Fórum - Téma


Klid na klubu je pohádka, nebo ne?


Fórum Pokec všeobecný Klid na klubu je pohádka, nebo ne?1  2  3  4

2011-01-05 18:03:28

Indiáne ty tak hezky píšeš a jak tak koukám tak je to stejně ztráta času.

Františku a Lubošu už vám někdo řekl, že ten klub neni váš, dokonce mu ani nevelíte a ani nejste ředitel z náměstkem??

Vy jste jenom správci diskuze stejně jako třeba já správce anket atd. atd.

2011-01-05 18:36:39

Nekonečný příběh. Maly děcka z vás mají srandu. Matyáš rád chodí na klub a taky probíráme doma věci o klubu, srazech, diskusích, autech... Ještě, že jsem ho nikdy neučila, aby si vážil všech dospělých, že všichni jsou správňáci a všech si má vážit. To bych mu teď těžko vysvětlovala. Já mu naštěstí říkala, že i dospělí, se mohou mýlit a nebo prostě jsou to darebáci. Nechci tím nikomu říkat, že je darebák. Chci aby vám došlo, že už fakt nic nevyřešíte, že to bude pořád dokola, že se na to tady máte vy..... , že klub je tu kvůli jiným věcem a problémům a radostem a že kdyby se mě děcko smálo, že řeším kraviny a že už jsem trapná, tak s tím přestanu.

V posledních hodinách nebo dnech to je už spor mezi několika lidma (vím, že to začalo, kvůli smazávání příspěvků), tak to řešte mezi s sebou. Vždyť je to internet a čte si nás spoustu lidí. Ford klub si dělá ostudu

2011-01-05 18:37:34

Takže Františku, pokud vím, tak zde není ani jediný příspěvek do diskuze od člena, který dostal ban a pokud tu chceš něco mazat, tak by sis to měl velmi dobře rozmyslet. Ban totiž dostal člen s přezdívkou cuhan a jeho příspěvky zde nevidím, tudíž není co mazat. Jestliže bys snad chtěl mazat příspěvky na základě nějaké doměnky, že člen clubu s přezdívkou Alfa je cuhan, pak budeš muset své tvrzení dokázat. Ve chvíli kdy se tak stane si smaž co chceš. Pokud neprokážeš přímou spojitost člena s přezdívkou Alfa a člena s přezdívkou cuhan, pak mě donutíš provést opatření typu podání oficiální stížnosti webmasterovi za nepodložené a nesmyslné mazání nejen mých příspěvků do diskuzí na tomto webu. Zamysli se a nechovej se tu jako majitel, tím je pokud ještě vím webmaster.

2011-01-05 18:49:17

omyl alfo, zde se nevyžívá celý club, ale pouze hrstka "vyvolených" a obzvláště jeden člověk

2011-01-05 18:50:45

Indiane to už snad nemůžeš myslet vážně - chceš z nás opravdu dělat blbce ?

Všimni si posledního příspěvku od člena alfa - to je zajímavé - dokonce se pod něj podepsal jako cuhan

Ohledně té sms.Nechápu tě cuhane omluvil ses, já se chystal tvoji omluvu přijmout, nechat ti zde prostor pod profilem cuhan.A než se naděju píšeš o pruderní smsce od Franty.Frantu znám nějakou tu dobu - tebe tu nikdy nikdo neviděl je to jednoduché...když Franta tvrdí, že ti nic neposlal tak nemám důvod mu nevěřit.

2011-01-05 18:53:05

všechno v pohodě, jen jsem chtěl uvést věci na pravou míru

hof  
2011-01-05 19:08:21

Alfocuhane – takhle mizerně připravenej útok jsem už ale dlouho neviděl, dneska už každý malý dítě ví, že ke každý SMS zpravidla patří taky nějaký to telefonní číslo, který jaksi identifikuje odesílajícího.

K obsahu zprávy: není hezká, napsaná mizernou češtinou – akorád se píše akorát, po čárce se dělá mezera atd, možná sis ji poslal sám, kdo ví .....

