Fórum - Téma


Odejít, či ne?


Fórum Pokec všeobecný Odejít, či ne?1  2

2012-11-30 09:09:54

Zdravím kolegové, kamarádi

Jak začít? Asi tak že poslední dobou se kolem mě dělo spoustu věcí, málo dobrých a hodně špatných. Jsou to věci, který bohužel souvisej i přímo s klubem a s pár ostatníma členama. Ti co ví a je jich si myslím hodně jistojistě vědí, která bije. Díky pár životním okamžikům, který jsem si samozřejmě zvolil sám na mě zde spousta lidí dosti změnila názor, byť jim do toho třeba ani tak moc nebylo a z více zdrojů vím, že se o mě zde nevyprávěj zrovna hezký věci, anonymní SMS z internetu snad radši ani nepočítaje.

Takže teď stojím před velkým dilematem. Ti co mě znají, dobře ví jaký jsem doopravdy a věřím, že se nenechají ovlivnit žádnými žvásty. Taky moc dobře vědí, co pro mě celej klub, pár lidí v něm, které můžu nazvat jako opravdové přátele a v neposlední řadě moje CéTé znamenaj. Takže na jedné straně se mi to tu právě kvůli těmto věcem opouštět moc nechce. Na druhou stranu ale nechci, byť jsem si tuhle cestu vybral sám, abych jezdil dál na srazy, kde se na mě budou všichni tvářit jako kamarádi a za zády mě pomlouvat a koukat na mě skrz prsty, nebo mi dokonce posílat anonymní zprávy. Tím samozřejmě nemyslím nikoho konkrétního, poněvadž takové informace ještě nemám. Ale v takové situaci to tu raději zabalím a budu se soustředit na svůj život bez klubu. Není to pro mě teďkon jednoduché období, takže vlastně ani nevím jak se rozhodnout, každopádně tímto dávám možnost všem co mi chtějí říct(napsat) cokoliv positivního, či negativního, pranýřovat mě, či něco podobného, tak to můžou psát sem do diskuse, popřípadě, nechtěj-li být veřejní tak do interky, poněvadž věřím, že všechno se dá vždy nějak vyřešit...

S pozdravem,

Doktor

2012-11-30 09:55:05

Doktore myslím že odcházet z klubu je nesmysl.Každý si svůj život řídí sám a druhému do toho celkem nikc není i když se mu to líbit nemusí.Každý je sám odpovědný za sebe.To přeci neznamená že opustíš klub.Myslím že každému se něco podobného někdy přihodí.Neházej na flintu do žita ,zahoď předsudky a zůstaň tady.

2012-11-30 14:00:12

Dr.Riviera

Drahý Doktore,

Mohl bych tady toho napsat hodně,hodně o tobě a hodně o poslední době co se vlastně dělo.Ale jak píšeš.Ti co vědí budou vědět o čem píšu.

To co se kolem nás děje je normální.Co se stalo tobě ano můžeš si za to sám. Sám jsi se do toho dostal a sám v tom vykoupal. Na posledním sraze (Hanácká) ses choval ne divně ale jinak.To konec konců viděli všichni.Když je někdo zamilovaný dělá nepochopitelné věci.

Ale myslím si, že všechno špatné je pro něco dobré. Ti co tě znají to pochopí.Ti co tě neznají nepochopí a proto také dělají takové věci jak píšeš.

Když budu mluvit za sebe,protože ostatní mají také možnost se tady vyjádřit, tak bych byl velice nerad,kdyby jsi nás opustil. Patříš mezi nás a k nám ke klubu a k jádru

Chtěl bych tady zase toho našeho starého Doktora, bez kterého si ani sraz neumím představit a věřím,že tady zase bude

Michale jsi fajn chlap, neblbni a zůstaň s námi. Sranda s tebou je vždycky, a jako člověk jsi skvěj.

