Fórum - Téma


Hamry nebo nic


Fórum O Srazech a akcích Hamry nebo nic1  2  3

2010-01-17 20:49:15

No lidi Vy jste jako malé děti Jako za komančůůůů. Dostanete jednu hračku a musíte si s ní hrát celý život , protože nepoznáte , že jsou lepší . Mizerný vymrzlí kumbály , hnusný žrádlo , pivo borůvkový , personál se k Vám chová jako ke zlodějům proto musíte vše platit dopředu. Hospoda pro 20 lidí a zbytek v tělocvičně pro pioněěěry ! Chatky bez topení ..... No to snad néééé . Hamry nebo ni c -------- KSČ - nebo emigrace ??? to není dobrý téma

2010-01-18 10:12:34

Až tak katastroficky bych to neviděl. Jelikož my s různejma výjezdníma akcemam máme bohaté zkušenosti, tak jsme se pojistili. Sebou jsme měli plynový kamínka, takže chatka super vytopená. Ale jinak se v zásadě s autorem schoduju. Nevim proč hned po druhém srazu dělat z nějakého místa tradici a gooor, když to žádný extra zázrak nebyl. Jsem taky pro to, vyzkoušet X míst, o tom to koncem konců je, a po pár letech se třeba muže nějaké místo na tolik osvědčit, že se jednou za rok, dva bude jezdit na stejné místo. Ale zatím je toto naprosto předčasné. Tolik muj názor.

P.S.: Jinak Hamry co se týká srazu super

2010-01-18 11:50:43

Jo , jsou kultovní místa např. exit 66 = Rout 66 = Jizbice .Kdo tam jezdí jako my US cars , tak ví jak má sraz vypadat .

Vloni se usneslo , že bude dělat srazy jarní v Čechách , podzimní na Moravě a Slezsku . A místa budeme měnit aby se vzdálenost na sraz srovnala pro všechny . Vary - JIhlava , Most - Plzeň ap. Kdyby blbost nadnášela , tak vynálezce ankety by mohl závodit s čínským raketoplánem . A věřím , že příští měsíc vyplodí anketu , že na sraz pojedou jenom žlutý auta na zpátečku .... O srazech by měla rozhodovat menšina co na srazy jezdí a neměla by se nechat ovlivnit většinou co o tom jenom píší a nic .

2010-01-18 12:01:51

No jestli mu to vydrží zpátečka

2010-01-18 12:27:03

penzion-zatisi.estranky.cz

2010-01-18 15:37:21

Moje zpátečka vydrží nebývalé! Tak, tak, určitě se vším souhlasím. Jen mě prostě připadá zatím hodně předčasné udělat z Hamer tradici.

2010-01-18 17:17:49

No koukám,že se tu rozpoutal pěkný boj o místo srazu. Nevím jak ostatní,ale já můžu mluvit jen za sebe a svou rodinu. Je tu však otázka. Nejsem vůbec proti jezdit na nové a nové místa a však ti co jezdí na srazy s rodinou a dětmi tak budou spíš preferovat místa kde to už znají a ví,že pro děti je to dobré. Ten kdo by chtěl tedy organizovat sraz někde jinde v republice,tak by měl brát na to zřetel. Je tu spoustu aktivních členů,ale koukněte se kdo z těch co se registrují přijedou na sraz. Proto zastávám názor,že bych to nechal na koordinátorech a pojedu tam kde to zajistí. Ono je hezké mít názor,že by se to dalo udělat ta,nebo tam,ale je třeba zajistit i další věci.mám osobní zkušenost ze Slovenského srazu. Mají to taky na jednom místě a nejsou jak kočovníci. A věřte bylo to super.

2010-01-18 21:16:31

Uvažoval jsem o založení nového téma, ale šetřím místo a nadpis tady se mi celkem hodí.

Jako vždy, každý má svou pravdu, ač jsem na druhém konci stupnice, než miki62, co se místa srazu týká, tentokrát s ním téměř ve všem souhlasím. Nevidím to tak surově s Hamry, jsou pro mě také srdeční záležitostí, vždyť tam byl první opravdový sraz zatím ještě mého Clubu. Ale co naprosto nechápu, jak může někdo s odřenými oběma nárazníky zakládat anketu srazu a to ještě ve stejném termínu, kdy se konečně rozeběhla anketa, na které jsme se dohodli a která tu měla být už dávno. To znovu považuji za nepřístojnost největšího kalibru.

