Fórum - Téma


Hlavní sraz : jeden, nebo dva ročně ?


Fórum O Srazech a akcích Hlavní sraz : jeden, nebo dva ročně ?1  2  3  4

Zamčeno: 2010-11-06 09:17:04, LuHuFord
2010-09-03 18:31:52

SefY

Když se chceš setkat s více Fordama,tak musíš vyrazit za hranice směrem na západ,já jsem na Ford scéně asi 12 let a průměrná účast na Ford srazech u nás je tak 50 vozů a za těch 12 let tu vzniklo mnoho Ford klubů a všichni chtěj mít svůj sraz a tím se ty lidi rozmnělnily ,v Německu je to samé,ale jim místo 800 vozů (před 12lety) přijede dnes jen 300 kusů.

Proto já si myslím, že nejlepší je ,když každej klub má jeden VELKEJ sraz a potom s kolegy z klubu navštíví srazy ostatních klubů.

2010-09-03 18:42:33

Já pořádám a jezdím na různé Fordí srazy a akce pořádané v CZ i SK už několik let i 10x ročně. Je mi jedno jestli budou ve Fordclubu.eu jeden nebo dva srazy pokud si budu mít s klubáky chuť si pokecat a povyrazit (a to nemyslím s démonem alkoholem když skoro 18 let nepiju), přijedu kdykoliv a kamkoliv. Jak je to s přihlášenými na srazy??? Když jsem se podíval na prezenčku Hamrů všiml jsem si, že nepřijeli hlavně nováčci kteří napsali, že je to jejich první sraz.

Já, ať se to někomu bude či nebude líbit musím nakousnout jinou věc.

Tou věcí je jakýsi diktát a nevolnictví který musíme přijímat a různě se ho snažíme obcházet.

A´t už je to s logy klubu, tričky atd. atd. Jako vybírat nějaký dary?!? Proč to nazývat nepravím jménem Přece šlo o peníze za parkovné a pod. Žádná výdělečná činnost.

Chceme aby srazy byly lepší a lepší. Mě třeba pro tolik aut na spanilce chyběli vlaječky s logem klubu v oknech. Když je ta kolona tak dlouhá, přihlížejíci lidi ani neví proč tudy jedeme a co jsme zač, když každé druhé auto je jiné.

Vím, že co jsem nakousl je na dlouhou diskuzi, ale někdo stím přijít musí

Proč si nechat do všeho kecat To nemáme 200,-Kč ročně na web stránky a 1000,- na pronájem servru, když se dají fóra stáhnout a používat zcela legálně a zdarma???

2010-09-03 18:59:40

Elvis jasný... tak klidně napiš až nějakej bude v Německu... řeknu Seboj a pojedem... Páč na Slovensku se mi taky mrtě líbilo jsem ani nečekala jakou tam maj velkou účast... a já jsem taky pro jeden.

2010-09-03 20:09:53

SefY: No a tim se právě oddělí zrno od plev . Vždycky to bude pro někoho daleko, s tím nic neuděláš. Přijde mi to takhle spravedlivější .

2010-09-03 21:12:18

Elvis: musím s tebou jen souhlsit... a to je to, co bych chtěl změnit... každý klub by neměl fungovat jen sám pro sebe, měl by komunikovat s dalšími a informovat se navzájem o svých akcích, aby se zvýšila pravděpodobnost větší návštěvnosti

Mluvil jsem o tom s Jerikkkem a dohodli jsme se, že si budeme dávat vědět a já to budu vkládat sem, aby nám neutekly ani jejich srazy

2010-09-04 07:27:31

V podstatě to není až tak těžké,v ČR jsou jen tři základní velké srazy a to Čáskovice FordFansu ten má určený každoroční datum na předposlední víkend v červnu,Křivonoska FordFocusu druhý víkend v červenci a ten váš ,který asi nemá ještě pevné datum,dle mého názoru by bylo super kdyby se konal někdy na přelomu května-června a nebo července-srpna ,to je ještě záruka poměrně pěkného počasí,i když jak znám Fordí srazy,tak ten déšť bude snad vždycky

Jinak třeba pro mě nejzásadnější sraz v ČR je sraz Fordeveru,který letos změnil místo uspořádání a tudíž i datum na poslední víkend v srpnu a nevím jestly to zůstane,ale myslí si že ano protože v tom kempu už je mimosezoní cena,i když tento jak já říkám ''nejkulturnější'' sraz v ČR ,vás asi moc nemusí zajímat protože je jen jako Ralsko Fordclubulibeň pro auta vyrobená do roku 1985.