Zítra v 8.00 hod

2011-01-05 19:15:38

Ano chybí tam čárka tak to už je nářez . Mám uloženo více příspěvků cuhan/alfa dokonce i další identitu I.hofstetr (nezaměnovat s f.hofstetr) kde je jasná spojitost. Tak takové nesmysly zde už Indiane laskavě nezkoušej.Vypadá to šíleně ....a to si mě dnes mile překvapil jak hezky umíš psát.

A ty cuhane jeden "obdiv" u mě máš každopádně, dokážeš přeci jen pár jedinců přitáhnout na svoji stranu

i když nemluvíš pravdu.

hof  
2011-01-05 19:19:49

no tak už je to jasný, zpráva přišla z internetu z mýho telefonu proč jsi to nenapsal hned?

2011-01-05 19:22:49

LuHu: tak nevim jaký jedince myslíš, ale já jsem tak maximálně na svojí straně a myslim že to je i Hupino i Indian a další, protože jsme rozumný lidi, který si nemyslej že jsou ředitelové zeměkoule, nebo tak něco

2011-01-05 19:41:49

...myslím, že už tu ostudu vídím. Tu ostudu o které psala Zita. Tímto ji dávám za pravdu a v této záležitosti končím .

2011-01-05 20:12:10

Ahoj,myslím,že by bylo dobré ukončit tuhle debatu,která stejně nikam nevede a ani jeden z Vás stejně vítěz nebude Děláme si tu jenom ostudu.Už se i mě ptají lidé co znám a občas na club zavítají co to tu máme za dohady.Opravdu to nevrhá dobré světlo na náš club.A myslím,že je naprosto zbytečné zakládat témata jako Klid na clubu je pohádka.Jedno téma utichne tak to oživíme jiným a o čem se tam bude diskutovat je jasné.

Nejsem ani na jedné straně,nikomu zde nefandím jen chci,aby se to tu uklidnilo a fungovalo to tu jako dřív.Každý máte svůj díl pravdy,tak si podejte ruce a ukončete to.

2011-01-05 20:32:18

Mílo ty si neuvědomuješ jednu věc, a to že to tak asi vyřešit nepůjde. Jednak je tu stále diskriminován jeden člověk za to že se jednou zachoval jak neměl. To je věc která by měla vadit i tobě, protože mám takovou obavu, že se to může stát každému z nás. Dle mého názoru je na čase, aby správci diskuze předali funkce někomu jinému, protože jsou osobně zainteresování do těchto sporů a ztrácejí při své práci pro club soudnost.

Pro správce diskuzí f.hofstetra a LuHuForda: Měli by jste předat svou funkci někomu jinému, ztrácíte soudnost v tom jak spravovat diskuze a akorát se tím docílí toho co vám tu míla tak hezky napsal. Udělejte to sami nebo skutečně napíšu inrajovi jako návrh a bude podepsán více lidmi než jen mnou. Bude-li potřeba předáme petici od lidí z clubu přes anketu či jiným způsobem.

2011-01-05 21:16:28

Indiane a víš co ? Napiš webmasterovi, udělej petici, jen směle do toho

2011-01-05 21:31:30

Luboši čeho se tak bojíš, že by to někdo dělal trochu jinak nebo líp než vy, proč to nechceš zkusit předat někomu jinému? Co kdyby to náhodou dělal někdo líp, třeba s větším ohledem na členy clubu? Už se mohu jenom smát jak tobě tak Frantovi, protože to co vám udělal cuhan je naprosto normální zdravá reakce. A vzhledem k tomu jak jste sdílní s vysvětlováním co a proč jste tak udělali, tak se mu ani trochu nedivím, jednal bych stejně.

2011-01-05 21:42:15

Franto směj se jak je ti libo, hlavně když se ti uleví

a jak jsem psal, asi nečteš pozorně :

Ctrl+V

Indiane a víš co ? Napiš webmasterovi, udělej petici, jen směle do toho ...

