Fórum - Téma


Plánování srazů 2010


Fórum O Srazech a akcích Plánování srazů 20101  2  3  4  5 ......... 8

2009-10-06 21:59:29

1


Jelikož Vilda smazal svůj původní příspěvek i název tématu,musíme přistoupit k jakési rekonstrukci, téma zachováme a nadpis zkusíme odvodit z kontextu ostatních příspěvků, děkujeme za pochopení.AMD.

2009-10-07 15:51:12

Ohledně zeměpisného položení mi je jedno kam pojedu - jak jsem se už zmiňoval s většíma dálkama problem nemám.Jen se obávám s konrétním místem konání srazu v našem hojném počtu už to není sranda. Pokud nebude provozovatel campu,hotelu,zařízení někoho známý obávám se že většina provozovatelů bude chtít po nás zálohu předem.Většina provozovatelů těchto zařízení se bude chtít sichrovat aby o výkendu nezůstali sami Řekl bych, že v sezoně je záloha samozřejmností.Tudíž hned máme první důvod proč nedělat sraz v červenci a srpnu.Druhým důvodem jsou dovolené nás všech. V tomto souhlasím s Vildou a myslím že mi dáte všichni za pravdu, že první sraz v roce 2010 by se měl konat v měsíci Květen (spíše v druhé polovině).

2009-10-07 22:23:41

Jo ,jo jo souhlasím s Lubošem .Byla takás anketa o možném 3 srazu ale František ji stáhnul ( nevím proč ? ) . Dělám v gastronomii 30let proto jsem se do tohoto tématu zapojil . Mám hromadu známých z oboru a není problém tuto akci udělat ALE ! Bude potřeba asi maličko přidávat na kvalitě , což jsme v pátek probrali v Hamrech v hospodě . A další ale je v tom , že udělat pořádnou akci není otázka týdne ale maličko delší ... Napsat uděláme sraz u babičky v Horní Dolní na louce to je sranda Ale co dál . Co to bude stát a jaká bude kvalita !! Rozjednal jsem několik lokalit a čekám na vyjádření majitelů .. Určitě souhlasím s termínem jaro Čechy , podzim Morava .

Ady
2009-10-07 22:47:58

Já samozřejmě se přídavám ke všem třem k Vildov,LuHuFordovi a k mikimu62 všichni tří máte sněčeho VÉlKY Kus právdy.No ale co se tyč mně tak na mě ohledy nemusíte brát taky dojedu kam koliv po ČR

A klíďo se k termínu přispusobím nebo k věčíně NÁŠÍM členum

2009-10-08 12:03:21

Ahoj,

předem se omlouvám za to, že vám budu předhazovat FSC (Ford Scorpio Club), já s mojí Bejby přijedeme za dobrými lidmi kamkoliv, že Vildo. Jen taková zamyšlení.

Proč nedělat srazy, pokud byla většina členů spokojená na stejných místech? V roce 06 jsme byly od 6-8června v kempu Pohádka na Vranclu. Bazén, hřiště, menší sál, venkovní pódium a taneční asfalt, dobré jídlo slušné ceny Jamesona a ostatního pití. Ubytování v chatkách před rekonstrukcí. Tržba za občerstvení mimo nocleh a plnou penzi byla od 90 až 5000 Kč na hlavu. Při 50 lidech a v průměru 1000kč/os je to 50000,- tržba při 50% vývaru 25000,- za pití. Sakra za dva dny co by chtěl víc když měl vývar za ubytování a jídlo jistej.

My jsme byly spokojeni a přijeli jsme na rok znovu a ejhle jídlo už nebylo tak gut jak vloni, ceny za pití šly rapidně nahoru A další a další drobnosti co se nám nelíbily. Poohlédly jsme se po jiném místě. Náhodou jsme při loňském srpnovém srazu na Komorníku (mimochodem zima a déšť v autokempu) narazili na provozovatele www.chaty-komornik.cz a po konzultaci cen a jidla na osobu jsme si rovnou zarezervovali termín na letošek. Z hodnocení srazu naších členů jasně vyšlo, že se tam všem líbilo a už máme znovu zabukovaný termín na 2010. Žádné organizování, majitel kempu zná naše představy a potřeby a vyjde nám na 110% vstříc protože je před sezónou a musí z něčeho platit úvěr. Jediné je vymyslet zábavu. My jsme měli letos v pátek maškarní ples a v sobotu svatbu. Prostě paráda. A to si ženich mohl vybrat ze dvou nevěst a vybral si samozřejmě z mého pohledu tu špatnou. Však posuďte samy.

Na Slapech ....Hotel Hladina..... tam se pořádá druhý podzimní hlavní sraz FSC ( celkem jich máme až pět ) už asi po páté a taky bez problémů.

Takže pokud to na Hamrech bylo dobré tak po malých změnách bych to nechal kde to je.

No a jarní sraz jste měly snad taky v poho nebo ne???

Ještě jednou se omlouvám pokud jsem se někoho dotkl .

