Fórum - Téma


Kavárna - pokec o všem možném


Fórum Pokec všeobecný Kavárna - pokec o všem možném1  2  3  4  5 ......... 47

hof  
2010-02-11 14:36:17

Ahoj Vildo, opravdu nemám čas se neustále vracet v diskuzi zpátky a zjišťovat, kdo, kdy, co, a zdali vůbec, kde a o čem, napsal, případně nenapsal, přijď 19. února na pivní minisraz, „popereme“ se tam, tady to nevyřešíme, ale dej vědět včas, abychom případně rozšířili počet objednaných míst, tak díky a měj se, F.

P.S. – K žádnému smazání celého tématu, týkajícího se plánování srazu, nikdy nedošlo, všechny témata jsou tam, kde byly předtím, došlo pouze ke stornování jedné ankety, viz výše.

2010-02-11 15:30:32

Trošku se odchýlím od aktuálního tématu.

To: Cuhan- tak jsem se podíval na tvoje fotky a je mi do pláče.

Proč? Protože vlastním od roku 1995 v průměru 1 až 3 Scorpia ročně, měl jsem jich sedm celkem a za celou dobu jsem si pořídil pouze jednu Fordí přezku, jednu kšiltovku na kterou mi žena našila logo Fordu a teď mám nové pouzdro na HTC Touch HD2 z kůže s logem, protože se zatím nic nevyrábí, musel jsem se postarat sám.

Na většině fotek, na které jsou lidé, mají oblečeno něco co bytostně souvisí s výrobcem AR.

Hergot kolik se unás prodá Fordů a kolik ostatních značek.

Ten náš výrobce na to se....

Je mu to jedno, prodejci Fordů nic nemají, žádné upomínkové předměty a pod.

Je mi smutno, ale třeba máte stejný názor...................................

Co se týká srazů.

Svůj názor jsem již napsal jinde, ale trošku ho opráším.

Jako příklad dám Fordever. Mají cca devítičlený realizační tým, které se jednou měsíčně sejde a pro všechny a za všechny rozhoduje.

Že to není demokratické???

Někdy se nedohodnou dva lidé natož 3350 lidí.

Proto navrhuji:

na prvním srazu od teď (asi Hamry), vytvořit realizační tým který bude navrhovat, organizovat a zodpovídat za akce a pod. Měl by to být jeden šéf , který po dohodě rozdělí úkoly a po zhodnocení srazu se vystřídají a pod.

Například ten Ferdever, po posledním srazu na Podmitrově 2009, udělali diskuzi na fóru a mají jakousi zpětnou vazbu jak se sraz líbil a co do příště změnit nebo nechat.

To byl jen návrh , šak co se dělá v kavárně? Kecá, tak tady to máte. Tento sraz nechte jak je a domlouvejte se ten další

2010-02-11 16:47:57

Blážo Ford vyrábí upomínkové předměty a tím tak propaguje svoji značku stejně jako ostatní. Problém je že k nám se dostane jenom zlomek toho všeho.

http://www.fordcollection.com/default.cfm

2010-02-11 16:51:18

Jo tak přesně tenhle odkaz jsem tu už někde viděl a chtěl ho sem pro blážu dát, protože vypadá velice dobře. Než jsem to stihl vůbec hledat, tak si mě předběhl

2010-02-11 17:19:19

Vildo budu upřímný, začínáš mě zase unavovat - nechápu co je tvým cílem oč se snažíš ?

Sraz je daný, budu velmi rád když se příštího ujmeš třeba ty.

Jinak k mým příspěvkům, které si sem překopíroval: všimni si, že na začátku píšu "Nyní budu mluvit za sebe: " Přiznám se : byl jsem si jist, že to je přesně to co se lidem bude líbit. Mýlil jsem se .

Tyto dvě ankety, které jsou dle mého naprosto v pořádku http://www.fordclub.eu/vote_detail.php?id=51 ,http://www.fordclub.eu/vote_detail.php?id=52

jednoznačně vyhodnotily, že : "Pojedu kamkoliv"

"Plánování srazu tak nechávám pouze na koordinátorech srazu" a "Ano jsem pro založení tradičního srazu - Hamry".Další anketa na konkrétní místa snad už ani nemohla vzniknout, když se většina lidí rozhodlo pro "Plánování srazu tak nechávám pouze na koordinátorech srazu" .Proboha co je na tom tak složitého, že jsou zde Hamry.

hof  
2010-02-11 17:21:59

Vildo, Vildo, když tě tvůj " nejlepší nepřítel " zve na pivo a ty mu na pozvání ani neodpovíš, tak to od tebe, jako od etika, neni hezký! Tak ještě jednou, jak to bude s tím pivem?

2010-02-12 18:04:18

Františku, proč to chceš řešit mimo tyto stránky? Myslím, že to sem patří.

