Fórum - Téma


Proč ubývá VIP členů?


Fórum Klubové záležitosti Proč ubývá VIP členů?1  2  3  4

2013-02-28 06:48:52

Tomenzino:

Já si naopak tady toho vážím, to přece není projev nějaké nespokojenosti i když si leckdo myslí, že ano. Nijak nezlehčuji práci ostatních tím méně webmasterů, kvalitu webu atd, to s tím nemá nic společného, bohužel to bylo pochopeno jinak . A nejde mi o peníze. Ale vše je věc názoru a pohledu na věc, je jasné, že u každého jinak. / Ty podložky to je jiná kapitola, je škoda, že se neumí domluvit pár lidí./ Ale jo, nastala debata a je to takhle, proč ne.

2013-02-28 06:59:50

Ze vzniklé debaty je jasné, že můj příspěvek nebyl přečten celý.

2013-02-28 07:58:50

Já musím reagovat na xartu a na větu která ji zaujala. Včera mě jako jednoho z vedoucích činitelů kontaktoval a volal náš dlouholetý člen Blaža,že mu sem nejde vložit jeho příspěvek. Poslal mě ho mailem a byl adresován Františkovi a mě. Byl plný odkazů což systém vyhodnotí jako spam. Odkazy jsem odstranil a vložil sem s mojí úvodní větou. Příspěvek není můj ale Blažův. To by měl pochopit i šimpanz. Mimochodem já s Blážou taky nesouhlasím. Tak já jen aby bylo jasno.

2013-02-28 08:02:04

Myslim, že to tu někdo nepochopil uplně V tomhle případě rozhodně nejde o kritiku tohodle webu, kterej funguje díky webmasterům dobře a už vůbec ne o kritiku placení VIP členství. To je přece na každym jestli to zaplatí, já ho taky mám už třetí rok a nedělá mi to problém, už jen pro tu modrou hvězdičku Tady se musim Zity a Divinola zastat nikdo to tu nechce předělávat nikdo nechce rušit platby webmasterovi(VIP) tak do nich zbytečně nešijte, nejdřiv se seznamte s celou věcí a pak pište, tohle dělá akorát zlou krev

2013-02-28 08:10:55

Xarta:

Nejsem aktivista, který někomu tleská, stojím si vždy za svým, jen jsem taky vyjádřil jako Ty svůj názor, který se mi jevil jako rozumný, jen není totožný s většinou. O nic nejde, nikoho tím neurážím, ani klub, ani lidi co se tady o to starají.

Jsme dospělí lidé, kteří mohou volně říci co si o dané věci myslí, každý kdo chce sem napíše svoje a tak to je správně. Bohužel, když je názor odlišný tak je to bráno špatně. Nic se neděje, to je v pořádku.

udm:

Nemusíš hned reagovat podrážděně, snad jsi pochopil, že z mé strany tím nebyl myšlen žádný útok, na nikoho a na nic. Slova jako "rozloučit a zrušit členství" mi přijdou dost přehnaná ale pokud to pomůže beze všeho, udělej to.

2013-02-28 08:12:02

Nejlepší by bylo, kdyby si "Bláža" nechal svůj přízpěvek. To že mu to nešlo vložit asi bylo správné znamení

Klidně bych mu zavolal zadarmo, když nemá ten chat, ale nemám

2013-02-28 08:15:49

Dr. Riviera

Jo Doktore, dík, tak nějak. Bohužel není soudnost, hned se rozjede protikampaň, co že se to tady spustilo.

2013-02-28 08:21:14

Haló, haló, pokud jsme všichni spokojeni, proč reagujeme vůbec na ten úvodní přízpěvek "Bláži"? Necháme se akorád rozhodit, dohadovat a úplně zbytečně Mají to jinak, tak ať to tak mají.Nás se to tady netýká.A nebudeme vztahovačný na sebe! Co? je to škoda.