2009-10-08 13:30:34

To: Bláža61. Ahoj

V pořádku, proč by jsi se měl někoho dotknout.

Nyní budu mluvit za sebe: Myslím si, že střídání míst srazu je zajímavé.Řekl bych že lidé mají rádi nové věci

a rádi poznají nové a nové prostředí, každý sraz bude vždy tak něčím jiný.Dalším důvodem střídání míst srazu

je zavděčit se alespoň některým členů kteří na tom předešlém srazu měli problem se vzdáleností místa konání.

Samozřejmě když si po třech letech sednem a řeknem si "jo tenkrát v Hamrech to bylo stejnak nej." nevidím důvod se tam nevrátit, ale spíše jsem toho názoru, že by jsme si tu republiku měli projet hezky celou.Cirkusáci také nejsou každý rok na stejném místě - proč ? protože by tam už nikdo nechodil a nikoho by to nebavilo (to byl vtip ).Další věc zmínil jsi se, že máte na Scorpiu až pět srazů ročně - zajímalo by mě jak je to z učastí ? Myslím, že je to až moc - né že by jsem se rád nesešel se svými kamarády, ale myslím, že by to zbytečně spůsobovalo ubytek učastněných. Spousta lidí by si řeklo " áále já teď nepojedu vždyť je za 3 měsíce další sraz ".Nejsem proti malm srazům domluvit se s partou- sejdem se támhle na tuningu,támhle zajdem na pivko, támhle pojedem navšívit bratry slováky na sraz ...atd (ti co mě znají ví o čem mluvím ).

Ale 2 hlavní srazy jsou dle mého akorád.


To miky62

Nezlob se, ale v tomto se musím zastat Františka vytvořil anketu za ůčelem získání návrhů na místa srazu

a žádal všechny aby se drželi pouze tohoto tématu, nesouhlas s geo. určením středu republiky jsi mohl vyjádřit klidně zde .

Jinak super že jsi rozhodil sítě přecijenom se v tom pohybuješ a ty kontakty máš.

2009-10-08 14:17:34

Přemýšlel jsem a rád bych vás uvítal třeba v Mostě ale pro některé by to byla dálka za to bych vám udělal projížďku, možná by se dalo nějak trefit na den otevřených dveří na Autodromu to taky není špatné. Věděl bych i o moooc dobré restauraci s terasou a grilem a krbem kam se vejde na parkoviště přes 100 aut. Jinak majitelku penzionu znám takže by to bylo v pořádku, a pak by byla hezká projížďka po lesích a horách okolo Třeba na Fláje tam je nádherná krajina a přehrada a z Mostu je to jen 30km nebo podobně do chomutova kde se dá taky spoustu věcí dělat. kdyby někdo měl zájem na o tomhle uvažovat tak rozvineme debatu.

Pár odkazů

http://www.penzion-zatisi.eu/volny_cas.php

http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=...31245120@y=137498688@z=14

http://www.mapy.cz/#mm=ZP...31194112@y=138088448@z=13

2009-10-08 15:41:54

Já jakožto moravák se připojuji se svým návrhem pro některý se srazů, pokud bude na moravě. Je to osobně odzkoušené místečko hodně podobné místu 2. srazu uprostřed lesů. Ubytovací kapacita a ceny slušné , v kuchyni vesměz moravské speciality jako halužky s brynzou atp. Tož pouvažujte

http://www.ondrasuvdvur.cz/

2009-10-08 17:17:10

To co zde čtu, jsou skvělé názory, to, že jsme pomyslně rozdělili naši zemi na dvě části, pro dva srazy ročně, si myslím, že je jako rozdělení dostatečné a víc bych to nedělil. Trochu s nadsázkou, jsme hovořili o středu země, ale proč ne zrovna tam, stejně jako kdekoli jinde. Možná lepší střed pro třetí sraz by byl, střed trojúhelníku Aš, Jeseník, Znojmo .

Jsem rád, že tu napsal svůj názor Bláža61, který stejně jako Vilda, popisuje praxi v FSC. Bylo by pěkné, kdyby se sraz FORD Club v roce 2010 uskutečnil, jako sraz FSC, FMC, FFC, Ford Fans, Puma club, Ford-Focus, Mustang club, Fordever, Ford Libeň a další, prostě sraz všech co se chtějí sejít a scházejí se odděleně, jen v tom to případě všichni na jednom místě v jednom termínu. Nevím zda je to v podmínkách naší země reálné, ale na některé Tuning Srazy, přijíždí tisíce vozů, tak proč ne jen FORD. Je jen pár míst, kde se dá, takové množství vozidel zaparkovat Ruzyňské letiště nám asi nepůjčí .

Každopádně kapacita místa, i s mnohem menšími ambicemi, je to co chci zmínit, věřím, že po posledním srazu, není nereálné překonat stovku účastníků a na to jsou například Hamry malé, proto bych byl rád, abychom uvažovali o místech s kapacitou kolem 100 vozů a řádově 200 lidí. Pokud sraz uděláme v letním období, bude jednoduší ubytování.

