Fórum - Téma


Klid na klubu je pohádka, nebo ne?


Fórum Pokec všeobecný Klid na klubu je pohádka, nebo ne?1  2  3  4

hof  
2011-01-04 18:51:53

teprve nedávno skončilo období, kdy bylo možný vidět v televizi denně aspon pět, ne-li víc pohádek, ale my ..... narozdíl od ostatních smrtelníků ..... máme jedinečnou šanci zažít pohádkový děj na vlastní kůži a dokonce se tohoto děje můžeme i zúčastnit ...... dvojhlavá saň Alfacuhan spolu se lstivou Babou Jagou ohrožují malé autokrálovství ........ pomalu je načase, aby přijel krásný princ na bílém, či jinak barevném Fordkoni a s těmi pohádkovými příšerami definitivně skoncoval ...... vyhraje princ, nebo jak to vlastně dopadne? Kdo napíše pokračování?

2011-01-04 19:25:26

jééééé ....tak na tuto pohádku jsem také zvědav, miluji pohádky

2011-01-04 19:46:10

Pohádka ? Proč ne ? Vždyť pohádka má zpravidla dobrý konec. Avšak klid tady je něco jako časovaná nálož, nebo dočasný klid před další bouří.

2011-01-04 20:51:43

Já nevím čemu se divíte? Kdyby jste mu nezařídili ban tak už je od něj dávno pokoj.

2011-01-04 21:02:19

...Milane a víš proč já ty pohádky tak rád ? Přesně proto, jak už naznačil Roman. Protože v nich vždy vítezí dobro nad zlem, lží a nenávistí

2011-01-04 22:13:04

Tohle je naštěstí realita.

2011-01-05 09:47:25

Předpokládám, že toto téma se za chvíli přesměruje do jiného s názvem "Nesnáším cenzuru" a nebo "Váš názor na ban Cuhanovi" a podobně. Další zbytečně založená témata se stejnou problematikou. Naštěstí nového člena zajímají většinou technické problémy konkrétního vozu, tak se snad nebude muset tady těmi nesmysly prokousávat.

2011-01-05 11:03:58

Podívej se, já s tím problém nemám, nic špatného jsi mi neudělal, ale patrně k něčemu nefér z tvé strany tady došlo a pokud tě tady nechtějí, tak ti patrně nezbude jiná možnost, než přistoupit na nějakou dohodu a nebo tady budeme svědky někonečné přestřelky. Je sice fajn číst tady nové příspěvky a je nutno říct, že zrovna tato témata docela frčí, protože jinak je to tady polomrtvé. Teď je spíše otázka, zda se díky těmto diskuzím doberete nějakého kompromisu a bude to nějak úspěšně vyřešeno.

