Fórum - Téma


Jak pozvu lidi na web ?


Fórum Klubové záležitosti Jak pozvu lidi na web ?
udm  
2013-04-14 01:10:57

Možností je tady hned několik, máme tu na to spousty vychytávek. Nebojte se toho a vyzkoušejte. Můžete lidem poslat emailovou pozvánku, můžete jim dát tištěnou vizitku, můžete jim poslat zvací odkaz. Jak na to ?

Chcete-li někoho pozvat na web, všechny potřebné odkazy a formuláře najdete po kliknutí na "Přátelé" v hlavním menu. Jaké jsou možnosti ?

  • Pozvi na web své známé - formulář přímo na stránce "Přátelé". Stačí vložit email toho, koho chceme pozvat a kliknout na tlačítko "Pozvat". Dotyčnému se odešle pozvánka emailem. A když se zaregistruje na klub, budete o tom vědět, pošle se Vám email s odkazem na jeho profil. Navíc se Vám započítá do lidí, kteří se zaregistrovali na základě Vaší pozvánky.
  • Hromadné pozvánky - pokud máte větší seznam emailů lidí, které chcete na klub pozvat, není lepší nástroj než tento. Zde se dá vložit třeba 50 emailových adres (oddělené čárkami či každou na novém řádku) a všem se odešle pozvánka. Funguje to stejně jako výše uvedená jednotlivá pozvánka "Pozvi na web své známé".
  • Vizitky klubové obecné - chcete někomu dát do ruky či za stěrač papírovou vizitku ? Není problém. Zde si můžete vytisknout na několik A4 stránek vizitky a rozstříhat je. A pozor - i tyto vizitky fungují tak, že pokud se někdo zaregistruje na základě této Vaší pozvánky na klub, tak se Vám připočte jako Vámi pozvaný a dostanete email o tom s odkazem na jeho profil. Jak je to možné ? Je tam natištěný QR-Code čárový kód. Pokud ten načteme chytrým telefonem (je třeba mít nainstalovanou aplikaci čtečka čárových kódů), tak se dotyčnému po načtení kódu otevře v prohlížeči na mobilu web klubu a ten odkaz funguje jako zvací odkaz. Text této vizitky je předdefinovaný a nemusíte vymýšlet a ani vkládat nějaký text.
  • Vizitky moje - pokud chcete tištěnou vizitku, kde bude Vámi zadaný text, pak zvolte tuto možnost. Kromě vlastního textu pozvánky se vizitka vytiskne s Vaším aktuálním profilovým obrázkem, bude na ní uveden Váš nick a ikonky (certifikace, VIP, admin).
  • Zvací odkaz - pokud někomu chtece jen poslat odkaz na web a pokud se dotyčný zaregistruje, aby Vám přišel email s odkazem na jeho profil, pak použijte tuto možnost. Je šikovná třeba na to, když někomu chcete poslat odkaz přes Skype, ICQ, vložit odkaz na Facebooku na zeď či Google+ apod.
  • Odeslané pozvánky - zde uvidíte, komu jste kdy poslali pozvánku a zda jí přijal.
  • Pozvánku přijali - otevře Vám seznam uživatelů, kteří se zaregistrovali na základě Vaší pozvánky. V hlavním nenu v TOP10 také můžete sledovat, komu se podařilo úspěšně pozvat nejvíce lidí na klub.


Odpovědět