To Mozol: Milane, to snad nemyslíš vážně, ty jehož, všechny děti včetně dcer, umí rozdělat oheň za pomocí dvou suchých dřívek a uvaří čaj z plodů země, které si dokáží obstarat v divoké přírodě, ty hledáš jistoty, ty nechceš riziko, koho kryješ přiznej se?!?!?

Nejlépe to v jiné diskusi napsala zitik, ta jedna z mála ví co píše.

jirkasel a LuHu, to že máte ropáky vám nezávidím a považuji to částečně za doznání, ale pánové, pokud by jste se zúčastnili, třeba sprintu, asi se vám nebude nikdo posmívat a zároveň si můžete vyzkoušet i své reakce a schopnosti, nechci nikoho k ničemu přemlouvat. Také se může, za přítomnosti kbelíků, postavit slalomová dráha a tam už to není tolik o výkonu, ale také o zručnosti.

Jen ještě pro úplnost, anketu, která má název, něco jako "založení tradice" ignoruji, ale zde napíši, do Hamru na sraz č.3 nepojedu. Je to trochu smutné, s přihlédnutím k tomu, že do nedávna jsem tu byl jediný, kdo se o nějaké srazy snažil a i když se dnes všichni upínáte k LuHu, jako zakladateli srazu, sebevědomě prohlašuji: "mám na tom velkou zásluhu".

2010-01-18 21:35:19

Tak vzhledem k tomu, co je tu psáno a o čem se tu vlastně diskutuje, jsem se rozhodl už vůbec nereagovat na žádnou anketu co se týče srazu. Je to tu jak na pískovišti,kde se děti hádají o lopatku a kyblíček. Pro mne a pro rodinu jsou prostě důležití lidé,kvůli kterým na ten sraz jedu a né zas tak místo kde to bude. A proto jedu kamkoliv. Jsem z Valašska a tam je tvrdý kraj a já byl taky podle toho vychován. Tak je mi to jedno. Moje rodina se nestratí. Jezdím na srazy za kamarády.

2010-01-18 23:08:50

Tak abych pravdu řekl, mě třeba Hamry připadali docela dobrý. A kdo tady říká, že pro tetí sraz budou vybrány zrovna Hamry. Nevím spíše mi to někdy připadá jako že se tu hádá vedení v podobě ruzných koordinátorů správců, možná by bylo fajn, kdyby jste si to chlapy jednoznačně mezi sebou vyříkali. Já osobně si myslím, že zrovna založení nějakého tradičního srazu není špatný nápad, ať už to budou Hamry nebo jiné místo. Alespoň by každý věděl dopředu kdy zhruba bude jeden jistý sraz a zároveň i kde. A další srazy přeci mohou být na jiných místech. Seznávám, že v Hamrech stálo jídlo za prd, ale to jsou přece věci domluvy s majitelem daného zařízení a né důvod tam znovu nejet. A abych pravd řekl nějaký tradiční sraz může hodně lidem usnadnit dojezd, protože spousta lidí dá na setkání na tradičním místě pokud je dobré a z doslecu to může vést k většímu počtu lidí minimálně na právě tomto tradičním srazu clubu. Já myslím, že místo třetího srazu nemá moc s Hamrama co dělat, čekal jsem spíš že pokud to bude uděláno tradičním srazem, pak jsem si myslel, že se bude jednat o čtvrtý sraz clubu. Ale je dost pravděpodobné , že jsem to špatně pochopil a chyb je na mé straně. Tak ať už domluvíte cokoliv, já se pokusím tam být. A to né kvůli místu, ale protože vás prostě chci poznat a sejít se s lidmi, které už na clubu znám. Nevím proč, ale kolem třetího srazu cítím takovou křeč, která to celé sráží a myslím, že to může i někoho odradit. Tak dělejte jak myslíte, ale já tu postrádám trochu snahu domluvit se....

2010-01-18 23:19:04

Indián to napsal dobře. Ať tak nebo tak, na 3. sraz FordClubu se netěším. O tom víc na ty menší regionální.

