Fórum - Téma


Občasné střílení výfuku a cukání při jíz


Fórum Technický koutek Občasné střílení výfuku a cukání při jíz
2011-08-01 16:18:27

Ahoj fšem :) nevíte někdo, čím by mohlo být, že motor i během jízdy škube, cuká, občas střílí do výfuku? Odešel mě katalyzátor, ten mám vyměněnej novej, v servisu si s tím moc neví rady. Někdy se ani nejde pořádně rozjet, nemá to výkon. Nejsem začátečník, kterej by se neuměl rozjet :))

2011-08-10 10:49:24

Zdravím asi mam stejný problém pri startovaní se motor hádá a při chodu občas vynechá.zatím nevím čím to je diagnostika nic neukaže.Bylo mi řečeno že múže jít čídla vačky nebo kliky.....

2011-09-28 11:00:56

Já měl stejný problém,vysvětlím : při nastartování ok. ale mělo to díru na plynu,vynechával motor při přidání,při rozjezdu rychlejším to jelo jak na 3 válce,cukalo to, při řazení a dalším zrychlování-přidání plynu,cukání a nechtělo jet.

Problém jsem měl na 3 válci s kabelem zapalování, tak dal jsem jiné svíčky,sadu zapalovacích kabelů a problém odstraněn-žádná díra na plynu,hezky táhlo od spoda za plynem,žádné cukání,vynechávání motoru.

Možná jde o stejný problém i u tebe ale může to být i jiná záležitost.Jen se chci podělit o zkušenost.

2011-10-16 18:40:09

Zdravím všechny tak problém s cukáním bude vyřešen.V mém případě to je potenciometr škrtící klapky.měl jse ho i venku

s trtochou šikovnosti jde rozdělat a bylo vidět žě v nízkych otáčkách nesnímá přihnul jse pacičku vše spátky namontoval.Po nastartování jsem sešlápl prudce plyn a NEŠKUBAL nedalo mi to a projel jsem ho hmm dobrýýý...

nový čidlo jsem objednal...650kč


Odpovědět