Fórum - Téma


Klid na klubu je pohádka, nebo ne?


Fórum Pokec všeobecný Klid na klubu je pohádka, nebo ne?1  2  3  4

2011-01-06 11:40:16

Tady by se už vážně mělo něco stát.

2011-01-06 12:07:07

já už nemám slov, tohle je vrchol arogance

2011-01-06 12:18:45

Souhlasím se Zitikem, je to tu jak v mateřský školce, dejte si přes ústa a roztrhejte si občanky, ale ne tady...

2011-01-06 13:06:01

Když si to téma pročtu, tak tady stojí tři členové, nepočítaje Cuhana v autu, proti moderátorům a chtějí zde změnu v jejich osazenstvu. Ještě bych chtěl od nich slyšet, co by to pro nás řadové členy znamenalo a v čem by byla výhoda té obměny moderátorů diskuze? Pokud to, že si tady kdekdo může nadávat a někoho urážet, tak děkuju pěkně.... Jasně, ujet může každý, ale ne každý se k tomu dokáže postavit jako chlap a buď se omluvit a nebo nést důsledky. A nemá smysl tady zakládat nějakou anketu o tom, kdo je pro a kdo proti. Dopadlo by to stejně jako v této diskuzi. Tři proti zbytku, kdy v tom zbytku se pár snaží o to, aby se to urovnalo a ostatním je to jedno. Nabízí se otázka, jestli se tady někdo nesnaží dělat peklo a jiný ho v tom škodolibě nepopichuje..... Jakmile se věc dostává do fáze, že hrozí nějaká dohoda o smíru, tak přilítne další s nějakým obviněním, že byl uražen a všechno začíná nanovo. Pořád dokola.

2011-01-06 13:35:38

Spyku ty vážně myslíš, že bych si dovolil na tohle téma psát jenom za sebe? Pro mě neni každý člen jenom virtuální přízrak ale i kolega, přítel a dobrý kamarád a věř že jich tady spoustu mám. Počítám mezi ně i tyhle správce diskuze a např. s Luhem jsem už na srazech párkrát ležel pod stolem. Obrazně řečeno.

Míra84 napsal v tématu cenzura a je jich tady spousta co sdílí jeho názor.

Dovolím si citovat: "

Nákej ten pátek semka chodím, nepočítám se mezi vás.Dění kolem klubu mě moc nezajímá. Jen si tu rád počtu a naberu potřebný. Co se týká cenzury nic takového tady nevidím. Myslím že správci zde dělají to co dělat mají."

Chápu ,že pro takovéhle je to nejideálnější systém,když se zda bude psát jenom o technických věcech,nebude se ve vláknech psát o ničem jiném a vše bude vzorně zaškatulkované.

Podle mě je škoda,že tento dryl v klubové diskuzi je nejvhodnější pro právě pro ty, co přijdou jenom, když něco potřebují,srazu se nikdy nezúčastní,protože je klub nezajímá a klub od nich také nikdy neuvidí ani korunu na příspěvku.

Myslím si,že bohužel pro lidi,pro které klub něco znamená,se zde dělají úzké mantinely a věčným peskovaním a dirigováním jsou akorát naštvaný. Z mírného odbočení diskuzního příspěvku od nadpisu vlákna,třeba od výkonu motoru k rychlosti(i když to spolu souvisí)se dělá věda, navázaní vtípkem v příspěvku je provázeno kritikou a nedej Bože napsat něco, co se netýká aut nebo srazů. Mně tento systém spíš připomíná archiv technických dat,oprav a poruch budovaný ve prospěch širokých anonymních mas majitelů vozů Ford. U tohoto systému se mi ale zdá,že klubový život není moc žádoucí a i když se vyloženě nezakazuje,tak jsou snahy to vše lidem znechutit a člen klubu je zde na tom hůř ,než anonym pro kterého se to vše patrně dělá.

