Fórum - Téma


Po 4.srazu Jedovnice 2010


Fórum O Srazech a akcích Po 4.srazu Jedovnice 2010


Diskuze o srazu

4. sraz Ford Clubu.eu Jedovnice

147 lidí  |  63 vozidel  |  494 fotek  |  0 videí  |  284 diskuzí

4. sraz Ford Clubu.eu konaný v Moravském krasu v malebném areálu autokempu Olšovec v Jedovnicích http://www.olsovec.cz/okolo-nas K dispozici máme:33 chatek 4-lůžkových 12 chatek 2-lůžkových 120 Kč Lůžko VSTUPN...


1  2  3  4  5 ......... 6

2010-08-30 13:23:02

Musí mi chvilku ale ještě sloužit,mám ho na blízing,ještě 2 roky,to by měl půl míle,takhle bude mít jen 2kila tak uvidím,prodávaj se 3 letý za 2kila,je to bída,novej stál 820talířů.bez dph.

2010-08-30 13:26:26

Blaža61 : obavám se že moje kasa je těžce v minusu

2010-08-30 13:29:15

Jj, to znám. Mě stála H100 to samí s DPH a po třech letech to odemě vykoupila lízingovka za 120 litrů. Prodělal jsem gatě. Koupil jsem Maxiverzi Dukáta za 35, vrazil do něj jednorázovka 50 litrů a po třech letech jsem ho prodal za 38litrů.

Od té doby to tak dělám vždy, koupit co nejlevněji, co nejvíc, za co nejmíň opravit a vyjezdit do mrtě a nazdar

2010-08-30 14:32:58

Já jako mnozí z vás přijela jen kvůli lidem a Fordům.... přikláním se k tomu... je to tak... byla jsem ráda že jsem viděla zase moje fordáky a nové lidičky(kterých mi bylo moc líto, že jejich první sraz byl vlastně jen o hezké spanilé jízdě)... Noví členové rozhodují o tom, že chtěj furt a dokola nějaké stálé místo... musím říct, že dohoda se stálými členy zněla jinak: bude se cestovat aby jak psal krteček nemusel furt jezdit na Moravu tolik km! upřímně je mi nějak tak jedno kdo to měl ty soutěže na starost... a pro tebe Mozoulku začlo se soutěžit krom tebe Radíska(a celé rodiny) a Lukáše..tak tam všichni byli soutěžili nebo se jen dívali... Kdo nesoutěžil tak řekl že pil ano to je jasný... Radek poděkoval nemusí udělala jsem to ráda. Ale už nechci slyšet že jsi na to byl sám... Máš hodně moc chytrou ženu kterou mám moc ráda a dvě dcerky a neříkej mi že ti nepomáhala ani jedna. Nemyslím to zle... Ale 4 členi mohli udělat víc... Jinak kemp v pohodě, spanilka krásný, ale přístí rok už doufám že se sejdem jinde...

2010-08-30 14:50:41

Sefy mamka se o sraz nestarala a ségra jen vybírala peníze! Já z taťkou ještě na poslední chvíli jela pro kameru aby bylo možno natáčet,vrátili jsme se v 10, a ráno v 7 vstávali a dávali jsme na křižovatky cedule aby jste vy nemuseli bloudit, a v sobotu ráno se ještě jelo domlouvat něco ohledne Macochy! Myslím že jsme toho udělali dostatečně a pokud jste si nenašli zábavu sami,máte smůlu my jsme se bavili mooooc dobře a ani chvíli jsme se nenudili! A to že naše rodina zmizela tak bylo do obchodu a na oběd takže klid! Ty kdyby sis měla jet do obchodu sama tak tam taky nejsi! Tímhle končím!!

2010-08-30 15:10:46

Sibi já nemluvila o tomhle.. ba naopak to byl hodně dobrej nápad zajet do obchodáku... já mluvila o těch soutěžích ... páč Mozol psal že kdyby se soutěžilo stejně b nikdo nepřišel tak jen psala že krom vás na soutěže se dostavil každej...

