Fórum - Téma


Karoserie+Mondeo-jak řešíte korozi?


Fórum Mondeo MK III Karoserie+Mondeo-jak řešíte korozi?

Manuály  |  Inzerce  |  Model Ford Mondeo MK III  |  Naše vozidla2013-03-21 19:39:49

Ahoj všem řeším nyní co se zadnímy lemy bohužel mám vždy smůlu na auta a mám je zase rezavý.

Už jsem několikrát brousil a stříkal ale vždy to po čase vyleze. Lemy nejsou na výměnu je to jen dole ale už mě to nebaví dokola furt dělat nemáte někdo nějaký nápad co stím přemýšlel jsem kdyby byla třeba nějaká folie kterou bych třeba nakytoval a stříknul aby to nevylezlo na povrch. Je tam totiž několik rezavých tak 3mm průměr dírek bohužel zkrz ale měnit to fakt nemá cenu. Zvažoval jsem prahy a lemy polepit 3D karbonovou folií ale po nalepení vzorku na lem jsem od toho upustil kazí to vzhled. Pište případně jak jste to řešily předem všem díky

2013-03-25 19:32:25

Ahoj všem nikdo nic?

2013-03-25 20:22:33

martass: neřešim níc korozi nemám ale chce to pořádně obrousit a natřít odrezovačem nechat do duhýho dne pak třeba natřít základovkou a pak naníst tmel a nechat stříknout nejhorší je že když už to jednou vyleze tak už se s tím člověk jen trápí. znám to zpředchozích modelů mondea a nebo escorta. jak to vyleze tak pak už to leze snad po každý zimě. jen je mi divný že máš rezaví lemy to jsem snad u mondea 3 ještě neviděl. možná že to bylo bouraný a někdo už třeba kus navářel pak bych to chápal.

2013-03-25 21:06:30

martass:

No já osobně,bych to viděl na klempíře, a lemy nové nechat převařit.Nic jiného ti nezbývá protože jak píše kubix31 po každé zimě to budeš opravovat.

Lemy jsou s***ě.


Odpovědět