Fórum - Téma


Info+ukazatele na 4. sraz


Fórum O Srazech a akcích Info+ukazatele na 4. sraz1  2  3

hof  
2010-05-19 16:54:43

zdravím všechny ty, co se srazu v Hamrech zúčastnili, ale i ty, co přijet nemohli, snad se to podaří příště.

Zároveň jsem rád, že bezprostředně po skončení jednoho srazu se už ozývají členové se svýmu náměty, jak ten příští sraz vylepšit a dovést ještě k větší dokonalosti.

S jedním takovým námětem přišel Spandexman, měl totiž trochu výhrady ke štábní kultuře ukazatelů, které naváděly členy na místo srazu

Pro příští sraz se tedy Spandexman nabídl nezištně vyrobit reprezentativní ukazatele a počítá s tím, že v pátek, t.j. v první den srazu musí být na místě jako první, cestou rozmístí reprezentativní ukazatele a po skončení srazu tyto reprezentativní ukazatele

( pokud je ovšem někdo mezitím neukradne ) posbírá a deponuje do příštího srazu.

Je to zatím první vlaštovka, ale věřme, že se časem ozve více členů, kteří budou chtít pomoci s organizovaním srazu, takže zatím díky, F.

2010-05-19 18:02:58

Cokoli je třeba a jak jen budu moci pomoct, jsem tu a hlasím se, že pomůžu

2010-05-19 19:14:25

Ahoj všichni,myslím,že nové směrové cedule nejsou špatný nápad. Tím nechci v žádném případě říct,že Lubošovo jsou špatné.(ale nebudu je obhajovat jenom proto,že je vyrobil Luboš) Proč nemít třeba hezčí.Nechápu proč někteří vyjeli na obranu Luboše - jeho čas,dovolená,materiál apod.Proč tedy nevyužít možnosti našeho člena.I Spandexman tomu bude muset věnovat čas,materiál apod.Takže jestli mohu hlasovat tak já jsem pro nové. A jestli mohu,chtěl bych touto cestou poděkovat Spandexmanovi za to,že věnoval dětem plnou krabici klouboučků a otiskl je logen ford.Určitě i on tomu věnoval čas a materiál. Děkuji za všechny děti.

2010-05-19 19:45:14

Ahoj f.hofstetr,,možná cítím z tvého ohlasu trochu ironie,což mě mrzí,vyhrady je trochu silné slovo,jen jsem se nabídl že vyrobím cedule které budou upozorňovat i jiné kolemjdoucí nebo kolemjedoucí že se něco kolem děje a budou připomínat logo,navštívil jsem už několik akcí podobného ražení a toto je první co člověk uvidí.V žádném přípaďe nešlo o vítku,takovouto reakci jsem nečekal.A o tom že pojedu již v pátek a budu je instalovat a poté deinstalovat nebyla řeč,jen sem chtěl bít užitečný ve věci ve které mám možnosti.Pokud je to k neprospěchu věci tak mě to mrzí.Mílovi děkuji za reakci.

Tak se všichni mějte,škoda že ve psaném textu člověk necítí ton hlasu,možná se pletu a moje první slova nemají opodstatnění.

2010-05-19 20:59:51

Tak přátelé, to co tu píše spandexman má svojí váhu, a popravdě bylo by hezké, kdyby se tam zašlo podívat i pár lidí co vůbec netuší co ford club vlastně je. Je to zároveň i cesta jak rozšířit club o další členy. Takže ač mě srazové cedulky nepomohli, protože jsem je ani nehledal, jel jsem na jisto. tak přeci jen pokud budou cedule udělány profesionálně a ještě k tomu zdarma, pak je asi jedno kdo je rozveze nebo sveze, jde o to že prostě budeme o trochu víc a líp vidět, což nám může velmi dobře pomoci. Já jsem proto to alespoň vyzkoušet a uvidíme třeba se to osvědčí.

2010-05-19 21:19:34

Já taky moc nechápu proč vyjíždíte po Spandexmanovi. Na to ani nepotřebuju slyšet ton v hlasu jako on. Indián to napsal dobře tak se nebudu rozepisovat.

Damián  
Zdeněk
2010-05-19 21:25:33

... já bláhový,proč jsem vůbec děkoval LuHu za ty ukazatele...ale udělal bych to znova...

2010-05-19 21:27:48

f.hofstetr : Ahoj,Tvůj příspěvek :

Pro příští sraz se tedy Spandexman nabídl nezištně vyrobit reprezentativní ukazatele a počítá s tím, že v pátek, t.j. v první den srazu musí být na místě jako první, cestou rozmístí reprezentativní ukazatele a po skončení srazu tyto reprezentativní ukazatele ( pokud je ovšem někdo mezitím neukradne ) posbírá a deponuje do příštího srazu.