Takže hoď všechno za hlavu dej se dohromady a na sraze tě rád uvidím

2012-11-30 16:26:22

Janinka, Tomenzino:

Díky

,ale

Tomenzinovi jsem to říkal už po telefonu. Hlavní pointa a to co mě zavedlo na myšlenku odchodu z klubu je znechucení, že tu u nás na clubu existuje člověk, co vyhledává složité situace a posílá dotyčným zůčastněným urážející a skoro až výhružné anonymní SMS. Vím, že mi na to každej řekne ať házim anonymní zprávy za hlavu, ale mě to neskutečně vytáčí a představa, vzhledem k tomu, že nevím a ni se nedá zjistit kdo to dělá, tak na každym sraze si to můžu, vyjma pár lidí, kterým věřím, myslet o každém členovi, protože do hlavy nikdo nikomu nevidí. Opravdu mě to znechucuje a chtěl jsem na to tímhle upozornit, protože, vím že v minulosti se to už taky jistému členovi dělo, když řešil podobnou životní situaci.

K tomu, že to je někdo z klubu mě vede myšlenka, že o tom co se dělo jen málo jinejch lidí vědělo a skoro vždycky se jednalo na nějakou reakci z diksuse, či fotek atd. a není to pouze můj názor. Proto dokud jsem to nechtěl řešit jsem už pomalu do diskusí přestal přispívat a toho si myslim pár lidí všimlo.

Chápu taky, že ne každej mě musí mít rád, zvlášť po tom co se stalo, ale pokud mi bude chtít někdo nadávat, urážet, vyhrožovat, či cokoliv jiného, tak ať to mi to řekne na rovinu do očí, nebo aspoň napíše sem do diskuse, nebo do interky a můžem se o tom bavit.

Vím, že je to zřejmě marný boj, ale snažim se na to alespoň upozornit

Ady
2012-11-30 18:59:40

Dr.Riviera

Nevím vůbec o co jde ,ale ani na hanacké jsem nic podezřelého nezagistrovál k vůči tobě.

A to ,že odejdeš sklubu tak tím si asi už moc nepomůžeš.Jsi skvělý chlap aspoň pro mě a je škoda aby jsi odešl.

Je stebou velká prdel a halvně když si dáme po a po

Nechápu co proti tobě muže něco někdo mít ?

Spozdravem Ady

2012-11-30 19:17:46

Dr.Riviera

Ahoj kamarád, sice tě neznam jako ostatní, ale měl jsem tu čest tě potkat na dvou srazech a vím, že nejsi špatný člověk, ba naopak v tvé přítomnosti se nikdo nudit nemohl a připadáš mi jako fajn chlap, skterým se dá pokecat o všem.

Jinak jak se říká: Každý je strůjcem svého života a jak mě naučil jeden dobrý kamarád, tak věř lepším zítřkům a všemu dobrému.

2012-12-01 01:25:21

Dr.Riviera: Vyprdni se na to proč proč bys odcházel kvuli nějakýmu idiotu těch je tady kolem nás dost. Nejen tady ale i venku to bys ses musel vystřelit do kosmu vždyt je to na palici to co se ve světě děje. Bud takový jaky si a bude to v pohodě. A to že ti někdo píše nebo piše nějaký žvasty tak ho pošli do rytě nebo si změn čislo a buď v klidu. Je zbytečný to hrotit. Jistli tě někdo otravuje tak ti zřejměmě závydí nic vic nic míň Jsi chlap tak se zocel. Zdar

2012-12-01 09:09:57

Jo všichni máte svim způsobem pravdu Asi mě tu bedete muset trpět dál

2012-12-01 12:29:06

Dr:Riviera doufám , že to je tvoje pevné a jasné stanovisko Tak tedy , vítej ve klubu

Dr.Riviera, 2012-12-01 09:09:57 napsal:

Jo všichni máte svim způsobem pravdu .. Asi mě tu bedete muset trpět dál .. ..

2012-12-01 23:32:00

Dr.Riviera: Konečně správné slovo chlapa.

2012-12-02 16:27:49

Dr.Riviera: Až teď jsem si přečetl todle fórum,a taky se přidám k tomu abych napsal pár řádek.