2010-01-18 23:35:39

Asi by bylo nejlepší, třetí vynechat a udělat rovnou čtvrtý

2010-01-19 09:01:24

Jo domluvit se to je jádro pudla. Proto se tady pokoušíme domluvit . Někdo má utíčko cestovní ,druhý sportovní, třetí např. dodávkový ap. Ale všichni máme auto značky FORD . Každý z nás má svoji pravdu a od srazu tedy očekává vyžití pro svého miláčka . Já osobně však preferuji setkání lidí , proto jsem se domníval , že za využití svých známých a přátel by to šlo udělat na úrovni . Na sraz se určitě těším na Vás na lidi . V květnu jedem do Rumunska řádit na čtyřkolkách , budeme spát ve spacáku na zemi , vařit na ohni a koupelna je pouze v kanystru . A taky se těším a taky nikdy nejedeme na stejné místo a poznáváme krásné kouty . Chyba je asi ve "vedení" . Mělo tady být psáno : 3. sraz je tam a tam , čtvrtý bude tam . 3 sraz organizuje Lojza s Pepou , čtvrtý Hynek s Jarmilou . S otázkou a radou se obracejte na ně . Kucí nebuďte nabručený a hledejte to správný místo , určitě někde je ...

Toto byl poslední můj příspěvek k tomuto tématu , na 3 sraz pokud to pracovní vytížení dovolí určitě jedu .

2010-01-28 14:36:14

Hamry 2010

Nedá mi to a i já musím přidat svůj názor

Sraz je opravdu o tom sejít se s přáteli, popovídat o všem možném i nemožném a tak. Určitě bych přidal více pozornosti na naše miláčky (Ceny o vzhled, slalom, ...). Hledat chyby umí každý, ale poučit se z nich....

Tuším, že na prvním srazu jeden člen řekl, nečekejte od srazu mnoho, je to teprve první sraz.

Osobně si myslím, že dělat závěry po teprve druhém srazu je malinko předčasné - každý sraz nás něco naučí a jednoho dne budeme mít luxusní sraz jako např. US CARS.

Nicméně si myslím, že každý se snažil, aby se to líbilo.

A co o Hamrech? Bylo tam hezky a bla bla bla. Ale bojím se, že tím, že se pojedeme na stejné místo, budou všichni srovnávat 2. a 3. sraz a úplně pak zapomenou, co bylo na 2. srazu hezké.

Určitě jsem proto měnit místa, abychom se taky někam podívali

Ady
2010-01-28 15:24:07

Čest soudruzy.

Muj názor je takový:

V Hamrech bylo dobře a snad i bude.

Přesně tak jak píše SebX4 Jde hlavně oto aby jsme se sešlí jako velka rodinka, pokecali a hlavně popili.

A jestli jsou to Hamry nebo jína vesnica čí město,je mi to celkem fuk.

A hlavně mám strách stého že ty Hamry ještě nakonec padnou.

Vůbec nevím proč se tu dohadujete o hledně místa?Vždyť je to uplně jedno,komuse tám nelibilo tak nemusí ale vůbec jezdít

Měto uplně odpuzuje tohle téma a ještě sem něco psát.(Ale musel jsem )

PS:No asi zrušíme oficialní srazy aď si každy dělá co chce a kde chce.

2010-01-28 23:03:26

A na to se napijem

2010-01-29 17:29:34

Nechtěl jsem se tu zatím vyjadřovat k našemu třetímu srazu ale teď už je toho tady dost, zlobte se na mne nebo ne ale souhlasím s Pavlem taky jsem si myslel že ty srazy budeme nějakým rozumným domlouváním střídat a poznávat i nové příjemné rekreační střediska a nebo krásnou velkou zelenou louku obklopenou lesy a vtom prostředí postavené stany

a krásné naše auta zn. FORD nebo potřebujete všicni teplou postel a pokoj? Nejedu se někam vyspat ale pobavit se s fordáky u grilovat maso, opíct buřty a zapít to oroseným pivečkem chlazeným v potoce.

Nemám proti Hamrům nic ale rád to prostřídám a znovu se se všemi rád potkám a ne aby nám kůli nějakým

neshodám lidí utíkali chceme aby lidi přibývali.

A kdo byl na sraze SK vzpomeňte si jak bylo a co tam bylo A hlavně jak jsme se bavili.