2011-01-05 11:44:45

Ač jsem nechtěl, tak se přeci jenom vyjádřím. Na rovinu už mě nebaví způsob jakým se to zde na clubu dohaduje, v poslední době jsem dockonce ztratil chuť sem chodit a asi bych i přestal sem chodit, ale to bych z toho už nesměl mít zvyk a zvyk je železná košile. Abych byl přesný tak vám tu napíšu co konkrétně vadí mě, přeberrte si to pak jak umíte. Luboši, nevím jestli je to uražená ješitnost poškorpením se cuhanem nebo něco jiného, nicméně mi příjde naprosto zbytečné, když je vidět, že ten člověk má zájem tu být, dál projevovat nějaké nepřátelství, cuhan dostal ban, to je trest jestliže se nechovám slušně na tomto webu vůči ostatním, nicméně jestliže si založil novou přezdívku a dál přispívá a chová se slušně, tak nevidím důvod ho dál nějak omezovat. To mi spíš přijde jako omezené chování clubu vůči němu. Jestli správně vím, provinil se jednou a byl potrestán, tudíž nevidím důvod ho dál trestat. Františku (f.hofstetr) tobě se docela divím. Opravdu nevím jestli tě to tak baví nebo jestli si skutečně takový. Nevím proč pokaždé, když je zmínka někde o rychlosti na silnici ze sebe děláš zbytečně moralistu (přesto že už mnohokrát si mohl zjistit, že s tím nic neuděláš) a tím vlastně vyvoláš hádky, zcela zbytečně a navíc sám jistě víš, že tím ta hádka vznikne. Téma jak zvýšit výkon či podobná, proč si příspěvky nepřesunul do jiného tématu, když se netýkali toho konkrétního a nebo pro ně nezaložil téma jiné nové. Případně nedal nějaké časové období než se ta diskuze promaže, měl jsem pocit a stále mám, že ostatní správci to tak dělají (jak zde popisuji), ale u tebe mi příjde, že to bylo spíš natruc nebo nevím, prostě se vůbec nedívím, že se ti hupino ozval s cenzurou. Osobně taky nemám problém s tím jakým způsobem pracují správci diskuze až na práci Františka. Řekl bych, že práce Franty je málo citlivá. O práci ostatních správců kolikrát ani nevím a když už si něčeho všimnu, tak vidím kvalitní práci a citlivou, přesun příspěvků do jiných témat, případně založení nového tématu. Ano občas je potřeba i něco smazat, ale řekl bych že né vždy je to ta správná varianta. Takhle to vidím a pohádka v názvu, promiňte, ale pokud vím tak v reálném světě moc pohádkových konců člověk neuvidí a zlobte se na mě jak chcete, ale klid není o tom jestli to je pohádka nebo né, ale o tom jak moc tu k sobě budeme toleratní, upřímní a jak si sebe mezi sebou budeme vážit. Takže pohádky nechte dětem, kterým patří a přemýšlejte nad tím co pro klid na clubu každý z nás může udělat.....

2011-01-05 11:51:40

Indiáne i když jsi nepřijel na Silvestra , a to ti nezapomenu i když chápu, tak mě neustále překvapuješ v dobrým slova smyslu.

Tady máš kytku.

2011-01-05 11:59:48

Indian: líp to snad napsat nešlo já občas postrádám trochu tý diplomacie na úkor emocí, ale tohle mi opravdu mluví z duše

2011-01-05 13:10:17

Indiane rozepsal si se pěkně, v některých věcech, vžiju-li se do tvého pohledu ti dokážu i porozumět, ale v mnoha věcech se mýlíš.Rád si s tebou o tom třeba i pohovořím.

Ale k věci :

Cuhane nejsem žádný nelida a jsem si jist, že ani kolega f.hofstetr a Damian.

I přez tvé urážející příspěvky jsem ochoten se domluvit.na určitém příměří.

Pokud se omluvíš za zbytečné urážky a bedeš zde respektovat základní pravidla diskuze, nebudu ti bránit v aktivitě. Nechám zrušit ban na profilu Cuhan

a ty budeš využívat pouze profil Cuhan. Nikdo zde nestojí o štvanice to mi věř.

2011-01-05 13:43:25

Ok. Cuhane více pro tebe udělat nemohu at jsem citlivější nebo ne.

Druhá šance a nějaká snaha štvanici ukončit už se z mé strany také konat nebude .

Tudíž platí co už jsem jednou napsal

Ctrl+V

Ban si nedostal proto, aby si se sem znovu vtíral i když mi bylo jasné, že se o to budeš pokoušet i za cenu toho, že se logneš z nějaké kavárny.Každopádně chci aby si věděl, že další tvé pokusy budu řešit obdobně a do té doby budu-li zde aktivní a poznám , že jde zase o "toho Cuhana" ti prostě přát nebudu.

Je mi líto. Sbohem

viki  
2011-01-05 14:02:31

LuHuFord omlouvám se mýlil jsem se!!

2011-01-05 14:10:19

Viki nic se neděje to je v pořádku.

Já jen doufám, že se rozjasnilo i těm slepím, otázka je zda-li budou ochotni to přiznat.

Na některé jedince hold ani ta patřičná citlivost nepomůže.

