Fórum - Téma


Psáno po srazu v SK


Fórum O Srazech a akcích Psáno po srazu v SK


Diskuze o srazu

III. FordClub.sk Stretnutie na Bukovej

22 lidí  |  10 vozidel  |  211 fotek  |  0 videí  |  112 diskuzí

FordClub.sk

Přihlášeno 57 vozů a prý přijedou i mustang-band PROGRAM STRETNUTIA : SOBOTA 29.08.2009 - od 10,00 príchod - 13,00 začiatok - stavanie stanov, príprava na opekanie, fotenie, lepenie nálepiek a podobné aktivity ako obdivovanie sesedovho For...2009-08-31 16:01:56

Na sobotní sraz do SK, jsme vyrazili ve středu, o přípravách a balení se tu nebudu rozepisovat, na nic jsme nezapomněli. Cílem prvního dne bylo Svitavsko, Hupino, Otakar (Oskar), Hamry. Vše běželo podle plánu a v odpoledních hodinách jsme doputovali do Svitav. Protože jsem měl od svého přítele Hupina, zjištěno, že se do Otakara nevejdeme, z důvodu předem ohlášené akce, začali jsme zajištěním ubytování na místě. Nebyl problém získat nocleh v menším penzionu na výpadovce ze Svitav. Další část naší mise jsme věnovali bráně orientačnímu přesunu na hotel Otakar, kde jsme se, mimochodem po výborné večeři, sešli s Milanem a jeho partnerkou Simonkou. Setkání proběhlo v naprosto skvělé atmosféře a přesto, že jsme se viděli poprvé v životě, měl jsem pocit a i ostatní členové mé rodiny, že jsme společně strávili většinu života. Během rozhovoru se Hupino přiznal, že si do SK vezme místo Simonky, Kosovo, který prý, lépe staví stan.

Druhý den, během návštěvy ZOO v Brně, si Kris uvědomila, že zapomněla svůj mob. pod polštářem v penzionu a znovu se do příběhu vrací Milan, který byl tak laskav, po drobných peripetiích, telefon vyzvedl a přivezl za námi na další místo setkání.

Po ukončení návštěvy ZOO a následných, neplánovaných a nekoordinovaných, několika projetí Brnem, nás vysvobodil Radisek. Vyzvedl nás v moravské metropoli a dovedl na místo přespání, které nám předtím také zajistil, ještě jednou díky za vše.

Páteční večer, už trávili členové posádek pěti vozů FORD společně. Nevím, jak vzniká taková selekce, přirozený výběr, nebo co, ale cítil jsem se s lidmi okolo sebe moc fajn.

Sobotní ráno zaskočilo asi každého, natož účastníky zájezdu z CZ do SK, protože jsme byli během noci odděleně, určil se bod a čas setkání, kde jsme byli jako jediní dochvilní a měl jsem podezření, že díky dešti a zimě, narůstají pochybnosti o naší misi. Nakonec se ukázalo, že se jen někomu z vyhřátého pelíšku nechce a s nějakým tím zpožděním jsme vyrazili, směr SK, pod vedením SHOW CAR řízeného Radiskem.

Během cesty, při občasných zastávkách jsme měli pochybnosti o účasti, v deštivém počasí. Naše negativní prognózy se ještě přitvrdili, po příjezdu na místo srazu, kde jsme byli jako jediní. Později se ale ukázalo, že jsme byli jen první, přesto mám trochu podezření, že se organizátor dověděl o našem příjezdu a okamžitě zajistil příjezd 87 vozů značky FORD. Takže i přes naprosto šílené počasí, majitelé a fanoušci FORD z SK nezklamali.

Sraz jako takový, nebyl nijak příliš organizovaný a tím byl velmi volný a svobodný, přesně jak to mám rád.

Super auta, super lidé, perfektní přijetí i atmosféra.

Jako třešinku na dortu, při pobytu na Slovensku, jsme šli na společný oběd, kde se v několika případech, konzumovali halušky s brynzou.

Osobně jsem sraz strávil v okruhu lidí o jakých se mi ani nesnilo, děkuji všem, že jsem s vámi mohl strávit tento čas. Doufám, že bude nějaké příště.

2009-08-31 17:35:28

No mě se chce Pavle dojetím až plakat. To nejde napsat líp.

