Fórum - Téma


Mondeo * žárovky u pedálů,ve dveřích,v zrcátkách


Fórum Technický koutek Mondeo * žárovky u pedálů,ve dveřích,v zrcátkách1  2

2013-03-31 22:40:40

Hart:

Mám dané LEDky po celém autě,Osvětlení na nohy,osvětlení RZ a další a problém nemám.Je to i nesmysl, aby problém byl kvůli LEDkám. Prostě svítí nesvítí.

Takže hledej problém jinde. Nedělejte s toho zase kovbojku.Je to stejný jako žárovka,jen u aut které mají hlídání prasklých žárovek, to signalizuje problém, protože mají jiný menší odběr. Takže si někde udělal chybu

2013-04-01 00:13:12

hart: klidový proud se měří odpojením jednoho pólu baterie a mezi baterii a odpojený kabel se vloží ampermetr,klidový proud má být cca 20 mA.

 petrdepo  
2013-04-01 08:22:29

hart: Okruh, který ti způsobuje vybití baterie pomůže najít ampérmetr. Stačí v pojistkové skříňce vyndavat jednotlivé pojistky a místo nich zapojit ampérmetr. Tím zjistíš, který okruh má stálý zvětšený odběr proudu a podle toho pokračuješ v hledání. Je to skoro totéž jako píše Jon29, rozdíl je jen v tom, že v počátku nemusíš nic rozpojovat. To možná až v další fázi, pokud je v obvodu za pojistkou zapojeno více věcí. Pokud ten odběr proudu bude zvýšený, tak vzpomínej, jestli jsi v tom okruhu dělal nějaké úpravy a co by mohlo být špatně.


Odpovědět

1  2