2011-01-05 14:14:22

mi z vás už klepne co kdyby ste se už domluvili

2011-01-05 15:09:17

Cuhane já jsem po tobě nechtěl nic jiného než férovou omluvu, nikdo zde nikdy v diskuzi nebyl takto vulgární a takto neurážel. A já nestojím o to aby se zde něco takového zavádělo. Řeknu-li ti to upřímně : pokud by jsem vše v tuto chvíli hodil za hlavu a vše ti odpustil znamenalo by to, že se vlasně nic nestalo a klidně si zde takto může urážet kdokoliv a kohokoliv.Myslím, že takový klub nechce nikdo.

To samé základní pravidla diskuze. Každý je někdy poruší a na všem se dá nějak dohodnout, ale škodit umyslně z trucu jako to děláš ty ? Sory, ale za tu dobu co zde jsem (a nejen já) jsem něco porovnal, pouklízel, proběhly pěkné srazy ...Nechci zde někoho kdo neni schopen se ani omluvuvit, když mu něco ujede.

Proč nenatočíš Alfu (nikdo by tě s ní nevyhnal)a nepřijedeš mi na sraz říct do očí to tvé "bolševický zm.de" Dáme si přez čuni a bude. Do diskuse to ale nepatří.

2011-01-05 15:18:35

Luboši, je vidět, že psané v mém podán pro tebe není tak snadno pochopitelné a popravdě není to tvá vina, už jsem pár takových lidi zažil, prostě mě nepochopili uplně správně jako teď ty. To co jsem ti tím chtěl říct je:

"Nech to už plavat, vždyť je to dětinský, hádat se kdo tady co komu řekl nebo napsal. A myslíš si, že by tě omluva od cuhana natolik uspokojila, že by ti nevadilo, že tu je. Prostě to nech být a myslím si, že tu bude klid. A když se zachová zase špatně tak dostane zase ban, vždyť je to tak jednoduchý. A jestli sem i potom bude chtít běhat, tak bude, ale proč by sis tím měl nechat kazit své účinkování v clubu, nebo tě snad baví si dělat naschváli s dospělím chlapem...na to si snad už velkej kluk.. "

Prostě to nech už být, vždyť to za tu námahu ani nestojí...

Hupino: Nebudeš tomu třeba věřit, ale mě rovněž velice mrzí, že jsem Vás na silvestra nepřijel podpořit, a tak mi to prosím promiň. Občas neuškodí strávit silvestra jinak, aby člověk věděl jaké to je. Důvody, které silvestru s Vámy stály v cestě byli příliš velké na to, abych je mohl změnit, takže příště to třeba na toho silvestra vyjde.

2011-01-05 17:07:53

když to tak vidim, tak sem zvědavej z koho se tady nakonec vyklube ta příšera a z koho ten princ

hof  
2011-01-05 17:43:07

no tak to nezbejvá nic jinýho, než ustanovit vyšetřující komisi, která se odebéře k páně cuhanovu bydlišti a pan cuhan bude zajisté tak laskav a této komisi umožní nahlédnout do výpisu přijatých zpráv ve svém mobilním telefonu, jinak to asi dokázat nepůjde.

Takže kdopak si udělá malý výlet?

Jinak bych chtěl všem zde účinkujícím sdělit, že po dnešním dni požaduju po cuhanovi dvě věci, buď nezvratný důkaz, nebo omluvu za křivé obvinění. Tato omluva ale v žádném případě nebude mít vliv na ukončení stávajícího banu a stačí SMS z mobilu. (nikoli z internetové SMS brány)

Další věc - člen, který dostane ban, tak jakoby na klubu nebyl, kdo na klubu není, nemůže psát příspěvky, jestli se tady přesto nějaké objevily, jedná se bezpochyby o drobnou technickou závadu v systému, takže tyto příspěvky je nutno odstranit „ručně“

Aby měl každý zúčastněný čas si inkriminované příspěvky okopírovat a uložit, budou odstraněny zítra, tj. 6. ledna 2011 v 8.00 hod, díky za pochopení, F.


Odpovědět

1  2  3  4