2013-02-28 08:38:36

Tomenzino:

reagovala jsem na Blážu, ale hlavně a zejména jsem přispěla do diskuse "Proč ubývá VIP členů?" ....

2013-02-28 08:44:21

zitik

V pořádku, diskuse je důležitá. Ale přízpěvek, který jsem vložil bláža, nám moc nepomůže s VIP členama.Naopak.A my co jsme tady, jsme to měli jednoznačně napsat. Asi nás tu potřeboval trochu podráždit?! Nerozpadá se mu to tam? Tak nás chce tady trochu pozlobit, aby jsme se tady poštěkali?

2013-02-28 08:51:03

Tomenzino: tak myslim, že konkrétně my dva se štěkáme furt

Ale teĎ vážně, asi jsem byl jedninej kdo pochopil že Zita a Divinol skutečně nereagujou tak docela na příspěvek Bláži, kterej je tak trochu zcestnej

2013-02-28 09:00:33

Dr.Riviera

Tak to se štěkáme to je pravde Doktore Všichni ví, jak to máme

Tak s tím co jsi napsal, s tebou souhlasím na 100% To co jsem dal Bláža, je naprosto scestný.

A jedinej, kdo chápe Zitu a Divinona nejsi. Zase klid To je ono raf

Poslední věc. Nahádejme se, kvůli nějakýmu nesmyslu, nebo dokonce kvůli někomu, kdo tu s námi ani není

OK?

2013-02-28 10:20:05

Možná je někde v tom odpověď proč ubývá členů. Nemyslím, že to je všechno úplně scestné ale nechme toho, nevede to nikam, jestli někdo v tom viděl snahu něco pomluvit nebo pošpinit zdejší činnost tak je mi líto, je na omylu, není to tak. A pokud někdo má dojem, že jsem to tady spustil tak se všem omlouvám.

2013-02-28 11:56:07

Xarta:

Musíš vidět, že nikdo nikoho nekritizuje a myslím, že tady jsou lidi, kteří moc dobře vědí co obnáší práce na klubu a práce pro klub. Byly to jen příspěvky do diskuze, podle toho jak to kdo vidí, to je celé. "Král je mrtev, ať žije král" to jsem nepochopil souvislost a píšeš "nemít chat byla by tady nuda" to není zrovna pozitivní zjištění, sem lidi přeci nechodí jenom kvůli chatu.

udm  
2013-02-28 12:04:41

Fakt mi přijde, že Blážův příspěvek asi byl trochu cílen trochu to tu rozhádat, protože to tu všechno až moc dobře funguje a to je vždycky podezřelé. A možná trochu jako agitace, protože nějakej ten člen navíc se vždycky může hodit.

Pravda je, že některé debaty okolo VIP mě dokážou dostat do ráže, ale ono to bylo asi spíš i tím, že jak jsem si přečetl celou diskuzi a dočetl jsem se tam názory některých jedinců, že je třeba zakládat další klub. Viz třeba knightrider. Byl tu 3 měsíce registrovaný, nic moc tu neudělal pro klub ani pro lidi a už věděl, že je to tu jak píše "jsem přesvědčený o tom, že takhle, jak je klub nastavený a vlastně i tyhle stránky, je všechno špatně". Takovíto lidé to tu akorát chtěj rozkládat a nemají tu podle mě co dělat.

Přiznám se, že velkým zklamáním je číst co píše Zitík "Snahu o založení jen našeho klubu jsem vzdala .... takový klub sdružuje lidi, kteří své členství myslí vážně, nejen kvůli jedné radě nebo inzerátu" (celé to je na straně 3). Zklamáním proto, že Zitík toho tu pro klub hodně udělala, takže číst její - takto podivný názor - člověka vskutku netěší.