A potom si stačí vybrat nějakej zápaďáckej a vyrazit s přátely z klubu za hranice všedních dnů http://fordscene.de/szene...ive/termin-datenbank.html

Nejbližší a kvalitní je za 11 dní u Berlina http://www.abzelten.de/

2010-09-04 20:59:29

ahoj,jestli se mužu pridat.tak já sem pánové a dámi informoval i navrhoval ve všech clubech kde jsem členem to jest:GALAXY club,FORD CLUB SK,ford club cz, že by se mohlo nekdy spojit pár clubu nebo fans clubu.všude me odrovnali stím že nemám co delat rozbroje v clubu takovém nebo takovém.skrátka mají všude svoje skupinky lidí a pripadá mi to jako by si nechteli nikoho dalšího pripustit k sobe.no mluvil sem o tom s Radískem jak jsem všude dopadl,ale me je to uplne fuk.je pravda že me také s...re malí počet lidí-vozu na srazech ale na druhé strane mám taky v ,,našem,, clubu moc dobrých prátel a je mi fuk kolik a kde budou ty srazy,ponevač sem Fordák a chci být s váma tak mi to proste nemuže delat vrásky na tvári.jasne že bych bil rád kdyby bili srazy treba i v Karlových Varech,Budejovicích,Pardubicích,Hamrech nebo v Jedovnicích,kde se nám moc líbilo.takže jenom tolik ,,málo,, jsem chtel.že i na slovensku máte zdravý jádro .tak ahoj a at to dopadne jak chce já prijedu

2010-09-04 21:40:18

A je to tady konečně to někdo rozlousk ,to je ta naše povaha česká , a nejhorší vlastnost je závist a proto na sraz nedorazí spousty lidí co nemají auto v nej. stavu protože se ''za něj styděj'' a ty co si myslí že ho mají super se bojí konkurence,tak jí radši nezvou na své srazy,atd....

Potom tady máme jakou si rivalitu mezi novejma Fordkama a oldfordama.

Na srazu v německu jsou auta od schnilé Fiesty po 14dní staré Rso a pro nikoho není problém se společně setkat na louce a spát pod stanem celý víkend a chodit na TOI-TOIky ,u nás většina lidí chce minimálně chatky či penzion.

2010-09-05 13:47:11

Elvisi, souhlasím stebou až po chatky a penzion. Mě je 50 a ženě 54let, máme trošku problémy se zdravím, artrózy a pod. které nemají rádi zimu, déšť a pod. Když se nevydaří počasí a proprší ti celý víkend, lidi chodí v blátě, kdy nemáš žádný sál kde by se mohla uskutečnit nějaká zábava, protože se lidé skupinkují, tak sraz dostane řádně na prcinu. To jsem mluvil o sobě, ale co rodiny s malými dětmi?

Prostě určitý konfort je prostě nutný to je bez debat.

Já mám tři auta a nestydím se přijet na sraz s kterýmkoliv i když nevypadá jako právě sjetý z pásu.

S Fordevrem mám taky jednu nepříjemnou zkušenost. Byl jsem jako prezident FSC pozván na jejich loňský sraz v Podmitrově. Protože některé kluky z vedení klubu znám, s pár dalšíma jsem se seznámil zapadl jsem mezi ně i když jsem přijel na místo ještě neopraveného Staříka .... FS sedan 2,0 DOHC r.v. 1991s FS sedan 2,9i Cosworth r.v. 95. Ono totiž není důležité s čím přijedeš, ale jak se chováš :)

V sobotu ráno mě zastavil jeden člověk a protože jsem měl na sobě klubové tričko FSC, ptal se mě. Ty máš Coswortha? A kterýho? BOA nebo BOBa? Říkám Boba, proč? No protože to máš na tričku, a čím tady seš? A jakej je to rok? Říkám, Škopkem sedanem 95 rok a von a co sem lezeš s tak mladou mrdkou? To mě zdravě nasralo a říkám mu, co když su sem pozvané jako čestnej host Tak na mě čučel a říká a jako proč??? To je jedno, rači mi řekni s čím tady seš ty??? Já, já s ničím, já sem přijel s kamošem. Co sprostýho sem mu řekl není důležitý, byl totiž po páteční noci vožralej, tak jsem se sním moc nemazlil.

Věřím, že to byla opravdová vyjímka a tímto zdravím všechny rozumné členy Fordevru

2010-09-05 19:36:52

Nevim co na to říct,prostě to je dnešní realita ,ale nechápu proč většina lidí co maj starý Fordy,tak maj na dení ježdění nový,ale když přijedeš na jejich sraz,nebo nebo napíšeš na jejich forum o novejch Fordech ,tak jsi ''jinej'' já za ty léta co je všechny znám ,většina začínala Tuningem ,a do dnes mají pěkný bastly a hrajou si na originalisty,motory berou ze škopků ,ale škopkama pohrdaj!!

