Fórum - Téma


Otvor pro lyže u Mondea


Fórum Technický koutek Otvor pro lyže u Mondea
2012-01-05 20:48:26

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevi zda-li je možné nějakým způsobem dodělat otvor pro lyže v zadním prostředním sedadle. Koupil jsem ted nové Mondeo kombi, fakt super auto, ale na výše zmíněný otvor pro lyže jsem si u předchozí Škoda Octavia dost zvykl a u Mondea mi dost chybí. Zejména když jedeme jen ve třech ja, žena a malá v sedačce, příjde mi dost zbytečné, dávat na střechu rakev, ale i když sklopím pravou zadní sedačku, malou dám v autosedačce do prostředku, tak má žena vlevo dost málo místa! Díky.

Doplněno 26. ledna 2012 ........ Píši ještě jednou, neboť jsem sehnal "tuningovou" firmu, která byla ochotná otvor pro lyže udělat, pry již to dělali mnohokrát i u Mondea. Problém nastal ve chvili, kdy jsem jim auto přivezl. Zkoukli to a řekli mi, že vzhledem k tomu že mám "luxusní" kožené sedačky, tak do toho nepůjdou. Prý by to mohli poškodit. A tak jsem se chtěl zeptat, jestli o otm někdo něco více neví nebo by nevěděl poradit. Ten otvor pro lyže bych fakt chtěl, protože to považuji za opravdu velmi praktickou věc!

2012-01-05 20:52:43

Ahoj,

kamarád to vyřešil jednoduše, nechal si u svého kamaráda čalouníka udělat za loketní opěrkou otvor, našil vak se zipem. Vypadá to jak kdyby tam byl již od výrobce, ničemu to nepřekáží, loketní opěrka jde bez komlikací zavřít.


Odpovědět