2009-08-31 18:23:37

Pavlíku dost luxusní to by jsme mohly poslat i do nejakého časopisu jsi fakt dobrej

2009-08-31 19:04:10

Pavlíku krásně jsi to napsal není co dodat a touhl cestou by jsem vám všem i za celou moji rodinu chtěl poděkovat všem za krásně strávené chvíle od pátku co jsme se všichni sešli až do neděle bylo to moc super a také nesmím zapomět na bratry slováky kteří některé z nás i příjemně pohostili u nočního ohýnku. A věřím tomu že další naše strávené chvíle budou krásné a už se těším na další naše srazy.

2009-08-31 19:50:09

Ahoj já vám tak závidím škoda že jsem nemohl jet bohužel musel sem do práce

2009-08-31 19:55:33

I já bych rád napsal něco málo o své dobrodružné misy na SK.Byla to akce,které jsem se nemohl dočkat.

U mě vše začalo již v pátek ráno. Přivstal jsem si už v 6:00, to abych svému vozu stihl dopřát taky trochu té pasty a další potřebné autohygieny. Po předešlé domluvě plánu jsem v 10:00 vyjel k radískovi s tím, že při cestě nemohu odmítnout pozvání na návštěvu chalupy f.hofstetra. Po příjezdu k Frantovi jsme si neodpustili vyzkoušet navzájem své vozy. Poté následovalo dlouhé vzájemné vychvalování - kafe-pokec.Po 2 hod.jsem uznal, že jsem dostatečně občerstven, odpočat a mohu pokračovat. Ač jsem vybaven navigací, cesta byla záludná a do dneška vlastně nevim, jak jsem se k radískovi dostal.Jelikož radísek projížděl krajem s Pavlem,chvilku jsem na koupališti v Křtinách čekal.Zanedlouho se objevila Evinčina krásná puma,kterou jsem následoval k Radkovi domu, kde mě čekala již připravená sprcha .Po společném přesunu zpět na koupaliště, kde jsme se sešli s Pavlem a jeho rodinou,jsme začli promýšlet průběh druhého dne.

Z této činnosti nám natolik vyhládlo,že byl nutný přesun do nedaleké skvělé restaurace, v níž už jsme jen všichni čekali na příjezd Hupina s Kosovem, Mozola a jeho syna Patody.Netrvalo dlouho a hoši dorazili .

Musím uznat ,že takto dobře jsem se dlouho nenajedl. Za toto samozřejmě i já radískovi děkuji, chválim a nejen za to.Radísek měl pro nás vše perfektně zajištěno. Jelikož jsme všichni svědomití řidiči a víme,že alkohol za volant nepatří, byli jsme nuceni přesunout se zpět na camp koupaliště do Křtin, kde jsme spolu popili do pozdních nočních hodin.Všichni jsme se nemohli dočkat ranního setkání a výpravu na SK.Sotva jsem ráno provedl hygienu svého vozu, všiml jsem si na umytých oknech mírné krápání,které se proměnilo na vydatný nepřestávající déšť , ale ani to nás nezastavilo a vydali se tím správným směrem. Po pár zastávkách jsme kolem 12 hodiny dorazili na místo činu, kde jak již píše Pavel postupně přijížděli majitelé a fanoušci Fordu.

Účast byla skvělá, doslova mi vyrazila dech. K vidění toho bylo až až.Osobně mě nejvíce zaujmuly staré Mustangy a Cortíny.Počasí sice moc nepřálo ,ale díky Pavlovi a jeho altánové základně jsme byli v suchu a pohodlí .Během akce jsem nevěděl co dříve, jestli si povídat s kamarády, obdivovat krásné Fordy, nebo se cpát grilovaným masem a pivem, kterého bylo opravdu nehorázně. Ani jsem se nenadál a padla tma, které jsem se též nemohl dočkat, protože nás čekala radískova noční show. Myslím, že bylo rozhodně co sledovat. Vůz radíska byl náhle obklopen hloučkem fotících obdivovatelů.

V pozdních nočních hodinách si toho bohužel moc nepamatuji, protože jsme s Hupínem spadli do spárů slovenských rebelů, kteří nás nutili pít tu zlou věc- borovičku, leč výbornou .Ráno bylo krušné,ale vše se skvělým obědem spravilo. Zpáteční cestu jsem si velmi užil, radísek v čele nás nešetřil a jel svižněji až do Brna, kde jsme se všichni rozloučili.