2010-08-30 15:42:07

SefY : nějak jsem nepobral vyznam noví a stálí členové myslel jsem že se zde sdělují názory a nevím že by tu někdo o něčem rozhodoval jsem si skoro jist že Radísek velice rad předá organizaci ofi srazu komukoliv kdo si na to troufne rad bych aby se do toho pustily hlavně ty nespokojený ať nam ukáží jak se to dělá a jak má vypadat dokonalý sraz ja pojedu kamkoli

2010-08-30 15:48:27

Původně jsem neměl potřebu sem něco psát, ale stalo se... Naše milá SefY napsala větu: " Noví členové rozhodují o tom, že chtěj furt a dokola nějaké stálé místo..." Neni to pravda. Nemyslím si že budou nový členové rozhodovat o tom kde bude nebo nebude stálé místo respective další sraz.

Taky bych neodsuzoval ty členy co našli tu odvahu něco kritizovat a už vůbec bych to nenazýval jako hysterické a dokonce i vulgární reakce. Je to jejich názor a na ten mají právo. Proto vás hned prosím nezanevřete na nás a zkuste ještě přijet na další sraz ať je kdekoliv.

Já jsem se žádnýho soutěžení nezúčastnil. Byl jsem za tatínka od dvou dětí a protože pocházíme z malé vesničky u Svitav tak moje děti zaujal víc než les minigolf kde mě pěkně vyklepli. Když jsou šťastný moje děti jsem i já.

Narážku Mildy Mozola na to že v Hamrech se z 50ti aut zúčastnilo 7 beru osobně, protože já to byl kdo ho poslal tam kam on psal. Je to jenom proto, že moje ST200 je sice už stará kárka, ale v republice jich je čím dál tím míň a já nemám zapotřebí přezouvat rezervu na čas přes nástavce prahů, bezpečnostní šrouby a rvát z něj sedmnáctky kola. To k soutěžení.

Jinak na srazu se mě líbilo, protože se všema lidma co tam byli to ani jinak nejde. Snažil jsem se s každým z vás prohodit aspoň pár vět a vyzkoušet pár aut. A to se mi líbí nejvíc. Myslím že Radis s Fajrem dělali v rámci možností všechno co mohli.

Nakonec jsem se jako vždycky vožral jako hovado. To ale dělám jenom na srazech.

Ještě poslední věc která mě ale hodně hodně vadila bylo to, že se do hospody nějakým způsobem dostala banda chlapců z fan klubu vozů octávia a to nechybělo moc a jela tam zásahovka.

2010-08-30 16:05:38

To Luhovo video a fotečky jsou super. Takhle hezky jsme snad ještě na srazu neparkovali. Alespoň pokud sahá moje chabá paměť a moje srazová účast.

http://www.fordclub.eu/ms...opic_id=8755#message24887

2010-08-30 16:05:50

Hupi, já tím rozhodně nemyslel ty slušně napsané přípomínky od Ali.G a SebX4a... spíš tu naprosto neadekvátní reakci z řad pořadatelů.

2010-08-30 16:11:56

Aha Vráno tak to se ti omlouvám. Já to špatně pochopil.

2010-08-30 16:35:13

Já se moc omlouvám že jsem nejezdil slalom pozadu na mokrý trávě se svým soukromým transitem,ale kdo chce vidět spandexmana soutěžit,přijeďte se podívat na truckfest,myslím že jste takový prdy s transitem ještě neviděli.Pro sefku,já,ale koukal jak jezdíte a na soutěže a na program si nestěžuju,tak mě prosím nezmiňuj,já se snažil dát do kupi auto abych mohl hrstce lidí večer zahrát.Mě se sraz líbil.Papapa.Mám jiný starosti než si stěžovat na nesmysli,Radískovi jsem říkal než začne vymýšlet sraz a´t si nechá poslat na účet zálohu aby věděl kolik lidí opravdu dorazí,platím za truckfest 750kč dopředu na ůčet a taky jedu jen sprint a zručnost,program si potom dělám individuálně s přáteli.Jenže posílat si peníze dopředu na ůčet není moc legální,jen zbírka a podobně snad,to neznám ,ale přesně.

