Fórum - Téma


Hamry nebo nic


Fórum O Srazech a akcích Hamry nebo nic1  2  3

2010-02-02 20:35:06

Rozhodně nemíním kritizovat Pavlovu kritiku.Nic nevím o tom,že by se 3.sraz měl dělat u Prahy,ale moje nevědomost je možná díky tomu,že jsem se žádné diskuze o místě dalšího srazu neúčastnil a podle situace a vyhlášené ankety hned po 2.srazu jsem předpokládal to,že ideou pro 3.sraz byl střed ČR.

I když s Pavlem nemáme stejné nozory,asi oba cítíme že kolem uspořádání 3.srazu to je jakési podivné.Z mého pohledu se uspořádalo několik rychloanket z kterých díky způsobu jejich průběhu a promarnění času vyplynul asi jediný výsledek,udělat to co už jednou bylo a bylo to dobré-Hamry.

Pavel zřejmě Hamry opakovat tak krátce po sobě nechce,proto myslím jede v tom termínu na jiný sraz.

Já také nejsem z takového opakovaní zrovna nadšený,protože bych byl rád,kdyby srazy byly na víc místech a byly rozmanitější,ale zúčastním se a považuji to vše za chybu,z které bysme se měli trochu poučit.

Je několik způsobů jak dělat srazy.

Dovedu si představit,že někdo uspořádá sraz,určí místo,program a nenechá si do toho kecat a přesto to může být super setkání(někdy se bohužel díky demokracii k ničemu kloudnému nedojde a je to soubor kompromisů,který se nemusí líbit vlastně nikomu) a je pak věcí každého,jestli přijede nebo ne.Pak je ta varianta,kdy se můžeme diskuzí domluvit na zaměření srazu a místu konání.

Místo konání se asi odvíjí od možnosti pojmout předpokládaný počet účastníků v daném regionu,který si určíme jako cílový.

Naprosto bych ignoroval ty,kteří mají výhrady ke vzdálenosti při jejich cestě na sraz,protože po několika srazech je zkušenost ta,že na vzdálenost si stěžují většinou pořád ti samí a je úplně jedno,jak to mají daleko a většinou ti,co to mají nejdál,tak je takováto výhrada ani nenapadne.

Takže pokládám za fér,když se místa konání budou střídat a uskuteční se třeba pokaždé v jiném kraji,nejen že tím trošku tu vzdálenost přizpůsobíme všem,ale hlavně se podíváme po různých koutech republiky a rozmanitost pokládám za to hlavní,co může na atraktivitě přidat.

Přestože se ani v zaměření srazu s Pavlem v našich prioritách také neshodneme,věřím že oba budeme pro rozmanitost v tématu zaměření a místě konání srazu.

Na žádném srazu nestihneme vše,co bysme chtěli.Mě se třeba víc zamlouvají srazy takového rodiného typu:ubytování v hotelu nebo chatce,spanilá jízda,návštěva nějaké zajímavosti(hrad,zámek,skanzen,...),soutěže,zábava.

Myslím si,že Pavel jistě víc než já tíhne k setkání na zelené louce u letištní plochy,bydlení ve stanu,kde se většina času točí kolem aut.

Přestože to není,to co já preferuji,rád se i takovéhle záležitosti zúčastním,protože tím poznám i plno jiných věcí a jiné zábavy než jsem zvyklý a tato rozmanitost je na tom všem podle mě nejlepší.

Přiznám se,mám rád,když mě někdo kritizuje,to je většinou člověk,který ví o čem mluví a je to člověk,u kterého oceňuji,že to řekne na rovinu,takže u něj nehrozí,že mě bude pomlouvat za rohem a já se do dozvím jako poslední bez možnosti reakce na jeho kritiku,ale má tu kuráž mi to říct(napsat) přímo a tím mi třeba dá prostor na reakce k jeho kritice nebo mě dá impulz k přemýšlení o tom co kritizuje.

Já to všechno tady beru tak,že kritika je dobrá pro zlepšení stavu a kritik nutně nemusí být můj nepřítel,ale naopak bývá to ten kdo se snaží o něco víc,přestože dobře ví,že kritiku ne každý unese nebo si z ní udělá správný závěr pro dobro věci.

Předpokládám,že 4.sraz našeho klubu se bude konat v období po letních prázdninách a zajímalo by mě,jestli se tedy na toto období už plánuje místo a zaměření srazu nebo jestli by nebyl už vhodný čas na to,začít se tím zabývat,aby to zase nedopadlo,že pojedeme na Hamry.To už by asi nebylo to pravé ořechové,protože i dobré věci se přejí.