2009-10-08 18:27:00

Nevím zda do toho vůbec mám právo mluvit když jsem na srazu s Vámi byla jen jednou a to ještě krátce ale ráda bych Vám malinko přiblížila jak to chodí na jiných clubech jejichž jsem členkou.Jezdím na jeden Nissan sraz který byl po 2 roky pokaždé jinde a další srazy Nissan 100nx který byl 3 roky na stejném místě v campu v Litomyšli a bylo to vždy skvělé.S clubem Fiatcoupe jsme 2 roky po sobě měli sraz v Třebíči,taky super.Jedině s Mustangy děláme několik srázků a každý jinde .Tímto chci říct ,že srazů projedu ročně opravdu hodně a je mi jedno kde to je pokud tam je skvělá parta.Samozřejmě také ráda poznávám nová místa ale pokud je nějaké dobré a osvědčené pojedu tam třeba stokrát.Jsem ze západu 25 km od hranic a např .do Třebíče to mám cca 350 km a problém v tom není.Myslím že to není o vzdálenosti ale o chuti tam být.Berte to pouze jako můj osobní názor a mé poznatky z mnoha srazů.

2009-10-08 19:12:44

Souhlasím s Lubošem(Napsáno 2009-10-07 15:51:12) i já pojedu kamkoliv

místo srazu je mi celkem jedno kde bude i když jsem pro variantu dělat sraz po celé ČR aspoň by jsme poznali nové místa a členy(před tímto srazem mi psalo několik členů ze západních a jižních čech že by rádi jeli ale ja to na ně moc daleko) aspoň by nikdo nemohl říct že na sraz nemůže protože se jezdí jen na jedno místo a on to má daleko, né všichni jsou jako víza,janinka a pod.

no už se radši do dalšího psaní nebudu pouštět(aspoň zatím) protože sem nějaký utahaný a moc mi to nemyslí

tak že za mě (budu se opakovat) já pojedu kamkoliv

2009-10-08 20:13:34

Akorát taková malá poznámka k Pavlovým 100 autum a 200 místům, s těmí parkovacími místy samozřejmě souhlasím, ale proč ubytování pro 200 osob. To se mi zdá trochu v praxi nereálné, a vem si Pavle kolik lidí bylo ubytováno v Hamrech na hotelu. Myslím si, že když se vybere místo s kapacitou ubytování 100 osob bude to akorát. A teď mluvím za sebe, pokud již na dalším srazu nabude volná reservačka na hotelu, přijedu sám, nebo jen s mou drahou polovičkou( což by mě vůči dětem mrzelo, ale ford je ford) a přespíme v autě. A nutno si uvědomit kolik lidí bylo na srazu s dětmi, které potřebovaly ubytování , a na druhé straně kolik lidí na hotelu přespalo.

2009-10-08 20:31:50

Vildo, to jsi napsal přesně, plně s tebou souhlasím.

2009-10-08 20:49:28

Pro Jirku: neměl jsem na mysli hotel, nebo ubytovací zařízení, jen aby s tím každý počítal.

Není vhodné dělat sraz v okolí hotelu s kapacitou 50, jsem první, kdo přespí ve stanu nebo ve voze.


Ještě mě k tomu napadlo, my jsme byli s celo rodinou na Slovensku na zelené louce a pokud bude sraz v červnu, nebo později(dřív než v září), hlasoval bych, pro stejný typ ubytování a to jsem chtěl vyjádřit v tom předchozím příspěvku - možná nesrozumitelně.


Vildo, to co jsi napsal, je sice pravda, ale myslím, že to bylo jasné všem.

2009-10-09 02:55:11

Heh, s tou vodou to zase není tak úplně špatná myšlenka, dneska už není potřeba mít ani vlastní loď a pádla, půjčovny mají všechno, stačí jen stan, spacák a macatá šrajtofle. Velké půjčovny na Vltavě (třeba Inge) mají i své kempy, případně části v některých kempech vyhrazené pro své klienty.

Bohužel na druhou stranu díky tomu už na řekách nejsou jen pravověrní vodáci, ale i opileckej ksindl, kterej si myslí, že když má prachy, tak může dělat bordel od rána do večera a hlavně v noci.

Jo a jinak Fordka už zase jezdí, hurá . Snad do příštíyho srazu vydrží .

2009-10-09 10:50:58

Tak mě napadlo, že pokud pojedu na sraz sám nepotřebuji ke spaní hotel , stan ani auto, vžyť se v klidu můžu prospat v hospodě, že Vildo

2009-10-09 12:11:25

Souhlasím s Jirkou, ani u mě a Monči není podmínkou hotet.

2009-10-09 18:04:05

Vildo, ty nečteš, co píši, i když je to jen pár řádků a já mám po tobě louskat takové články, ještě že alespoň písmo, máš čitelné.

Ady
2009-10-09 22:27:03

No ja taky mužu přespat v autě ale nesmí byt -5C a více

2009-10-11 18:42:51

http://www.fordclub.eu/gr.../full/4661_1003_ford3.jpg


Odpovědět

1  2  3  4  5 ......... 8