Samozřejmě pro cenzory je mlčící anonym zlato,protože se s ním nemusí o ničem dohadovat a neremcá a nemá svůj názor nebo ho alespoň nepíše,protože mu klub za to ani nestojí.

Co se týče cuhana tak to je kapitola sama pro sebe.

2011-01-06 14:04:52

Hupe no vidíš, taky se umíš pěkně rozepsat Navíc co píšeš je pravda, za kterou se tu "bojuje"

Spyke: koukni nikdo se tu nesnaží dělat peklo, protože to by se dalo říct i o tobě, když do tohohle tématu taky přispíváš. Jde tu hlavně o to co napsal Hupino, takže to už nebudu opakovat. I já jsem za tu dobu co tu jsem stačil poznat spoustu lidí a z některých se stali taky moji přátelé a na sraz i mimo něj za nimi vždycky rád přijedu. K nim počítám i Luha, ale na jistý věci máme prostě každej odlišný názor, to ale nic nemění na tom že na pivo s nim zajdu vždycky rád.

2011-01-06 14:05:37

V tom případě nechápu, jak je možné, že jste se už nedohodli na nějakém kompromisu? Ono to asi nebude tak jednoduché, jak skončit pod stolem...... Já se počítám mezi ty obyč členy, kteří zde opravdu ze začátku hledali odpovědi na tech. otázky a postupem času se občas zapojím i do diskuze všeobecné, aniž by mě tady někdo omezoval a nebo by mi bezdůvodně mazal příspěvky. S tím jsem se prostě nesetkal, ani s nějakými mantinely, které by mě bezdůvodně omezovaly.... A i kdybch tady měl nějaké dobré kamarády, tak se s nimi nebudu bavit stejným stylem jako osobně, když to čtou další, to je jasné. Odbočení od tématu je skoro všude, ani jinde na klubech se to nijak netrestá a tady jsem to nezaznamenal. Možná někteří jo, ale já ne a proto nebudu kritizovat něco, s čím jsem se nesetkal. Zaroveň nikoho neodsuzuji za to, že se snaží změnit pravidla, pokud je přesvědčen, že je to pro dobrou věc. Ale vidím tady jen dohady skrz účast jednoho člena na klubu, kdy stačí málo, aby se mohl vrátit a část problémů se urovnala. Otázka spíš je, jestli chce, když je tak zábavné se zaregistrovat jinde pod jiným nickem a zase to tady roztočit.... Řešte věci postupně dle důležitosti a myslím, že i taková řadovka jako jsem já, pozná, kdo zájem má a kdo ne a komu dělá dobře dohadování a kdo chce něco udělat pro klub a pořádek na něm.....

2011-01-06 14:40:50

Ty jsi to viki evidentně nepochopil.

2011-01-06 14:46:27

Nechápu, proč do všeho taháte pivo? Podle toho, jak se tady dohadujete bych řekl, že vaše vztahy jsou trošku někde jinde než v rovině opravdového přátelství. Neznám nikoho z vás osobně a to je jen můj postřeh z toho, co tady čtu. Zajet na sraz, s někým se tam picnout je určitě fajn, ale ještě to není podmínka toho, že se na všem shodnete, jak je vidět. Já tady čtu o aroganci apod., to asi nepatří mezi kámoše? Když jste kámoši, tak proč se to ubírá tímto směrem?

2011-01-06 15:24:11

Viki tak já ti sem překopíruji část jednoho příspěvku od nezainteresovaného člena, snad mi to odpustí.

První skupina by si měla uvědomit,že pomalu ve všech forech co se týče techniky tak se prostě mažou ptákoviny ,přesouvá upravuje tak aby se daný problém který se řeší stal pochopitelným pro všechny,

kteří sem zavítají třebas jednou za život pro nějakou technickou informaci.

Tak to prostě je a bude a je jen na moderátorovi jak dané téma bude vypadat.