2013-02-28 12:16:11

To UDM:

Asi bych te mel opravit v nekterych vecech. Jsem tu registrovany tri roky a v dobe, kdy jsem tohle napsal, jsem tu byl dva a pul roku. To zaprve. To, ze jsem pro club nic moc neudelal, s tim s tebou tak uplne take nesouhlasim. Ucastnim se srazu, obcas prispivam i do diskusi a pokud vim, tak posledni dva clanky, ktere tu jsou, jsem napsal take ja. Naproti tomu bych se mohl zeptat, co club dela pro mne. Prihlasil jsem se sem, protoze jsem hledal odbornou ranu, nicmene pomerne brzy jsem zjistil, ze tady ji budu hledat opravdu marne. Krome pratel, ktere jsem si tady nasel, mi club muze nabidnout opravdu malo, co se tyce meho auta.

viki  
2013-02-28 13:54:35

knightride... adresuješ dotazy na UDM které se netykají jeho ale vás členů práce Udm spočívá úplně v něčem jiném,napsal jsi pár článků přispíváš do diskuze fajn to se počítá nikdo ti tvé zásluhy nebere na druhou stranu v takovém případě musím vyzdvihnout práci lidí kteří stránkám věnují x hodin denně a dělají jen proto že jim srdce tluče pro značku a postupem času i pro lidi na klubu

Ale teď spět k tématu vlákno bylo založeno úplně s jiného důvodu a proto vás žádám vratme se uplně na začátek a bavme se o tom proč by jsme byly ochotni zaplatit si vip

2013-02-28 14:03:36

To Wiki:

Reaguji na to, co UDM k moji osobe napsal.

2013-02-28 15:15:53

DIVOL, je to můj názor, že bez chatu by byla nuda, není to přeci jen o tom, poradit technické otázky a odejít. Ale také si popovídat s lidmi o všem možném. To podle mne k tomu patří.

Možná jsem to napsala trošku z ostra, ale už jsem prostě taková, Každý zde vyjádřil svůj názor - teda aspon kdo chtěl a já též. Každý at si to přebere jak chce.

A na závěr, nesouhlasím s tím, že zde odborné / lidové/ rady na opravu auta zde člověk nenajde. navštěvuji i Opel klub a díky jim jsme dali do kupy naší Omču. Zde jsme také našli spoustu rad a návodů a pokud v článku něčemu nerozumím, nebo potřebuji více podrobností, napíši autorovy příspěvku a nikdy se mi nestalo, že bych nedostala milou a praktickou odpověd. A o tom by to snad tady mělo být.

viki, souhlasím s tebou

2013-02-28 16:14:52

To by jeden nevěřil co způsobí jeden příspěvek taková lavina .Přidám tedy i svůj názor.Proč ubývá V.I.P členů asi nevyřešíme protože každý znás je jiný na každou věc má svůj názor a kdyby to tak nebylo byla by tu nuda.Já sem se stal členem klubu protože vlastním vozidlo značky a mám ho rád našel jsem tu spoustu přátel a dobrých lidí , nějakou tu radu když mám nějaký problém ale nejlepší je pro mě přijet na nějaký sraz a osobně se setkávat .jak tu bylo už řečeno a s tím souhlasím nebyl bych proti kdyby se posílali nějaké peníze na náš transparentní účet a ty by se použily na společnou věc výrobu klubových předmětů a podobně ale po zkušenosti s podložkami jsem spíše skeptický zase by to bylo jen pár skalních .Co se týká věci předsedy kubu na to jsem řekl svůj názor na silvestra osobně ho neznám nemohu ho tedy soudit ale mrzí mě že ho zná jen pár lidí uvítal bych jeho účast na srazech a udělal si o něm obrázek sám . vážím si práce lidí kteří se podílejí na tvorbě a chodu webu ale jak jsem řekl pro mě je členství v klubu o lidech a proto ještě nejsem V.I.P.Není nad to když se sejde parta dobrých lidí kteří si mají co říct . Tak už se přestante hádat stejně to nikam nepovede


Odpovědět

1  2  3  4