Já osobně tě moc neznám,viděl jsem tě osobně 1 a to na Hanácké,přišel si mi že jsi kamarádský a že je s tebou sranda.Co se týká tech anonymních sms atd, sám vím co to je,prošel jsem si tím taky díky zaměstnání které mám,došlo to tak daleko že jsem to řešil i přes policii a výměna sim,a světe div se byl klid.Nenech se odradit od těchto výhružek a vůbec nechápu proč by si mněl odsud odejít Jsou lidi tzv hnědopichové které se tím baví a ty přicházíš jen o nervi,vykašli se na to a zůstaň.Chce to čas.Co se týká Hanácký tak každý kdo je zamilovaný dělá různé věci,a ostatní co tvrdí opak tak zapoměli jaký to bylo nebo se dělají že jsou jiní.

Nevidím do toho a nevím co se stalo,ale napsal jsem jen svůj názor a taky pocity které jsem měl s tebe když jsem tě viděl 1 na Hanácké.

Jak to tu někdo psal jsi chlap a jako chlap se tomu postav.Držím ti palceať to vyřešíš a za mne zůstaň v klubu a rád se s Tebou setkám i na dalších srazech

Hodně štěstí ať už se rozhodneš jakkoliv

2012-12-02 17:21:37

Pavel79: stejně jako ostatním díky za podporu. Přesvědčili jste mě, že nejlepší boj proti idiotům je brát je s nadhledem Nicméně jsem rád, že jsem touto diskusí mohl upozornit na to co se děje

2012-12-03 16:37:24

To je právě tahle chyba týhle webové stránky, že se tady může za evidovat kdokoliv chce. I když třeba nevlastní vůz Ford a myslím si že je to ta největší chyba jelikož jsme tu proto že vlastníme vozy s modrým oválem. A nebo jsou tu dotyční co se tady za evidují a pak se léta neukáží, nebo začne ten dotyčný do někoho rejpat neli mu otravovat jeho vlastní soukromí. Proto by se tady měla zpřísnit pravydla. Ve prospěch všech slušných a poctívých členů

2012-12-03 17:49:16

Neměl jsem Ivane potřebu se tady vyjadřovat,ale jak by sis představoval zpřísnit pravidla? Zaregistrovat se tady může kdokoliv,na to má právo. Tyhle stránky nejsou naše,jen je tady spravujeme. Před léty jsme tady zavedli certifikaci což je jistota že ten člen je opravdu ten za koho se vydává. Nic lepšího mě proti těm co to tady nemyslí vážně nenapadá.

2012-12-03 17:53:14

Hupino má pravdu, pravidla zpřísnit dost dobře nejde, nebo spíš není to v silách zdejších členů, správců

2012-12-03 18:54:09

Nevlastním Ford,sem tam si rejpnu ale to k tomu parří Ivánku

2012-12-03 20:49:21

eRko: jasný, ať si do mě každej rejpe jak chce, nadává či cokoliv jinýho. O všem se dá vždycky bavit, nebo se tomu dokonce i zasmát, poněvadž i já jsem člověk co si občas rád rejpne do druhýho, ale ať to dělá pod svojim jménem a ne pod anonymní identitou

2012-12-03 23:43:18

Kua Doktore neblázni, nemám teď moc času, tak jsem pár srazů vynechal, ale doufám, že na dalším tě zase uvidím

Dr.Riviera, 2012-12-03 20:49:21 napsal:

eRko: jasný, ať si do mě každej rejpe jak chce, nadává či cokoliv jinýho. O všem se dá vždycky bavit, nebo se tomu dokonce i zasmát, poněvadž i já jsem člověk co si občas rád rejpne do druhýho, ale ať to dělá pod svojim jménem a ne pod anonymní identitou ..

2012-12-04 01:28:12

Dr.Riviera: Jo stím stebou souhlasím, ale jak vydíš tak ten kdo začne rejpat do soukromí se vždycky snaží být inkognito. Asi je to tím že je to slabá a ubohá povaha člověka. Myslím si dle mého názora že je to osoba velmi primitivní když nedokaže říct do očí nebo napsat názor pod svým jménem. Co dodat typická česká povaha.

eRko, 2012-12-03 18:54:09 napsal:

Nevlastním Ford,sem tam si rejpnu ale to k tomu parří Ivánku ..

2012-12-04 01:31:39

eRKo: Když nevlastníš vuz značky Ford tak co tu dělaš?


Odpovědět

1  2