Druhá skupina moderátoři - vy byste měli pochopit ,alespoň mě se to tak zdá,že není moc košer mazat

v rozjetým tématu a to můžu říci,že s tím jsem se ještě nesetkal.Proč to téma nenecháte dodejchat ať si teda kdo chce pokecá třebas od témata výměny ložiska předního kola přes návštěvu nějaké 4té cenové skupiny

po nedělní oběd.Samozřejmě nepatří to k tématu ale jsme přeci lidi někdy to ujede.Až téma zapadne tak to promáznu v klidu míru a pohodě a mám z toho krásný návod na výměnu ložiska.Nebo ty plky vemu a přesunu to někam do hospody nebo jinýho chlíva s poznámkou pokračuj zde a nazdar.Jak se říká záleží na vkusu každého soudruha.

To tak nějak k danému tématu.Takhle bych si to nějak představoval.že by to mělo fungovat.

Řekl bych že já i Hupino patříme do té první skupiny a opravdu nemáme problém s tím co je psáno tady vtom co jsem ti sem zkopíroval, nicméně jde tu o to, že moderátoři se nezachovali ta jak se píše pro druhou skupinu a to je celej kámen úrazu, prostě mi rozumíme tomu, že je třeba občas něco promazat, aby se tu v tom člověk vyznal, nicméně ale vše má své meze a svůj čas jak se píše v tom co jsem ti sem zkopíroval. Kauza Cuhan, o které je tu též řeč je kapitola druhá. Ano Cuhan porušil pravidla a dostal za to ban, to je samozřejmě vpořádku a tomu nikdo z nás jistě nebrání, nicméně ale už není vpořádku, že se tu ze strany moderátorů vykonává jakási pomsta či co to vlastně je na členu Afa, přesto že se chová slušně. To že Alfa je s největší pravděpodobnosti opět cuhan je možné, nicméně kde mu to kdo kdy a jak dokáže pokud ho nechytíš jako člověka přímo u počítače jak přispívá jako Alfa, jestli má stejnou ip adresu, nebo mac adresu je uplně jedno, mohou to být dva různý lidi s tím, že jeden druhému ip adresu nebo mac adresu zcizil, ale po tom nám všem je uplnej prd. Takže to že dostal cuhan ban není problém, já jenom vidím zášť ze strany moderátorů vůči jinému členu, který se nijak neprovinil....stejně jako jsem se zastával spyke když jeden z mých kamarádů ho odsud svým příspěvkem vyháněl, tohle by se tu prostě dít nemělo. Stejně tak se budu zastávat i tebe pokud ti tu někdo z nás bude konat příkoří. Jediné o co mě jde je, aby tu byli férové podmínky pro všechny ať už jsi anymós nebo aktivní člen. Prostě tohle by se dělat nemělo nikomu.

2011-01-06 15:43:36

Jen bych Indiane dodal, že ten jeden z tvých kamarádů nikdy nikoho nevyháněl. Jen napsal něco co bylo pochopeno uplně jinak než jak to on sám zamýšlel, to aby jsme si rozumněli

Spyke: Myslim, že když se několikrát sejde stejná parta lidí(teď nemyslím hlavní srazy), vydržejí spolu dva, tři i více dní a mají se o čem bavit a jeden si druhého váží a těší se až se sejdou znova se dá za přátelství považovat. To že pak zajdou na pivo a s prominutim si ožerou držky to k tomu taky jistě patří, ale není to podmínka. Jinak poznámka o aroganci nebyla v tomhle tématu směřovaná na Luha, ale na jiného člena.

Viki: ty si vedle jak ta jedle

2011-01-06 16:20:14

viki už jsem ti psal že jsi to špatně pochopil. Vždycky jsem byl jeden z prvních který reagoval na spáchanou křivdu na novém členovi. Tak to taky zůstane. To ti potvrdí i správci diskuze že došlo k úpravě pravidel atd.atd.

