Fórum - Téma


Kancelář pojistitelů pomoc


Fórum Pokec všeobecný Kancelář pojistitelů pomoc
2011-11-30 20:30:32

Ahoj všem před pěti lety jsem prodal vůz kupní smlouvy plus plná moc ke všem úkonům (polopřevod)

Na dotaz po měsíci jestli má vůz převeden tak jo.

Dnes mi přišel dopis z kanceláře pojistitel ,že nemám uhrazeno ručení cca rok po prodeji za jeden měsíc .Bohužel pět let staré smlouvy nedržím nemám ji co mám teď dělat majitelka prý vůz prodala na díly .

2011-12-03 11:33:05

Hele to je jednoduchý ty kurvy to pořád zkouší, tedy uvedeš, že v uvedeném období jsi již nebyl majitelem vozidla a ať si to zjistí na příslušném dopravním inspektoriátu. Dokazovat nic nemusíš pokud nechceš, o změně majitele vozidla vede příslušné záznamy ouřad a tam si to můžou zjistit. Na mě to zkoušeli dvakrát, vyděsil jsem se poprvé a dohledával doklady jak blázen, měl jsem strach, z tý šílený pokuty, dohledal jsem a poslal to, místo omluvy mě přišlo to samý s jinejma datumama, vzal jsem telefon seřval prvního a do odpovědi napsal, že jim to nebudu tisíckrát zjišťovat, no a je klid.

2011-12-03 11:40:10

Já to nějak vyřešil čestným prohlašením o prodeji vozu se svědkama a napsal jsem jim tam adresu té krávy co to odemne koupila a nepřevedla do somi dnů jak měla

Leo
Leo
2012-06-05 01:26:08

Marný boj s soukromou moravskou trfikou (kancelář pojistitelů dále je KP) odsouhlasenou našimi poslanci a podepsanou Topolánkem, stoprocentně řeší pouze rozvod, nechání majetku manželce a přestěhování na obecní úřad. Zkoušeli jsme na ně i několikrát podat trestní oznámení a policie ho nepřijme s odůvodněním, že jde o státní organizaci. Její nadřízený orgán je Česká národní banka. Tam jedině si mužete stěžovat ale nikdo Vás nepřijme, nikdo se s vámi nebaví, můžete to udělat jedině mailem. Jinak na magistrátě jde zažádat o výpis z karty vozidel za 50kč na konkrétní vozidlo. Z toho je jasné od kdy do kdy na Vás bylo vozido na Vás přihlášeno a zaslat na KP. Kancelář pojistitelů se do registru nemůže podívat protože je to soukromá organizace a zákon o ochraně dat jí to neumožnuje. Oni mají jen data o pojistných smlouvách od pojištoven.

Já jako pojištovací zprostředkovatel jsem tedy vázán zákonem o nakládání s daty a nemohu tedy tedy prásknout

klienta že on, když já neprávem napadán.

Když mě totiž klient dá k soudu že já zneužil data, já to prohraju.

Je to neřešitelná patová situace.

Řešení pro ty kteří se nechtějí stěhovat na magistrát a chtějí předejít finnančního vydírání ze strany KP:

Raději auto pojistit už před tím než si ho jdete koupit.

Pojistit ho naráz u dvou různých pojištoven(občas se stane že pojištovna pojistku neakceptuje a ze zákona ale není povina vám to dát vědět, vy máte zaplaceno a i zel.kartu a přesto je to na nic)

Podpisy na kupní smlouvě nechat ověřit notářem a uschovat.

Pojistku zrušit až 14 dní po prodeji vozu a uschovat.

TP po odhlášení zkopírovat a uschovat

a uschovávat pojisné smlouvy a ůtržky o zaplacení do své smrti,

nechat závěť komu připadnou vozidla a uschované ůtržky a kopie TP, protože ještě nevím kolik let bude moci KPse soudním příkazem otvírat již uzavřené dědictví a chtít z něj prachy.

Když to tak vidím je lepší vozidlo registrovat vozidlo v jiném právním státě.

Mů jediný zaměstnanec dostal dnes 20 dopis o tom, že dluží za něco co ve skutečnosti nikdy nevlastnil( nemá tedy smlouvu ani žádná data na magistrátu a nemá tedy koho prásknout a v některých dopisech hrozí exekucía) nebo měl řádně pojištěno od dne kdy koupil do dne kdy prodal.

Jediná pozitivní zpráva je, že už jsou z kontrolou v roce 2011.

A ještě jedna rada na konec když neprodáte a nic nekoupíte tak vás nikdo neobtěžuje.

Leo
Leo
2013-02-09 21:56:37

Mám novou radostnou událost. Mému vedoucímu autobazaru se na Praze 9 podařilo dát trestní oznámení na ČKP konkrétně na jejího šéfa, který je opět podepsán pod dalším vymahčským dopisem, který tato firma nazývá pokutou. ČKP opět dvolává se na prověření v registru vozidel, kam ale pořád nemá přístup a uvedené vozidlo tam na dotyčného stejně nikdy nebylo registrováno. Policie už i konala zatkla pojištovacího makléře, který na auto uzavíral pojistku.Toho naštěstí už druhý den propustila.(Asi si spletli kdo je kdo nebo na moravu je to daleko.Tak zatkli prvního co byl nejblíž a měl s případem něco společného.) No a tím to asi opět umlklo.

Takže jediné co mě v tomto právním státě napadá ČKP je sponzorem Policie ČR?

Vlastně nejlepší je co mužete při koupi vozu udělat je aby původní majitel dal RZ a OTP do depozita a pak to dhlásil na Vás. Vy až auto doladíte a uzavřete pojistku teprve pak vyzvednete z deposita. Až Vás bude Čkp honit tak z výpisu z registru vozidel je naprosto pak jasné, že už před vámi bylo vozidlo neprovozované s doklady v depositu a tudíš žádná díra bez pojistky nemohla vzniknout. Jinak od koupi vozu s RZ ( nemá doklady v depositu )můžete bez uzavření pojistky uložit do deposita beztrestnědo max 14 tedy bez pokuty ČKP.

http://www.ckp.cz/tisk.php


Odpovědět