bez příruček Auto zatím šlape bez větších problémů, ale chci tam instalovat alarm, tak jsem to chtěl mět ulechčené k vuli zapojení.

Ten centrál jsem myslel jinak, nainstalovaný alarm bych připojil na originál centrál a alarm by ovládal centrál a při této variantě by šel centrál stále ovládat ovladačem a právě proto jsem chtěl odstranit to dálkove ovládaní (s dálkáči bez plovoucího kodu nejsou dobré zkušenosti), takže to baterkou nevyřeším, já potřebuji zrušit příjem, takžě pokud by tam někde byla třeba přímací anténa tak by se to jejím odpojením vyřešilo.

Samozřejmě je ještě varianta centrál odpojit uplně a ovládat ho přímo silově alarmem, tam si nejsem jistý jak funguje zámek 5 dveří, abych je nemusel otvírat jen ovladačem pře odskok (ještě jsem nestudoval jak pracuje ten zámek, protože otvírá dveře po stlačení elektronicky a ne mechanicky).

Ještě bych měl dotaz ohledně imobilizéru, jelikož mám pouze 1 klíč, tak si druhý čip můžu nechat naprogramovat leda u forda, za ty peníze jsem si raděj pořídil alarm kde si zapojím stejné funkce jako imobilizer, tak jeho funkci nepotřebuji, no a otázka je možná i odpovědí: zřejmě nebude nějaký jednoduchý způsub odstranění nebo přemostění imobiliseru?

Pokud budeš moci ty nebo i někdo jiný odpovědět tak předem děkuji


Odpovědět