Já měl také v úmyslu udělat sraz tady u nás pod prachovskejma skalama a na letišti uspořádat nějaký blbiny,ale po zkušenostech ,kdy si jen pár opravdových natčenců přijde pro zamluvenou vlajku abych je pak nemusel nabízet jak trhovec z vietnamu na to prdkam.Ale rád vás všechni uvidím třeba na dálnici nebo na benzínce,když už skoro nikdo na sraz nechcete Takže pro dalšího potencionálního org.srazu,nezbývá než vyhlásit anketu,co by bylo pro nás zajímavé do programu zařadit,každý se vyjádří,potom se přihlásí dobrovolník,který se toho ujme.Já za sebe si jedu na sraz pokecat,odpočinout,dát si drink,protože mi toto vše moc chýbí,protože mám takové zaměstnání,kde ani jedna z těchto disciplín není a jestli chcete vyhlásit soutěž kdo dřív usne,vítěz je jasný,ale naopak vás můžu každý den vzbudit kolem 3,30h,to je moje silná disciplína.

No zase je to román.takže se mějte.SPX

2010-08-30 16:35:28

A přitom, jak to celé sleduji, tak šlo opět jen o "nedostatky v komunikaci". Neb někdo věděl, jiní nevěděli a kdo se zeptal, tak... tak nevím, nebyl jsem tam, ale tohle je klasika, často se na potřebnou informovanost zapomíná, holt je třeba to brát, jako že v mateřský školce a pořád dokolečka opakovat a informovat. Na vojně nás naučili "voják se stará, voják má", ale vojna už dneska není, co naděláme. Jistě, bylo to napsané někde v propozicích srazu a tady a já nevím, kde ještě, ale to prostě nestačí. Je třeba obrnit se trpělivostí a vysvětlovat a zodpovídat stále se opakující dotazy - co takhle jmenovat "tiskovou mluvčí srazu"?

Nevím, jen mě to tak napadlo, na srazu jsem nebyl a nevěřím, že by tam někdo nějak schválně škodil. Je to pořád dokolečka - informace, informace, informace. Možná by opravdu nebylo od věci mít někoho, kdo bude oproštěn od jiných pořadatelských aktivit a bude sloužit jen jako informační ústředna a styčný důstojník mezi velitelstvím štábu a veřejností .

2010-08-30 19:12:25

no a ja bych ukončil svoji účast v teto diskusi tímto: Sraz se mi moc líbil, všechny jsem vás moc rád viděl , užil si to se všema a všechny vás zase rád uvidím a je mi jedno jestli u toho budou srazové sprintynebo celej sraz budem jen v hospodě protože srazy jsou hlavně o setkání lidí to ostatní je jen spestření! Má úcta

2010-08-30 19:34:09

V bedně zbylo dost sladkostí pro děti. Nesníme je,bylo by nám blbě,vezmem na příští sraz .

2010-08-30 20:13:29

tento sraz byl muj prvni ale libilo se mi tam doufam ze priste uz dorazim aspon svim autem a ne z rodicema jinak si uvedomte ze neni lehky ten sraz udelat tak nenadavejte na nekoho kdo se snazil aspon o neco kdyz treba ostatni neudelaly ani kompromis a nesly udelat nakou soutez nebo neco jako nikdo nevi jake bude pocasi a tak nemuze planovat dopredu a taky kdyz ze 60 lidi prijede polovina to je jako taky nepredvidatelny. tedy muj nazor je ze sraz byl dobry a nemuzete nekomu neco zazlivat Radísek se snazil dost :...

