Fórum - Téma


Karoserie_C Max I-dveře,kapoty


Fórum C-Max I C214 Karoserie_C Max I-dveře,kapoty

Manuály  |  Inzerce  |  Model Ford C-Max I C214  |  Naše vozidla2014-10-04 12:32:53

Ahojte chlapy

Mám problém s otvíráním bočních zadních pravých dveří. Centrál je v pohodě ale při odemknutí nelze z venčí auto otevřít, pouze ze vnitř klikou.

Jelikož jsem totální idiot a otočil dětskou pojistkou tak ty dveře už otevřít nelze vůbec. Do dveří jsem se dostal ze vnitř auta a tam také končím jelikož nevým jak ty dveře otevřít popřípadě komlet vyndat celý zámek vč. venkovních klik.

Jestli s tím máte někdo zkušenost, moc prosím o radu

2014-10-04 13:30:43

Ahoj Dusane. Ja to resil take. Problem je v tom ze se mi nechce davat 1350kc za novy zamek tj. microcip. Ano to je ten problem. Ten je proste ko. Sice se da opravit vycistenim ale mi se to nepodarilo. Ja ho vymontoval zvenci patych dveri a nasledne ho odpojil. Po te jsem zjistil ze kdyz spojim dva dratky a vsunu je do odpojene zastrcky tak se kufr otevre-odskoci. No a dal jsem si koupil mikrocip protahl jsem dvoulinku az do prostoru ridice kde jsem sice dumal o umisteni toho microcipu a le nakonec se podarilo ho dat vlevo ke dverim. Je to sice troch drbacka s demontazi calouneni patych dveri ale je od toho naveky pokoj. Jesi ti nebude vadit ze kufr nebudes otvirat orig. ze zadu tak je to reseni. Jinac 1350kc a vymena trva chvili.No kdfybys neco potreboval tak se ozvi. Bodu tu po 20hod.

2014-10-04 13:55:36

skota: Díky moc za radu.

S kufrem problém nemám, ten běhá super ale boční zadní pravé dveře. S těch jsem nešťastný jelikož jsou zavřené a nejdou otevřít ani z venčí ani ze vnitř.

Mám vše rozebrané ze vnitř ale už nevím jak dál, kam šáhnout atd.... abych ten zámek otevřel. Ještě aby toho nebylo málo, tak já idiot otočil dětskou pojistku jelikož vozím kluka v autě a tak už to nejde otevřít vůbec a tak sháním radu co s tím a jak to otevřít

2015-04-13 21:13:22

Zdravím Vás lidi,nevíte někdo kde se dá sehnat zadní roletka dveří do C-maxu? Oslovil jsem snad veškeré vrakoviště v okrese a niukde ji nemají ,zadní pravá na straně kde má naše malá sedačku praskla o zajela do dveří,vytáhl jsem ji ale nelze ji použít.


Odpovědět