Chtěl jsem sraz, v místě, kam se vejde více vozů, to jsem tu několikrát psal, pro mě je to důležitější podmínka, než střed republiky, nebo jakýkoliv jiný parametr. A byl jsem přesvědčený, že jsme s LuHu na stejné lodi. Každopádně se sraz připravoval veřejně, pak byla neveřejně založena nesmyslná anketa, jejímž závěrem bylo ještě nesmyslnější založení srazu. To s tím nedostatkem času, mi přijde jako z parlamentu. To je samozřejmě můj pohled a není objektivní. Vedení jsou ti všední správci, kdo má funkci má moc a v souladu s tím co uvedl Vilda, může hýbat s figurkami na šachovnici. Proto jsem byl podezřelý z mazání příspěvku LuHa, který mě nařkl, že po mém "neúspěchu" se srazem, jsem využil své moci. Tato diskuse nemá vést k tomu, aby bylo vše napraveno, co se stalo, nejde vzít zpátky, ale k tomu, aby se to neopakovalo. Jediná záležitost, která se dá napravit, je zamčení tématu člena VIP Kasu. Prosím o odemčení jeho téma a o promazání příspěvků nesouvisejících s tématem.

To Janinka: vždyť téměř všichni na sraz jedou, v případě, že by byl ten velký prostor, měl jsem v plánu požádat Tě o rozšíření informace mezi majitele Mustang

2010-02-13 14:48:15

Pořídil jsem si nového pejska není krásný ?

2010-02-13 15:05:56

No to je teda mazlík.Ať Ti dělá samou radost.

2010-02-13 18:59:15

janinka: No, zatím akorád ničí a ničí a já kvuli němu musím předělávat elektriku líbí se mu totiž kabely

2010-02-19 11:27:24

Vildo v mnoha věcech se stále a stále opakuješ, tudíž i já bych byl nucen se opakovat - své argumenty jsem už napsal - pokud ti nejsou dostačující .... bohužel.

2010-02-19 14:19:00

chlapi,tyhlety šílený nekonečný diskuze o ničem vznikaj proto,protože všechno strašně přeřešujete.Chcete se vždycky u každýho problému dopachtit jednoznačnýho názoru a schody.Ale to nejde,jednoznačnej názor a schoda neexistuje.Co hlava to názor a i jiný nazírání na ten názor.

Berte některý věci prostě tak jak jsou,nechte to být,neřešte to stále dokola.Vždyť je to úplně jedno a svět se kvůli těm kravinám nezboří.Jinak se nám to tady pokaká.

Já jsem to celé přelouskal a málem mě to zabilo.

H.

2010-02-24 18:46:33

no,to se můj příspěvek hodí hned za Honzu,jsem totiž zamilovaná.Včera jsem byla pracovně ve Fordu v Olomouci,dělám jim reklamu . A byl tam......... S-MAX. Už když jsem se k němu blížila,volal na mě něco ve smyslu - jsem jediný možný vůz,který si Zitik může po Focuskovi pořídit. A já s ním souhlasím,má vše co budu od dalšího auta potřebovat Ten komfort a prostor uvnitř.Ten motůrek 2,0 no co já si s ním počnu,aby mi zbyli nějaký body.No a tak dál.Letos teda ani na skladovou cenu vozů r. 2009 nedosáhnu ani na špičkách,ale za rok si ho určo odvezu .

2010-02-25 03:54:16

Cituji LuHuFord: Důležité upozornění

Všichni jste jistě postřehli určité názorové neshody Vilda vs. ADM. ať už to bylo v souvislosti s editem off – topicových příspěvkú nebo nekonečné dohady kolem III. srazu v Hamrech.

Jsme pořád jenom lidé a vzájemně odlišné názory jsou každopádně přirozené .

Toto, ale není důvodem proč píšu tento příspěvek. Určitě Vám neuniklo, že se Vilda rozhodl svůj nesouhlas vyjádřit tím, že z diskuse odstranil (pozměnil na „1“) veškeré své příspěvky, konkrétně u Vildy jakož to člena, který měl nejvíce příspěvků je to velmi závažný zásah. Ať už vědomě nebo nevědomě tím vážně poškodil velkou část diskuse.Budu-li upřímný tento jeho krok mě velmi zaskočil a přiznám se dostal mě tak trochu do bezradné situace, po společné domluvě s webmasterem jsme dospěli k závěru, že tyto příspěvky („1“) budou odstraněny krom prvních(kořenových) příspěvků zakládajíc nové vlákno, které jsou nutné ponechat z důvodů zachování tématu.Poté byl podle ostatních příspěvků v tématu doplněn nový název vlákna (může se tak lišit od původního). I tak v mnoha tématech zjistíte, že příspěvky ztrácí souvislost.