2010-08-30 20:59:00

no co už mužu na to ,,vše,, napsat.já jezdím na moravu moc rád a když se dá tak vezmu ,,celou svoji rodinu,,a jedeme se proste nekam za dobrejma lidma zabavit.jo dopadlo to jak to dopadlo:počasí na prt,chatka studená,vybavení žádné,parkování na tráve,málo aut a s nimi málo lidí a stejne to ,,nerešíme.co se týče srazu tak to byl muj tretí-zatím,protože cítím v srdci že jich ješte bude ,,kurna,,moc,aspon co se týče s mé strany.to že byl program jaký byl,me nes...,já se bavil s super partou pod strechou a v pruvanu ,no at.zase nereším.spat sem mel kde,chlastat a kecat taky,umýt taky,lidí ,,jádro,, bylo tam semnou i moje rodina a co me melo chybet ?Radískovy vubec nezávidím ani nikomu kdo vybavuje srazy.já bych to nedokázal i když mám hubu jakou mám.tot vše:pozdravujeme všechny lidi kterí prijeli .i ty co odjeli.dekujeme za super výkend a tešíme se na další.skrátka nás nemuže jen tak neco rozházet.my sme spokojeni a spomínáme na všechny s láskou a radostí.užili sme si dost zábavy ,co se týče nás.ale sto lidí sto chutí.ahoj a nezapomente,,at vám to jezdí,, s pozdravem CRACATITH,JANKA,MISCHEL. I LOVE FORD

2010-08-30 21:05:25

Dobře řečeno

2010-08-30 21:08:18

Tak pro me to byl prvni sraz..takze nemuzu srovnavat..me se sraz libil moc..pocasi trosku v patek a v sobotu rano zlobilo..ale jinak pak uz bylo fajn... poznala jsem bezva lidicky...videla krasna auticka... jela na Macochu..kam jezdim casto a strasne radacumjizda byla ma prvni ..uzivala jsem si to...zabavu jsem si nasla sama...takze ja dekuju za krasne 3 dny..a tesim se na dalsi sraz a na vas vsecky! Marcela

2010-08-30 23:14:58

Když to tak čtu,tak ani nevím,co na to napsat... Vím,že cokoli zorganizovat není žádná sranda a tak si cením toho,že někdo něco udělal Co se týče některých členů: někteří to měli blízko,někteří dál.Ale jsem rád,že jsem měl možnost popovídat si se super lidma a nové lidi poznat

Když třeba Indian organizoval Pardubice,ani na chvíli jsem neváhal a i když je to taky větší kousek od Brna,tak jsem hned využil příležitosti,natankoval a vyrazil směr sraz.U Zitika to stejné,ale tam to bylo fakt kousek Když už tak jdu do srazu minulých,na Hamrech přezouvat rodinného Fusiona taky není žádná sranda a taky se nedivím členům jako Hupino a jiní,že se neúčastnili.Dost překvapilo mě,kolik lidí hever nemá-naštěstí rodinný povoz to jistil Mít tam svoji Fiestičku,bude o dalšího soutěžícího víc,ale ten Fusion je celkem těžkej a tak jsem říkal hned,že já soutěžit nebudu.

Ale ke srazu v Jedovnicích: přírodě neporučíš,takže počasí nemá cenu řešit.Ale je dobře,za na spanilku a na akce po ní se počasí umoudřilo a nepršelo nám furt za krk.Parkovat bylo kde a je lepší stát na trávě s dostatkem prostoru,než mačkat tranzity,kombíky a jiné Fordy na asfaltovém parkovišti s kapacitou pro 5 aut.Program řešit nebudu,já měl vlastní a jen škoda,že jsem přišel o slalom Ale foto jsem viděl a na videa si počkám. Jen škoda,že se vyjelo tak brzy na spanilou jízdu,10:02 jsem dojel do kempu a tam byla jen Zita s Pavlem a že se vyjelo o něco dřív. Nevadí,příště pojedu rychleji

Děkuji za bezva sraz


Odpovědět

1  2  3  4  5 ......... 6