2011-01-05 22:04:03

Míla: to že je to ostuda je jedna věc, ale na druhou stranu musíš sám uznat že už se prostě musel někdo ozvat, protože to takhle dál asi nepujde. Nejde aby si skupinka členů(Hupino to naspal dobře: ředitel a náměstek ), kteří se jmenují správcema diskusí(ještě jednou pro méně chápavé dodávám že si vážím toho co pro club udělali, ale co je moc, to je moc) myslela že jsou nějací nadlidi a budou zde určovat pravidla, říkat jak se kdo má chovat a diskriminovat jiné členy apod. to bysme byli zpátky u toho bolševika, kterýho jsem sice moc nezažil, ale rozhodně ho nechci zažívat tady. Pravda může zde někdo namítat, že tu zas tak dlouho nejsem, ale zase jsem tu dost dlouho na to, abych pochopoil o co tu jde a kdo tu neustále dělá problémy a vyvolává hádky a věřte, že Cuhan ani Alfa to nejsou. Nechci se zde někoho zastávat, ale to co udělal Cuhan a že mu ujelo pár sprostých slov, tak bože co, smažem ten jeho vulgární příspěvek(protože víme, že má na club přístup kdokoliv a tudíž i děti) napomenem ho a jedeme dál, ale dávat mu za to hned banána, když do té chvíle než jste ho naštvali(a nejen jeho) měl většinou příspěvky k věci a vím že tu i pár lidem dokázal pomoct, to by asi nedělal, kdyby tu chtěl jen prudit že?! Takže proboha kde to jsme?! Spíš mi přijde, že tu někdo má uraženou ješistnost a trpí neschopností řešit svůj problém na přímo. Vaše pohádka o klidu na clubu by nemusela být jen z říše snů, ale pohodová realita, kdyby jste se chovali tak jak máte a uznávali i ostatní členy a jejich názory, byť vám nemusejí být zrovna příjemné a to že se tu v tom teď koupete a pomalu nevíte jak z toho ven je jen a jen vaše chyba. Howk

P.S.: omlouvám se Mílovi že jsem příspěvek původně směřovaný k němu uvedl do obecné roviny

2011-01-05 23:07:10

No chlapi,má tohle smysl?Nevím jestli Vám mám do toho kecat ale v rusku jsem byl,koně jsem viděl taky blejt a stíhačku couvat taky, tak to skusím.Mám takový dojem,že byste měli tohle téma zavřít do šuplíku dát si panáka a hodit na to bobek.

První skupina by si měla uvědomit,že pomalu ve všech forech co se týče techniky tak se prostě mažou ptákoviny ,přesouvá upravuje tak aby se daný problém který se řeší stal pochopitelným pro všechny,

kteří sem zavítají třebas jednou za život pro nějakou technickou informaci.

Tak to prostě je a bude a je jen na moderátorovi jak dané téma bude vypadat.

Druhá skupina moderátoři - vy byste měli pochopit ,alespoň mě se to tak zdá,že není moc košer mazat

v rozjetým tématu a to můžu říci,že s tím jsem se ještě nesetkal.Proč to téma nenecháte dodejchat ať si teda kdo chce pokecá třebas od témata výměny ložiska předního kola přes návštěvu nějaké 4té cenové skupiny

po nedělní oběd.Samozřejmě nepatří to k tématu ale jsme přeci lidi někdy to ujede.Až téma zapadne tak to promáznu v klidu míru a pohodě a mám z toho krásný návod na výměnu ložiska.Nebo ty plky vemu a přesunu to někam do hospody nebo jinýho chlíva s poznámkou pokračuj zde a nazdar.Jak se říká záleží na vkusu každého soudruha.

To tak nějak k danému tématu.Takhle bych si to nějak představoval.že by to mělo fungovat.

Trochu lidskýho přístupu s obyčejným sedláckým rozumem by stačilo.

Se to ještě dostane do parlamentu a budou muset na to utvořit nějakou komisi

2011-01-05 23:11:28

No vida tohle je přesně to co se tu snažíme prosadit. Prostě nehnat to na krev jako se to děje teď...

2011-01-06 10:10:34

Takže jak vidím, tak si se odvážil to smazat, takže očekávám ten nezvratný důkaz otom, že člen alfa je cuhan, tudíž člen, který dostal ban. A věci takového typu co sem dal luboš jsou pouze nepřímé a snadno zmanypulovatelné, takže zkuste najít něco lepšího nebo ty příspěvky vraťte zpět do této diskuze.


Odpovědět

1  2  3  4