Vzpomněl jsem si na dobu dětských táborů, jak všem bylo líto, že už je konec a lidi se kterými mi bylo tak dobře se druhý den nepotkám.Po této akci můžu říct,že na další sraz už nepojedu pouze okouknout Fordy a pozdravit známí. Na další setkání pojedu za svými přáteli, na které se budu opět moc těšit.

I já děkuji za hezky strávený víkend.

2009-08-31 20:20:26

Pavle, Radísku a Luhu. Nádhera a fantastický čtení jste pro mě a nás všechny připravili. Tak to všechno bylo a já jako místní redaktor článků bych to nikdy v životě nenapsal líp.

Při asi pátým čtení vašich příspěvků jsem se přistihl, že se blaženě usmívám jako debil a znovu to všechno prožívám. Nejsou srazy jen o počtu lidí na nich, ale i o lidech kteří mě bezprostředně obklopují a já vám všem jedenácti (ano i Tadeáškovi) děkuji a smekám.

Ady
2009-08-31 20:33:44

no nádherné počteníčko škodá,že jsem tam nebyĺ

2009-09-01 09:34:31

To jsem rád Vildo, že ses zapojil, dostali jsme totiž za úkol pozdravovat tě od chlapců ze Scorpia, jedná se o švagra a ten druhý bude asi taky jeho švagr, ale jméno jsem zapomněl, třeba si někdo vzpomene a doplní.

Svět je malý a pro Vildu obzvlášť

2009-09-01 16:26:51

Možná kdybych si loknul té dobré borovičky tak si vzpomenu, ale takto ani boha.

Každopádně Vildo pozdravují to potvrzuji

2009-09-01 16:37:40

Hoši ,krááása já být paní učitelka dala bych Vám s těchto slohovek za 1* ,povídání proloženo ,,vtípky" výbuchy smíchu ,které provázely mé čtení,fakt ,,SUPER" .Nebudu se opakovat v tom co jste už napsali vy ,jak to bylo super i človíčci co tam byly

Přidám se k poděkování za super společně strávený čas bylo mi ctí se s Vámi všemi seznámit

2009-09-01 18:05:56

To Evik: jednička od Tebe, potěší víc, než od všech učitelek světa

Děkuji všem, za kladnou kritiku příspěvku, vylezlo to ze mně, díky vám, samo .

2009-09-01 18:55:34

To jméno mi je celkem povědomé, asi to tak bude a o Hruškách to bylo určitě,

O červenci a slovenském srazu si nic nepamatuji, ale , že jsi fajn kluk, to říkali.


Ten za Filipem v pravo, je "švagor"

2009-09-03 10:04:17

I já děkuji za tak kladné hodnocení našeho počtení

Ještě jen doplním, že během celé mé víkendové akce jsem najel

850 km . Což mě velmi překvapilo .

Docela by mě zajímalo jak jsi na tom ty Pavle také jste vejletili.

Máš sečteno ?

2009-09-03 14:17:45

Z domu, do domu 970 Km

Počítám, že těch 120 Km bylo po Brně, cestou ze ZOO k Radiskovi

2009-09-06 11:29:27

Tak konečně jsem se dostal k tomu abych sem napsal taky pár slov.Já celou dobu slýchával jaká je rivalita mezi čechy a slováky. Po srazu na SK. můsím říct,že se přátelství od dob komunismu nezměnilo. Jsou to fajn lidi a je dobré,že si všichni uvědomujeme,že přátelství nerozdělí žádný režim a ani hranice. Zvlášť když nás pojí ještě kouzlo modrého oválu. To co jsem viděl na místě mě torchu zaskočilo. Ta účast byla opravdu úžasná. A nejen to. Jsou tu i lidi z našeho klubu se kterými jsem se viděl poprvé. Taky mne to zaskočilo. Jsou přátelští a upřímní a není mezi nimi žádná zášť. Je jedno jaké mám auto. Nemám ho naleštěné a ani vytuněné,ale je to Ford a to je to pěkné. Jo a co se týče toho co tu napsal FORD666(Pavel),tak se hluboce klaním. Je to moc pěkný A těm co pochybují o přátelství a lidech tady na klubu,bych rád vzkázal ať dorazí na sraz a poznají co jsme zač.

2009-09-06 11:41:53

Ahoj chlape, jsi jednička, ostatně jako vždy

Jo a ještě jednou děkuji.

2009-09-06 11:48:07

Mozolisko já do dneška netušil, co všechno se v tobě skrývá.

2009-09-06 16:37:46

Ahoj Mildo napsal jsi to nádherně není co dodat


Odpovědět