Je dle mého názoru jedovatý a ubohý. Ale je to zase ponaučení pro ostatní, jestli budou mít nějaké nápady jak něco zlepšit, tak ať se na to radši vykašlou.Protože to nejlepší vymýšlí jen forďácké jádro.A nedej bože,když se Ti to nelíbí Tak budeme dál obdivovat Lubošovo cedule,protože tak je to správné. (LuHu - nic osobního,pouze jsem vyjádřil svůj názor). Pak tedy poprosím adm. ať tedy zruší toto téma.To nemá cenu.

2010-05-19 21:51:20

Damián : Ahoj,nechápu proč zde vytváříš umělý dojem,že něco udělal LuHu špatně ? Za jeho cedule mu samo patří dík,ale proč nemít lepší.

2010-05-19 22:09:16

No jistě Mílo. Damiáne vůbec nechápu proč to sem píšeš. Luhu udělal skvělý cedule a teď se bavíme o cedulích který budou lepší, pěknější a budou nás reprezentovat. Stejně jako bych chtěl nechat udělat reprezentativní trička a NÁŠ prapor na vlajkovou loď.Bude zas Mozol nasra...kvůli tričkám,že chceme jít dál??

Jen těch lidí co mě teď zastavuje a ptají co to okolo nich projelo. Kolik lidí ví, že byl tady FordClub.eu? Ani jeden!

Damián  
Zdeněk
2010-05-19 22:10:47

....ale pánové trochu přemýšlejte.Já jsem mu jen poděkoval za vyrobené cedule na sraz v Hamrech.Nic víc,nic míň.

Já ani nikdo jiný tu nezpochybnil výrobu nových ukazatelů na 4.sraz.

Proto jsem navrhl založit toto téma a očekával jsem,že se tu budou scházet návrhy ukazatelů a o nich se eventuálně bude diskutovat.Proto Vás všechny žádám, držte se tématu.Děkuji

2010-05-19 22:15:16

Já bych řekl, že se svoji funkcí ADM nebo co to je ztratils veškerou soudnost. Myslíš že ti lidi tady neumí číst?

Damián  
Zdeněk
2010-05-19 22:19:56

Hupino : co máš na mysli a jak to spolu souvisí funkce a poděkování

http://www.fordclub.eu/ms...pic_id=19182#message21536

2010-05-19 22:32:36

Vždyť ty víš moc dobře, že tahle diskuse je zase jedna velká šaškárna a že František chtěl založením tohoto tématu srazit Spandexmana za jeho dobrou vůli. Nejsem přece jedinej kdo si toho všiml. Už nemám co k tomu napsat.

2010-05-19 22:46:22

To Hupino: Milane, nenaděláš nic, vždyť jsou to jen písmenka.

Spandex, udělá nové ukazatele, domluví se s radiskem koordinátorem srazu a život půjde dál.

Ale alespoň je co číst na netu

2010-05-20 06:56:05

No ahoj,truchu jsem se bál ráno nalogovat,doufám že se to truchu uklidní a pojede se dál,opravdu jsem to myslel upřímě ,teď konečně mohu dodat 2 část mojí nabídky která měla následovat ,jelikož dělám v reklamě a mám jisté možnosti,což už pár členů mělo možnost poznat,jak jsem říkal,chtěl jsem přispět svou troškou do mlýna a třeba klubová trika ,malé upomínkové předměty a podobně.Teď se do mě zase pustíte,ale jsem kus chlapa tak unesu , dotaz pokud bych mohl udělat klubové nebo srazové samolepky zdáli se mi ty stávajíci ve špatném rozlišení,to má někdo na flashce nebo disketě?Dá se to nějak upravit?Možná bych dokázal i klubovou vlajku,ale musím jedním dechem dodat,pokud není zájem,stačí jedno slovo,vše pustím z hlavy a vyvážu se z jakési odpovědnosti.Takže ford klubu zdar a jak říkám chtěl jsem a nadále chci pomoci.Spandexman

