Fórum - Téma


Rada


Fórum Tuning a úpravy Rada
2012-01-12 14:36:03

Potřebuju poradit co bude vypadat lépe. Nechci z toho auta dělat nějakej tuzing nebo tak něco spíš starou dobrou klasiku,ale nemůžu se rozhodnout. Buď jen dálková světla na nárazník nebo světla pro denní svícení. Poraďte místní kritici

2012-01-12 15:28:42

Ahoj. Tutu fiestu jsem měl taky. Na denní svícení bych hodil bobek. Dal bych tam jen ty dálkové, pač originál dálkové (H4 pokud se nepletu) svítili na dvě věci. Možná by teda jen pomohla pořádná žárovka, nevim. Ohledně denního svícení. Pokud chceš dát ledky tak si myslim že to hezký nebude. Tutej fiestě by slušeli denní svícení z obyč světel a dát je jako mlhovky. Osobně bych tam denní svícení nerval. Pokud to chceš dělat z důvodu, aby jsi nezapoměl rozsvítit, tak alespon na fabie pomohlo dát tam relé (nevim jaké, nevim kam, ale vim, že to šlape), které ti rozsvítí světla po startu. Známej to má na fabii a šlape to dobře (rozsvítí se pouze vnější osvětlení).

Toť můj názor.

2012-01-12 15:42:29

No pravě ještě nejsem rozhodnut. Na první fotce právě jsou a nejsou zase tak moc vidět aby to kazilo. Se svícením zase problém nemám, že bych je zapomínal rozsvítit.

2012-01-12 15:52:18

Jak sme psal výše. Já bych tam dal maximálně dálkáče. Pokud by teda svítili víc jak originál. Pokud ne, nemají funkčnost a jsou tam zbytečný a nedával bych je. Vozit si tma dálkáče na ozdobu mi příjde zbytečné. Denní svícení by bylo pěkné maximálně nějáké neledkové.


Odpovědět