Fórum - Téma


Motor+Focus-problémy s výkonem


Fórum Focus I Motor+Focus-problémy s výkonem

Manuály  |  Inzerce  |  Model Ford Focus I  |  Naše vozidla


1  2

2015-03-17 17:07:47

Ahoj po dlouhé době klidu Vás zdravím a žádám o radu.. ze dne na den mi při jízdě přišlo, že můj mazlík nějak ztratil na výkonu, jedná se o to že při sešlápnutí plynového pedálu sice auto akceleruje ale připadne mi že méně než dříve a tak trochu je to nepříjemné hlavně u předjíždění :(( .. jinak auto zní pořád stejně ani nezačalo kouřit prostě žádná změna kromě toho zpomalení akcelerace :( pokud má někdo stejnou nebo podobnou zkušenost budu moc vděčný za rady co s tím aby to moje zlato zase jelo jak za mlada :))

FF 1.8TDDi 66kW r.v. 2000 ..

2015-03-18 11:51:31

krsman93: ahoj, jen takovej dotaz. Jsi si jistý, že jsi natankoval pravou naftu? Tenhle problem jsem měl na Slovensku, když jsem om ylem natankoval naftu ze Slovnaftu. Od té doby pouze Shell. A auto jede jako ďas. Petr.

2015-03-18 20:28:28

No bohužel ten problém byl at jsem natankoval na Shell, Agip, OMV i Eurooil :( no jsem z toho jelen..

Včera jsem přišel na to, že mám v háji ložiska na zadních kolech takže o víkendu výměna, třeba to mohlo být tím, že se při zátěži a vyšší rychlosti přidrhávali (doufám) dále bude i výměna oleje a vzduchového filtru tak snad se problém vyřeší jelikož mám za to že s motorem problém není, ten motor prakticky ani nezakouří max když potáhnu jedničku do 4 tis otáteč to stejné i na volnoběh ale jinak ani slabá známka zakouření z výfuku takže vstřiky nebo vadné turbo bych vyloučil :)


Odpovědět

1  2