2010-05-20 07:23:46

A ještě se vrátím jen na krátko k těm směrovkám,moje chyba že se snažím si číst všechny příspěvky a v jednom LUHU příspěvku kde píše že bude tyto směrovky či cedulky instalovat, jsem je čekal a těšil se že mě tímto krajem provedou.Věř te že mám něco najeto třeba i v Minsku nebo Dánsku to je jedno,takže se nestratím.Pokud bych snad já mohl někdy vymyslet místo srazu (což mě momentálně přešlo)ve svém kraji klidně tomu budu věnovat měsíce práce,tak je rozvěsím ze všech možných stran,protože pro mě je to super pocit,když jedu po desátý třeba letos na truck fest do Hradce Králové,takže už tam trefím poslepu a když vidím první cedulku říkám si,konečně mezi svejma a na místě kde to mám rád.Možna to mám hozený jinde to je pravda,ale tak to mám.Není přeci pro nikoho problém když z toho místa pochází tam ve čtvrtek věčer pověsit na strom ceduli a v neděli jí odstranit.Mějte se SPX

2010-05-20 07:47:34

Hupino : Ahoj,Je to přesně to o čem jsme se bavili na srazu. Málokdo vůbec věděl,že je nějaký Ford sraz a už vůbec netušili co to jede za kolonu a to je špatně.Na spanilce nemáme označená auta a tak nikdo nic nepozná.A když se objeví někdo kdo chce pomoci tohle zlepšit tak mu naloží Musíme si uvědomit,že tenhle club nemá žádné finanční proštředky (jakýsi bank) ze kterého se může čerpat a zlepšovat.(i to by bylo dobré změnit) Ale je to jen o jedlnotlivcích a jejich možnostech,tak proč se tomu bránit.Já osobně takové možnosti nemám,pracuji v oboru kam by se nikdo z Vás nechtěl dostat.A když vidím člověka co chce pomoci,řeknu si paráda.

Spandexman : Mou podporu máš,tak posílej návrhy - cedule ,trička apod. velice rád si je pak zakoulím a budu reprazentovat náš club.

2010-05-20 09:49:44

Mílo píšeš tu něco o tom, že to nejlepší vymýšlí jen forďácké, jádro a přes to nejede vlak.Na to jsi proboha přišel jak? Myslím, že tu odjakživa fungovalo to, že kdokoliv přišel s něčím novm, nikdo mu v tom nebránil např. minulý rok - diplomy od Sinbye, design letošních diplomů od Seba. Rozhodně Kubovi a Nikče nikdo nediktoval jak maji diplomy vypadat. .Třeba taková první (klubová)srazová samolepka.Bylo na ni dokonce zřízeno hlasování formou ankety - hlasovat mohl opravdu každý.http://www.fordclub.eu/vote_detail.php?id=9.

Je sice pravda, že letošní rok žádné hlasování pro srazovou samolepku neproběhlo,ale snad jsem toho nechtěl tolik když jsem si jako "koordinátor" srazu přál aby zůstala pouze barevně odlišená od prvních dvou.

Ano SPX, máš pravdu jejich kvalita nebyla zrovna nej a ano do tisku jsem je nesl na flaschce (v tom, ale problém nevidím) Každopádně tu nepadlo ani slovo o tom, že by se někomu bránilo v iniciativě která by byla přínosem zase o ten level postoupit a zkvalitnit.Vše bylo doposud tvořeno "amatérsky" a pokud má někdo možnost profi výrobku je to opravdu vždy vítáno.Nebudu tu říkat, že člověka nezamrzí když někdo napíše, že mé cedule byly nereprezentativní i když vím, že opravdu nebyly .A rozhodně nestojím o to aby byly mé cedule nějak horentně obdivovány. .Nic takového, ale na 1. a 2. srazu nebylo.Tudíž myslím, že ač byly nereprezanatativní možná někomu pomohly.A malý krůček zas o něco k lepšímu to byl. Možná i tak to viděl Franta a proto zareagoval na SPX tak jak zareagoval rozhodně mu Mílo a Hupe nebylo zas tak naloženo.

Myslím, že perfektně to napsal Pavel (po dlouhé době se zas shodnem ) :

"Spandex, udělá nové ukazatele, domluví se s radiskem koordinátorem 4. srazu a život půjde dál. "

A věřte, že budu spokojený i já, protože jsem rozhodně pro to, aby se náš klub lépe reprezentoval a zviditelnil se.

2010-05-20 10:06:05

Ahoj,jsem za aby srazová sam.tzv.srazovka zůstale stejná,jen barevně odlišená,to je super.K cedulkám jen tolik že to slovo reprez.......blablabla bylo v závorce jen jako doplněk,ale jak tak koukám bylo nakonec vidět jak zvírarňovačem.Možná jsem měl napsat plastovou za papírovou.

Mějte se a kdyby bylo potřeba cokoliv stvořit v mém oboru,neváhejte mě oslovit.Rád pomohu.SPX


Odpovědět

1  2  3