Fórum - Téma


Mimoňské války XVI.


Fórum O Srazech a akcích Mimoňské války XVI.


Diskuze o srazu

Mimoňské války XVI.

35 lidí  |  13 vozidel  |  62 fotek  |  0 videí  |  12 diskuzí

http://www.mimonskevalky.cz/

http://www.mimonskevalky.cz/ PROGRAM MV 16 pátek 7.5.2010 17.00 - 21.00 Volné jízdy sprintu na 1/4 míle, slalom, rychlostní zkouška 20.00 hod. Dámská erotická myčka 21.00 - do rána Volná zábava s párty na volném prostranst...2010-04-26 18:35:41

Za pár dní se nás několik chystá na Mimoňské války XVI., pojďme se sejít!?!?!

Já budu ten pán v černém obleku u stolu pro dva, v klopě rudý karafiát a budu číst Mladý svět.

A nebo ne.

Pojedeme v sobotu okolo deváté hodina z MB, chystám se vzíti tradiční srazový přístřešek a samozřejmě sesle, rád bych zakotvil někde na úrovni cíle sprintů, ale není podmínkou. V zájmu sloučení se s ostatními účastníky, rád svůj plán upravím. Pokud někdo navrhne, zajímavou a realizovatelnou společnou cestu(spanilku), nebráním se posunutí času i nájezdu neplánovaných kilometrů.

2010-04-27 15:16:50

Moc jsem chtěl jet do Mimoně ale plány se zhroutili a já musím makat možná jestli se stane nějakej zázrak tak přijedu

a vypadá to že se nedostanu ani na sraz našeho Fordklubu

2010-04-27 17:44:08

radisku to s tím clubovým srazem snad nemyslíš vážně to nám nemůžeš udělat

2010-04-27 19:51:51

Věřím na zázraky

Tahle akce je ta největší "auto" záležitost na našem území, myslím, že to stojí za to.

Dnes už to není jen o vyhraněných příznivcích upravených aut, jezdí tam celé rodiny na sobotní výlet.

2010-04-28 06:11:22

Pavle já ti ještě zavolám

2010-05-03 12:24:11

Zdar,tak si myslím že mi se známe?minimálně od vidění,jezdils přepravníkem nebo kamionem,teď u Pilaře Tčkem?Já jedu v sobotu ještě z kámošema,ale mužem se sejít vypadá to na 10h,jenže kámoš má cabrio od golfa,ale to asi nevadí,každopídně se můžem sejít tam,určitě tě vyhledám,už jsi vzpomínáš červenej transit jezdí taky po MB?Předtím jsem jezdil dodávkama,zdravívali jsme se.Kdyžtak mi napiš do vzkazů.Spandexman. Tě bůch.

2010-05-05 23:54:36

idete aj ked bude prsat?

nejak to predpovede zle hlasia..

2010-05-10 07:26:17

Ahoj,viděli jsme se z lidma okolo radíska,forda666 a scaryho,škoda že meteorologové odradili asi milion lidí že bude hnusně a mi jsme se opálili jak v palermu,akorát v noci jsem měl místo nosu rampouch,a historku z bengama při ranním odjezdu až na srazu,malá napověda,pil jste pane řidiči před jízdou????Ahoj.SPX

2010-05-10 15:21:57

Bezva sraz,super lidi,počasí nám naštěstí přálo... poděkování Radiskovi a jeho bestii za dopravu,holkám za společnost a jsem rád,že jsem mohl pokecat s bezva lidma z klubu

2010-05-10 20:48:40

Hezkej srazík, podle aut jsem viděl spoustu lidí, ale všichni se někam schovali, prtože osobně jsem nikoho nepotkal .

Počasí bylo super, ještě dneska jsem byl červenej jak rak ! (od sluníčka)

Jediná věc co mne trošku ,,nasr...,, při odjezdu jsem zaslechl od pravého zadního kola, takové divné mlaskání - přesně tak ! Asi jsem v tom trávníku dostal něco ostrého do kola. Tak jsem musel udělat výměnu kola, moc pěkná a čistá práce ! Největší horor bylo, když jsem nemohl po úklidu auta najít bezpečnostní šroub ! Ale vše dopadlo dobře.

Super srazík !

2010-05-11 16:40:42

Na MV organizátoři opět připravili skvělý víkend a to včetně počasí, jak oni to dělají?!?!

Pro nás to začalo už v pátek, po 17.hod.(oficiální začátek), jsme projeli branou č.2 a nasměrovali jsme si to rovnou do prostoru, kde se na okraji lesa, nejzašším cípu letiště odehrávala rychlostní zkouška. Časomíra v tu dobu ještě nabyla připravena, během chvíle se v prostoru startu sešlo několik vozů. Nejvíce mě zaujal FORD Focus RS MkII, starší pán(než já), který seděl za volantem, mě zaskočil. Koupit si takový vůz, to smekám, ale vyrazit s ním v ústrety lesnímu riziku, to už lapu po dechu. To co se následovalo po spuštění časomíry, mám zaryto hluboko v paměti a kdybych na této akci zažil jen to, mělo význam tam být. Po roztočení kol té líté šelmy, následovalo těžko předpokladatelné zrychlení, za výrazného přispění zvukového efektu, vycházejícího z útrob výfuků.

Tato scenérie skončila asi po padesáti metrech, kdy jsem si byl jist, že ten vůz proletí hradbou pneumatik, bezchybným a bleskurychlým obkroužením první šikany na trati. Potom se Focus RS ztratil z dohledu, zůstalo jen občasné vzdálené zavití rozdivočelých 305 koní, až do chvíle, kdy se znovu objevil na cílovém úseku. Po průletu několika kliček, Focus znovu odbočil v pravo, kde po průjezdu vracečky, vylétl na rovinku za cílem a to po třech kolech. Trať odbočovala vpravo a zadní pravé kolo RS, bylo tak 30cm nad zemí. Fascinující zážitek, který se mi naskytl, přesto FORD Focus RS, obsadil na zmíněné trati, „až“ druhé místo ve dvojkolkách (první bylo asi vznášedlo).

V sobotu jsme si dojeli do MH pro Radiska, společnou cestou jsem si, alespoň z části, naplnil svou zálibu ve spanilých jízdách. V areálu letiště jsme se nakonec uchýlili do prostoru označeného „libovky“, přesto, že ta klobása moc libová nebyla, bylo tam fajn. Na jednom místě jsme tábořili čtyři, ale vozy dalších dvou členů, jsme nalezli po letišti, xlubos má nový nárazník, zase to posunul.

Byl to parádní víkend a super setkání, škoda jen, že princezny už musely k mamince, ještě by bylo dlouho a o čem povídat.

Přikládám krátký záznam, jak jsme „válčili“ s přítelem Scary

http://www.youtube.com/us...hiRejs#p/u/39/yUwMuKZKalU

2010-05-11 16:45:51

Tak o tom RS se mi bude zdát. Uplně tu erzetu vidím před sebou.

Jen mě překvapuje ,že byl starší než ty. To už je málokdo.


Odpovědět