Nevím jestli dnes Vilda uzná, že svým nesouhlasem a následným činem ublížil celé diskuzi, každopádně je to velká škoda, která již nelze napravit.Vás bych rád požádal o pochopení této situace a věřím, že podobný zásah zde již neproběhne.


Já nesouhlasím!

Jako sem může každý psát, tak může každý smazat i svůj příspěvek. Nechápu proč by se jím opravené příspěvky měli mazat a upravovat vlákna. Pokud smažu některý svůj příspěvek a dám tam na místo toho smajlíka. Co potom??? Já říkám nic neupravovat, do ničeho nezasahovat .

To je potom anarchie a dáte tím Vildovi za pravdu že: " Může být něco shnilého..........................."

Každý člen má právo vyjádřit svůj názor i kdyby se tisíckrát opakoval. Tedy pokud tak činí podle všech pravidel zde daných.

2010-02-25 07:15:21

Bláža 61

Milane píšeš nic neupravovat, do ničeho nezasahovat , nechat zde 30 tématů s názvem "1" není anarchie ? kdyby takto svůj nesouhlas vyjádřil každý tak to zde můžem zabalit .

2010-02-25 08:00:34

Popravdě přátelé, k ničemu z toho nemuselo dojít. Nicméně když už k tomu došlo je třeba se z toho poučit a nedat se tím zaskočit. Mě třeba rovněž vadí jak radikální konec v tomto ohledu nastal a taky pak radikálnost řešení nějakých situací tady na webu, ale tak pokud se jenom trochu budeme snažit předcházet těmto věcem a každý se budeme snažit dělat věci pro druhé tak jak nejlépe umíme, tak si myslím že jsme na dobré cestě. Popravdě já bych to taky nechal, tak jak to vilda udělal, a to jako případ jak to může dopadnout, když k sobě nebudeme dostatečně tolerantní a ohleduplní. Vždyť všichni asi tuší, že se tu něco takového ddělo a dokážou to snad i pochopit. I když chápu, že vildův zásah byl hodně veliký.

2010-02-25 09:22:53

Indiáne některé věci si napsal moc hezky

Možná by bylo také dobré vědět, že webmaster nebyl moc nadšen z Vildova zásahu a jeden z jeho návrhů byl smazání Vildova profilu za záměrné poškození klubu včetně všech jeho "1" tudíž i tématů které založil on.Tak aby se to už neopakovalo.

V tomto případě by to spláchlo příspěvky všech ostatních, kteří se do Vildových tématu zapojily.

Nakonec jsme se dohodli na tomto šetrnějším řešení.S tím, že edit jsme dělali ručně příspěvek po příspěvku - téma po tématu – tak jako si s tím dal tu práci Vilda.

Ještě k Blážovi : Funkce změnit topic podle mě neslouží k mazání textu, ale jak už říká název“ změnit“ např. opravit překlepy nebo doplnit pokud si na něco vzpomenu.

2010-02-25 10:47:27

Dřív ,než se tady rozepíšu,tak bych rád zdělil všem,že je docela možné,že bude smazán né jenom můj příspěvěk,ale i profil. Píšu to zde proto,že jsme byl na to upozorněn. Poslední dobou se to rozmohlo napadání jednoho člena druhým. Když jsem se zde pře 10měsíci registroval tak jsem si liboval v tom jací super lidi tu jsou. Poslední dobou se stávám spíš pasivním členem,protože se zde zrodil jakýsi klan a přes ten vlak nejede. Nikoho se nechci v žádném případě dotknout,ale zaráží mě to, že ti co v podstatě začli v tomhle klubu něco aktivně dělat se začínají distancovat jakých koliv aktivit. Chápu,že si tu nemůže nikdo dělat co chce. Je sice demokracie,ale nějaký řád to mít musí. Na druhou stranu se numůžu po vlastní zkušenosti zbavit pocitu,že jsou tu jistý lidi a ti tu v podstatě rozhodují a tvoří věci k obrazu svému. Pochopte prosím už konečně všichni,že je to stejné jako u jídla. Tisíc lidí, tisíc chutí. Naučme se respaktovat jeden druhého i s jeho názory. A i když se to občas někoho dotkne,tak je to taky názor.

2010-02-25 12:39:57

To: Mozol

"Dřív ,než se tady rozepíšu,tak bych rád zdělil všem,že je docela možné,že bude smazán né jenom můj příspěvěk,ale i profil. Píšu to zde proto,že jsme byl na to upozorněn. "

Ahoj Milane nejspíš si stojím na vedení, ale jak jsi to myslel ? Proč by ti měl být smazán profil a příspěvek ?

2010-02-25 13:24:07

To: LuHuFord. Chci jen podotknout to ,že mám na mysli konkrétní věc a to jsou ty trička ode mě. Já se snažil něco udělat pro club a dostal jsem za to přes prsty.


Odpovědět

1  2  3  4  5 ......... 47