Fórum - Téma


Motor+Focus-omezovač otáček


Fórum Focus I Motor+Focus-omezovač otáček

Manuály  |  Inzerce  |  Model Ford Focus I  |  Naše vozidla


1  2

2008-03-29 12:57:33

To chmelko: až teď jsem se díval na tvé příspěvky na forum ford-focus a musím uznat, že tam nevystupuješ jako konfliktní a arogantní člověk, tak musím trochu ubrat.

Tobě se tu nejedná o to někoho informovat a poradit, ale někoho kritizovat a to mám všem(kobylkám) vadí. V této chvíli, kdy je vše v pořádku, by rozumný člověk napsal, je fajn, že jsem vám mohl přispět k nápravě chyby a ty pořád bojuješ o nějaké zadostiučinění a o to že tu "jedinou a neměnou" pravdu máš ty.

Když o někom napíšeš "prosím ta nemystifikuj tak doležité data ako je výkon motoru", to není diskuze to je napadení.

A teď můžeme spolu diskutovat o požívání motorů ve Focus a o mé znalosti tohoto tématu.

Dovolím si konstatovat, že moje znalosti tématu, jsou na velmi dobré úrovni, nedělám tu moc chyb a to že PetulaGD , má data, která neodpovídají parametrům Focus, jsem si všiml už dávno a je mou chybou, že jsem ho včas neupozornil, což obvykle dělám, ale interní klubovou poštou(beze svědků). V daném případě , jsem nereagoval proto, že informace, které po dotazu přišly, nemohly nikoho poškodit a každý sám přijde na to v jakém rozsahu má jezdit. Normálně bych tě také upozornil interní poštou, ale když už tady diskutujeme, tak ti musím napsat, že máš u svého profilu špatně zadané vrtání a zdvih, pokud tam máš tedy ZETEC 1.6. Míval jsem FORD Escort 1.4i z roku 1986 a v roce 1994 jsme tam implantovali 1.6i 16V, pokud bych si zde zaregistroval tento vůz, asi by jsi mi radil podle tipu auta a ne podle parametrů motoru.

Já bych se rád dostal z této situace a proto navrhuji, nevyžaduj stále uznání tvé pravdy a můžeme tady společně trávit čas plodnějšími diskusemi.

2008-03-29 13:14:12

ale mne o nič ine nejde

ak teraz bez emocii napíšem, tak mi len vadili dost značné nepresnosti v uvedených hodnotach a to,že tento motor nieje potreba vytáčat...nebil by som sa za žiaden iný motor, ale asi nepoznám nič lepšie ako práve tento zetec. Musím uznat, že sa ma potom dotkli až nemiestne reakcie, vykanie, oslovovanie pane a pod, a ked som si ešte všimol, že chýba jeden príspevok (dovod odstranenia mi nakoniec f.hofstetr rozumne vysvetlil, aj ked sa priznám nemožem suhlasit s takýmito praktikami) tak to ma znechutilo uplne a uznávam že som reagoval dost podráždene, pretože to bol jednoznačne utok na moju osobu a nasledne slovičkarenie.

ten zdvih som pri zadavani motoru nedoplnoval, musel mi ho system doplnit sam, díky za upozornenie, hned to napravím

p.s:posledná vec ku inkriminovanemu tematu,žiadný flame: petula, ale do otazky vyslovene zadal pre motor 1.6 16V

2008-03-29 14:13:24

jen bych dodal k omezovači, který je na focusu, vůbec se nemusíš bát se k němu přiblížit, ZETECu to neublíží, je třeba si ovšem uvědomit, že musí být vše ohřáté a ohřátým motorem se nerozumí ohřátá voda

Don
2008-03-29 15:02:01

Podle slovníku je Diskuze - rozprava, výměna a obhajoba názorů, debata. Tak to má na správném fóru vypadat. Tady by to ovšem chtělo více Chmelků, jinak to tu brzo umře. Tohle je již, k velké škodě pro nás majitelů focusů, třetí fórum Ford Focus. Od 7.6.2007, kdy tady byl zapsán první příspěvek, je zde jen 16 témat a některé dotazy jsou dost staré a bez odpovědí. Trochu málo. Ovšem trošku šikovný člověk si jistě odpověď na svůj problém v jiném fóru na netu našel. Taky mě zaráží výraz "anonymní Chmelko" To chce Albi od Chmelka přesnou adresu? Pokud vím, všude stačí jen přezdívka. Fórum má pomáhat řešit problémy. Tak je společně řešme.

2008-03-29 15:08:07

Done přesně tak, ať nám fičí fofíci

2008-03-29 21:02:49

To Don: mohu prosím, tvůj příspěvek vymazat, není srozumitelný a nemá žádné opodstatnění v daném tématu.

Díky Pavel

hof  
2008-03-29 22:08:08

To Don - ahoj, napsal jsi "Tohle je již, k velké škodě pro nás majitelů focusů, třetí fórum Ford Focus. Od 7.6.2007, kdy tady byl zapsán první příspěvek, je zde jen 16 témat a některé dotazy jsou dost staré a bez odpovědí. Trochu málo."

Sice pláčeš dobře, ale na cizím hrobě / F.Holzmann /, protože diskuzi o tom či onom typu auta tvoří uživatalé sami, čím víc uživatelů, tím víc diskuze. Čím plodnější uživatel, tím.........Jestli jsi ale zvyklý čekat na nějakou direktivu shora, tak se asi nedočkáš. Zkus se sám zapojit a trochu tu debatu rozfoukej, jsi tady šest dní a napsal jsi dva příspěvky, z čehož jeden patří spíš do Zdi nářků.

Ale přimlouvám se za to, aby tvůj příspěvek nebyl smazán, ale přesunut tam, kam patří a to do obecné sekce - klubové záležitosti. Poté bude můj příspěvek smazán, / v zájmu zachování kontinuity textu./ F.

Don
2008-03-31 10:12:04

Nevím, jestli má cenu vůbec odpovídat. Asi ne. Jen bych se přimlouval, aby ve vaši diskuzi u modelu Focus byl rovnou odkaz na cfc.fordclubs.org, a ford-focus cz, protože tam se majitel focusu, který má nějaký problém ihned dozví, jak má svůj problém řešit. Tady tedy ne. Určitě mu ušetříte spoustu času.

2008-03-31 15:46:51

To Don: I když je tento příspěvek bez oslovení, ujmu se ho, jako reakce na můj dotaz.

Nevím, jestli to má cenu, ale mělo by se to. Napsal jsem to v dobré víře, že to smažeš sám.

Po tom co jsi se tu zaregistroval, jsi součástí dění tady a nemusíš se přimlouvat a můžeš konat.

Buď můžeš tady ihned odpovídat majitelům FOCUSu na jejich dotazy, nebo můžeš do vaši diskuse o modelu FOCUS, dát rovnou jakýkoli odkaz, týkající se tématu včetně.


Odpovědět

1  2