2010-02-02 21:09:11

to Vilda: jak se říká trefená husa se vždy ozve....... tak se ozývám dvakrát jsem to měl nejdál , po třetí jak to vypadá že to budu mít zase nejdál a pokud bůh dá /jsem ateista/ tak přijedu

2010-02-02 21:24:01

To víza: Zdenku, já to před sebou vidím naprosto jasně . Na hraničních přechodech je parkování hafol, spát budem v těch budkách jak to tam hlídali ti klučiska teď už bez sapíků. Hospa je tam taky. No nejsi ty ženiální. A kdyby si chtěl s organizací pomoct, můžu takhle po večerech jezdit. 4. sraz Rozvadóóóv

2010-02-02 21:59:32

zitik: nic jsi z toho co jsem psal nepochopila, já si nestěžoval a naopak jsem několikrát napsal , že pokud to vyjde , tak přijedu kamkoli. Nechci zpochybnovat tu snahu a vydané úsilí naorganizaci srazu. . Byl jsem dvakrát a přijedu i po třetí U nás na přechodu nejsou žádné budky .....je to /spíš byl/ jeden z největších přechodů v evropě.

2010-02-02 22:22:22

To víza:já to myslela ze srandy , to by mě vůbec nenapadlo,že to vemeš vážně,ach jo, je to sranda tady, beztak..........

2010-02-02 22:32:26

zitik:dobrá omlouvám se , ale ohledně srazu už toho bylo napsáno zbytečně moc. Každý má svou pravdu se vzdáleností , místem apod. Mám práci při které jezdím po celé republice a sraz beru jako příjemné setkání s lidmi se stejným zájmem o auta a vše co k tomu patří /spanilka, pivo ,gulášek , soutěže apod/

2010-02-02 22:45:28

To víza: ok a jinak mi mluvíš z duše..........mladej (10 let) to tu před časem četl a s rukou na čele mi říkal, že jsme jak děcka

2010-02-03 13:01:31

Super, paráda, nejraději bych vás všechny objal

To zitik: to co synek říkal, jsi trošku upravila, on mluvil ve třetí osobě, nevidím důvod, proč by Tebe do toho tahal

To zitik + radisek: než se dohadovat, je lépe konat , proč až příští rok, co takhle druhá polovina srpna 2010 ?

To víza: Ty jsi vždy podpora a ukázkový příklad, ale na Rozvadově by to také mohlo být fajn

To Vilda: Však Ty víš

2010-02-03 13:27:59

Ford666:tady u nás nic vhodného není, kempy cca 40 km ale jsou malé a přes sezonu není čas na organizaci kvůli prac vytížení. Např pondělí pracuji 50km od domu a ve středu to je jen 300km

2010-02-03 19:32:43

To Ford666 nechci aby byli dva srazy v roce na moravě u cás by se Pavle něco nenašlo

2010-02-03 19:47:59

Už sem kdysi někde v diskusi psal že pokud to bude jen trochu možné pojedu kamkoli,je mi jedno jestli tam bude hotel nebo budu spát v autě , jestli to bude v kempu nebo na louce,ale jedno je fakt, bylo by nefér vůči ostatním aby byli oba srazy na Moravě.Já bych uvítal kdyby byl ten 4.sraz někde v Čechách to je můj názor.

2010-02-03 20:53:10

Svitavy jsou na Moravě? Ne, já myslím, že je to úplně jedno, kde to bude, malinko sobecky napíši, na třetí sraz nepojedu, tak pro mě jediný, může být klidně na Moravě. Ale to už se zase dostáváme do střetu. V tom má Vilda pravdu, na čtvrtý sraz by se měly co nejdříve připravit návrhy, vložit je do "ANKETY" a začít pracovat na přípravě srazu.

2010-02-03 20:56:53

a jak já vysvětlím Matyášovi, že Tadeáš nepřijede?No? Budu doufat,že si to rozmyslíš.

2010-02-03 21:01:48

Svitavy nejsou v žádným případě na Moravě.

Pavle měl bys přijet. S kým jiným bych vedl odborné diskuse o autech?