2011-01-06 16:20:59

Viki: Věz, že když se mažou věci nejsme ti první, kteří tady křičí, ale vadí mě to co se stalo již ve výše zmiňovaném tématu a co se děje tady členovi alfa, i když to nejspíš je cuhan, mě osobně nic neudělal. Jinak to téma bylo Zvýšení výkonu+escort (jestli jsem to nenapsal uplně správně tak se omlouvám. protože už si název tématu tak uplně nepamatuju) a tento popud vzniklo téma cenzura a celý problém se přesunul zase sem, zatím nikdo z nás nenašel způsob jak správcům diskuze říct , tak aby to pochopili: "Tady jste přestřelili, tak to příště udělejte jinak, pokud možno citlivěji." A samozřejmě jde o to říct si to tu otevřeně, nicméně ze strany správců jsem ještě neviděl žádné uznání či tak, že by někdy ustřelili nebo něco udělali špatně. A oto víc mě to mrzí.

Alfa: Mrzí mě, že si to už vzdal, budeš na clubu asi hodně chybět (i když zejména spíš lidem co mají rádi rychlou jízdu či sportovní), mnoha lidem si pomohl a diskuze v technických sekcích byli zajímavé. Ať ti AR jezdí...

Dr.Riviera: Já myslím, že mi dva jsme si to vyříkali dostatečně a že víme jak to vše je.

2011-01-06 16:21:09

viki: Hupino nikde nepsal že členové co nepřijedou na sraz jsou póvl. To snad ani nemůžeš myslet vážně. Obecně je pravdou že se club dělí na členy, kteří rádi přijedou na sraz, uvidí se s dalšíma, okouknou auta, dále jsou ty kteří na sraz nikdy nepřijedou, ale na clubu jsou aktivní jak ve věcech technickejch, tak ve všeobecnejch a pak jsou tu členové, kteří se zalogujou jen kvůli tomu že hledají nějakou informaci ke svému autu a když jí najdou už se víc neukážou. Je pravda že mezi tou první skupinou panuje jakási komunita zdeALE nikdo nikde neříká o nikom že je někdo póvl, jenom kvůli tom že nejezdí na srazy, protože to by si jako rozumně uvažující člověk ani dovolit nesměl, jelikož je tokaždýho věc. Všichni jsme si rovní i když jsme nakonec každej uplně jinej ale ve finále platí že jsme na svět přišli všichni s holym zadkem, ať už je to tady na clubu, či kdykoliv jinde. Takže asi tak

2011-01-06 16:57:17

Abych pravdu řekl ani necítím potřebu se nějak obhajovat. nemusíme ale chodit daleko viz kauza cuhan. Nikdy jsem ho neviděl, neznám ho, dokonce ani Forda nemá a přesto jsem kvůli němu rozpoutal válku.

2011-01-06 20:12:20

Tak viki když tě tak zaujalo slovo anonym tak anonym je profil kterej si někdo založil, ale nikde nebydlí, nemá auto nemá věk nemá nic. Jsou jich tady asi tak 2 tisíce, ale počítat je nebudu. Kdyby bylo v mé moci zruším jim profil a můžeš si myslet co chceš.

Na ukázku co je anonym.

http://www.fordclub.eu/member_detail.php?id=7696

2011-01-06 20:59:37

Přesně tak viky, ale všiml jsem si vyjímky kdy se tak nestalo.

2011-01-06 21:31:21

Stačí jeden příspěvek do diskuze a je na věky právoplatnej člen. Jistě že ne žádnej anonym. Tak bych si ho nedovolil nazvat.

http://www.fordclub.eu/member_detail.php?id=2307

2011-01-07 07:43:01

Tak mě je pošli interní poštou jo. Tenhle tady nebyl skoro 4 roky. Je to problém který jsme tady řešili už kdysi dávno, ale nic s tím neuděláš.

2011-01-07 15:49:34

Můžete mě cenzoři napsat kde berete tu drzost mazat pořád dokola příspěvky od člena alfa??


Odpovědět

1  2  3  4