Fórum - Téma


Mondeo+nefunguje topení


Fórum Technický koutek Mondeo+nefunguje topení
2012-02-14 20:06:13

zdravím mám problém moje mondeo stálo týden v mrazech samozřejmě odešla baterka, kterou jsem vyměnil a navíc zamrzla nafta po jednodením stání ve vyhřáte garáži auto bezproblému nastartovalo avšak nefunguje topení mám mondeo 2.0 tdci r.v 2003 automatická klimatizace vše se ovládá tlačitky na stisknutí tlačítka se nic nezapne ani klima ani topení jinak vše ostatní funguje navíc mi neustále bliká hladové oko a při tom mám půl nádrže a to ukazuje i ručička palivoměru všechny pojistky jsem zkontrolaval jak pod volantem tak u motoru vše ok nevím si rady. nevím jestli to je nějakou vlhkostí námraza bylai uvnitř auta. díky za rady

2012-02-15 21:59:36

tak jsem si bláhově představoval, že někdo poradí a nic tak teda děkuju dám to na diagnostiku. nazdar.

2012-02-15 22:44:20

ahoj.když ti někdo neodpověděl, tak to také znamená, že třeba nikdo neví.zřejmě bude někde zkrat.stejně je třeba diagnostika.

jinak nevim co se hned číliš. miluju lidi co sem napíší a když jim nikdo neodpoví tak hned nadávají.tady jsi na foru kde jsou fanoušci značky. to neznamená že tu je samej servismen a že tu je každej 24 hodin online. u tutěch aut se většinou bez diagnostiky nehneš. každej by tě stejně jen odkázal na diagnostiku, ta alespon může napovědět, kde může ten případný skrat být.

2012-02-16 09:34:56

No je pravda že jsem čekal že třeba někdo poradí asi jsem se unáhlil. samozřejmě sem napíšu co byl za problém. Já totiž jezdím každý den 25 km. do práce jinou možnost dopravy nemám a bez topení je to poněkud mrzuté. a ačkoliv se mi mondeo líbí a jezdí se mi v něm dobře, tak mě neustále závady nahlodávají k tomu, že půjdu k jiné značce, protože už mě to přestává bavit. dnes jdu na diagnostiku a budu se modlit i za to aby ta prokletá zima brzo skončila. Omlouvám se za to že jsem byl poněkud mrzutý.

2012-02-16 13:11:29

Chápu, že dokáže naštvat kde jaká porucha s autem. Akoráte když potom nadáváš na lidi kolem, tak vznikají zbytečné dohady a nic se nevyřeší. Nicméně určitě sem napiš čím to případně bylo. Může to pomoci někomu dalšímu.

2012-02-17 08:21:15

tak diagnostika nic neukázala všechny jednotky jsou v pořádku, palubka taky neukázala žádnou závadu, pojistky i relátka v pořádku, podle opraváře je to záhada a chce to více času, vrtal se v tom čtyři hodiny.


Odpovědět