2010-02-03 22:32:13

Tak jeden z mnoha důvodů proč jsem se těšil na sraz bylo, že se zase sejdem u jednoho stolu a do noci jako posledně na Hamrech budeme diskutovat hluboko do noci o autech. Ale jak to tak vypadá, tak ty Pavle nedorazíš což mě mrzí, protože zrovna ty si byl mezi posledníma co šli spát a diskutovali dlouho do noci. škoda opravdu jsem se těšil, tak nezbývá než doufat, že třeba pomineš nedodržené dohody a vzniklé nesvary a prostě přijedeš. Vždyť pokud bych měl mluvit za sebe tak chápu, že není nevystřídat místo srazu a takto brzy zakládat tradici, ale Hamry byli dobré a tradice je alespoň pro mne pěkná věc a dobrá věc. Další sraz jistě bude lépe domluvený k větší spokojenosti všech, tak proč se na to teď už nevykašlat a jet tam co je to už domluvené. Chce to na to kouknout trochu a nadhledem....

2010-02-03 22:39:22

Tak přes to,že jsem napsal,že už se nevyjádřím na tohle téma,tak mě to nenechává v klidu a prostě musím. jsem z toho Nechci se nikoho v žádném případě dotkonout. Jde jen o to,že všichni by si měli uvědomit, že pořádat sraz není vůbec jednoduchá věc. Jde o to,že je kolem toho hodně běhání a zajišťování ,jak míst a spaní ,tak plac pro parkování či na hry ,nebo soutěže. Měli jsme na to v podstatě 8měsíců. A Teď na poslední chvíli se bude řešit místo? Pokud vím byla tu anketa o tom,že by se měl konat sraz někde ve středu naší republiky.

dopadla co já vím katastrofálně.

Většina z nás se zůčastnila nějakého toho srazu,ale většinou jako host na pozvání. Ale zkusme se na to kouknout ze strany poředatele. Pak už to tak jednoduché není. Tak se prosím všichni zamysleme a přestaňme jen kritizovat.

Co se týče mě,tak já bych to udělal v Bukové na Slovensku v kempu a je to. Budem to mít všichni daleko a nikdo nebude brblat. Já zbalím celty ,spacáky a svou mikrovlnku,kytaru a rodinu a můžu valit. A věřte .bude mi jedno jestli bude pršet nebo prát slunko. A to,že nebudu usínat v povlečené psteli a nebudu mít výčep u nosu a přepychové toalety. to mě zas tak nese..

Tak prosím některé členy co mají výhrady k místu konaní III srazu ,ať to tento krát překousnou a přijedou. Byla by škoda se s vámi nevidět.

2010-02-03 22:57:29

Já si nemůžu pomoct. I když to tu vypadá, jako v Kauflandě, když dosypávají čerstvý rohliky, tak beztak je to na druhou stranu fajn. Když lidi z celé republiky dokážou mluvit, řešit, sejít se jen proto, že jim u baráku stojí auto stejný značky.No,ne?

2010-02-04 09:47:00

Indiánek: indiánečku .) já budu takya vzhůru dlouho :) takže můžem kecat spolu aža to všichni zatáhnou :D

mozol: krásně řečeno a plně s tim souhlasim.. :) mě stačí fišta, trocha jídla a můžu jet kamkoliv :D důležitý je že budu s váma všema :) v hamrech se mi moc líbilo a to jsem tam byla jenom pár hodin :)

2010-02-04 16:27:40

To Hupino: máme společný plán, jet do Lán a tam to všechno probereme (co se rychlých kol týká)

To Indián: velmi mě těší . Přesto že jsem již stár, zatím neumírám, určitě se spolu ještě k nočnímu povídání dostaneme.

To mozol: jsem rád, že jsi napsal, to jsi přesně Ty, jak Tě znám.

To zitik: do dneška jsem nevěděl, jak to v Kuflandě dělají, teď už mám jakousi představu

To kiara29: děkuji, že mě zastoupíš, František si to zaslouží

2010-02-04 18:44:38

To Ford666: kdybys někdy chtěl zažít pořádný adrenalin, nepomýšlej na závod Železný muž nebo seskok padákem, ale zajdi v sobotu ráno do Kaufu Ani já už takovej hazard se životem nepodstupuju, bo takový zdánlivě nemohoucí starý kmet dokáže rozjet nákupní vozík jako obrněné vozidlo po tamkodromu a ještě k tomu dělá, že špatně vidí. No a taková sympatická babička s kožešinovou čapkou, ta v podstatě nevnímá okolí vůbec, stává se s ní rozzuřená amazonka , bo mají rohliky za 0,50 Kč. Tož to ji omlouvá, ne?

A zase jsem of topicccccccccccccc


Odpovědět

1  2  3