Jinak ,souhlasím s tebou v tom ubytování,ale prostě mě ubytování v chatkách a penzionech přijde hrozně neosobní,mám rád když za autem které mě zjímá najdu sezení s lidmi kterým patří,ale to je můj osobní názor a nikomu ho nevnucuji

2010-09-05 19:43:10

100% souhlas

2010-09-06 10:30:07

Musím souhlasit s Blážou - určitý komfort být musí Pokud je krásné počasí není propblém spát někde pod stanem,ale když je venku humus tak to je peklo. A ten kdo má děti přesně ví.Já osobně chci mít na srazu záchody a sprchy tak trochu na úrovni a možnost ubytování. Proto mi Jedovnice vyhovovalli.

2010-09-06 10:43:01

tak to mě je to jedno... protože třeba když si vemu Rozkoš kdy tam nebyl nikdo kdo by nespal v autě nebo ve stanu a sprchu taky nikdo neřešil a byl to (aspon pro mě nejkrásnější srázek)

2010-09-19 09:34:42

Nerad Vám zasahuji do organizace klubu ..... Ale na prvním srazu se urodila myšlenka ( dosud nepřekonaná ) jeden sraz v Čechách další na Moravě a především vždy na jiném místě ....bla , bla , bla .

2010-09-20 09:12:45

Miki jak vidíš z toho dávno sešlo.... Ale já jsem proto aby to bylo vždycky jinde.

2010-09-20 10:42:00

Výhodou srazu co pořádám na letišti v Částkovicích je ta věc, že do tohoto srazu mě nikdo kecat nemůže a kdo se pozve již vůbec ne. Jsou zváni všichni příznivci oválu, dokonce i ti co přesedlali na káru jiné značky . To je pak p..., když se na sprintech potká 1,8 golf s escem. Kdyby nebylo mě , Perni a dalších, tak v tu dobu co to pořádám by se tam proháněli traktory . Sraz, který pořádám je jak říká Perňa o lidech a je jedno jestli tam někdo přijede prohnat auto s přidrátovanýma dveřima, nabo s novým RS. V zásadě nepřipouštíme rozškatulkování a soukromničení posezením mezi auty, ale zábavu všichni se všemi. Místo je voleno tak, aby bylo km stejné ze všech částí republiky a považuji ho jako jediný sraz, na který by se měli členi podívat. Skutečnost je však jiná, raději se budou scházet kolem komína desetkrát , hodinu čumí pod kapotu, dají si nealko a jedou domů. Kolikrát jsem jim to i spočítal, že je výhodnější jet jen jednou částkovice, kde se mohou konečně s lidmi přes PC seznamit a něco popít bez možných následků.

Nechci zde něco organizovat, ale vidím, že to je na všech forech stejný. Skalní přijedou kdykoliv , kdekoliv , ale zbytek jen camrá přes klávesnice PC

2010-09-20 12:00:39

Tak jsem tento víkend organizoval (neoficiální mezinárodní akci) Burčák s FSClubem CZ a SK.

Účast 31 lidí, 14x Škorpio, 2x Volvo, 1x Focus, 1x Fiesta, 1x Ochcávka, 1x Mondeo a jeden vrtulník :)

Co dodat, burčáku se vypilo 75 litrů, padla bečka 12° Budvaru, já jsem pohl s basou Birellů.

Masa na grilování jsme měli tolik, že si půlka lidí ještě odvezla sebou domů.

Spalo se v pronajaté myslivně, někdo v autě nebo v obci na ubytovně.

Naprosto famózní soutěž o nejlepší pekařku/ře - cukrářku/ře FSC.

S některými jsme se neviděli od loňska, s někým od černa ( rodinný sraz Komorník), zábava - fotbálek na krásné trávě, sqělí pokec atd. atd.

Tímto jsem chtěl říct, že čtyři pražští členové přijeli jedním autem (Volvem), aby ušetřili (stejně by přijeli Bramboráky a Prasatem), ale přijeli a to se počítá.

Prostě kdo se chce scházet se schází a kdo ne tak jen tlachá.

Není nic krásnějšího, než pokecat se stejně postiženými lidmi na jedno společné téma

P.S. A jen pro zajímavost, jídla a pití bylo tak pro 50 lidí a každý mohl vypít a sníst co zmohl, zaplatil pouze 350,-Kč, ještě teď mi tečou sliny.

2010-11-06 09:14:30

70 dní uplynulo a já jsem rád, že zde máme odpověd na otazku názvu tohoto tématu.

Hlavní (chcete-li, velký) sraz : jeden, nebo dva ročně ?

Anketa rozhozdla v prospěch varianty dělat jeden velký sraz ročně a to z 62% hlasujících


Anketa zde: http://www.fordclub.eu/vote_detail.php?id=62

Věřím, že si jako koordinátoři vzájemně pomůžeme, dáme do toho vše a vznikne tak kvalitní sraz, kde budou všichni spokojeni.

Jelikož ohledně tohoto tématu není už co k řešení vlákno bude zamčeno.

Děkuji všem za učást v této důležité anketě.1  2  3  4