Co ty na to Pavle ani déšť a zima nás neohrozila

2010-02-01 19:14:17

Je to tak jak píšeš Ráďo, ale nejsme všichni stejní a je nás tu jen pár, kteří jsme tu opravdu pro FORD a neřešíme co kdyby, prostě do toho jdeme, je to o „našem FORDu“ a je jedno jestli prší, nebo je vedro, myslím, že náš výlet do Sk, mluví za vše a nebyli jsme si nic dokazovat, prostě jsme se rozhodli a jeli jsme, protože šlo o FORD. Neřešili jsme, jak a kde budeme spát a co budeme jíst, měli jme se tam setkat, tak jsme tam jeli.

Ono nejde až tak o místo srazu, ale o způsob jednání, tady.

Jsem obviňován, že přijdu a jen kritizuji, nejsem člověk, jehož koníčkem je brouzdání po internetu, nebo vysedávání u chatu. Mým koníčkem je FORD. Diskutuji jen v tématech, která mě zajímají a ne v těch v kterých už dlouho nikdo nediskutoval, abych splnil závazky XVI. sjezdu strany. Nebudu se angažovat v úpravě příspěvků, kde si nějaká vyšší moc vymyslela, že se má psát velké písmeno, nebo naopak, že je tam velkých písmen moc. Zasahuji jen v případech, kdy se někomu děje příkoří, nebo se někdo staví do role všemocného. Možná jsem anarchista, ale nepotřebuji ke svému životu vůdce, natož pak při vyplnění volného času a o zábavě, kterou zde mimochodem hledám, ani nemluvě. Chtěli jsme o srazech diskutovat, dělat ankety a nakonec to skrytě rozhodl, někdo, kdo si dobrovolně a svévolně vzal do rukou moc a ještě k tomu využívá druhých. Nevím, jak by to s tímto webem dopadlo nebýt každodenní šedé práce, ale asi bych to rizkl raději, než se nechat usurpovat.

Nezáleží mi a nikdy mi nezáleželo na místě srazu, pokud je tam místo pro naše vozy, pojedu kamkoli, kde se sejde alespoň deset vozů FORD, to jsem tu psal už cca před dvěma lety a stojím si zatím dál. Vždy jsem dělal vše pro to, aby zde byl zorganizován nějaký FORD sraz. Pár dnů před srazem na Rozkoši, kde jsem byl jako koordinátor, mimochodem dvakrát jsem tam byl a také jsem si psal s organizátorem TS, z důvodu zajištění našeho prvního srazu, potom jsem přišel, díky své pýše a sebevědomí o řidičský průkaz a ještě jsem si zničil vůz. Požádal jsem proto LuHuFord, aby tam za mě roztáhl ochranná křídla nad účastníky srazu. LuhuFord se toho ujal a já mu jsem vděčný. Pro další sraz, mimo jiné, z důvodu námitek Ady, že minule jel daleko, jsme požádali o zajištění zázemí Hupina, který žije na půli cesty. Zajistil pro druhý sraz výborné místo a já tam také dvakrát před srazem byl na obhlídce. Vše proběhlo výborně a všichni účastníci mají na sraz hezké vzpomínky.

Ale, bylo domluveno, že se třetí sraz přesune ku Praze, bylo domluveno, že zkusíme zajistit sraz pro více vozů, bylo domluveno, že se o něco pokusím. Nebylo nic dodrženo a stádečko oveček odchází za svým pasáčkem. Je to velmi jednoduché, udělat něco, co už bylo a to ještě Hupino zajistí.

Vadí mi, že jsem kritizován za svou kritiku a je mi líto, že v očích lidí, kteří sem přispívají i těch, kteří mi píší, jsem já viník konfliktu kolem srazu, já jen nechci být ovečka. Budu se moc snažit aby se to už neopakovalo a proto je toto téma pro mě uzavřené.

Děkuji za pozornost

2010-02-01 20:50:37

Krucinál, pojeďme kdo se chceme vidět a mít důvod si miláčky plecháčky naleštit v květnu třeba na Hamry nebo kamkoliv a v září či kdykoliv zas kamkoliv jinam. Furt se tady chlubíme nízkou spotřebou a pak nekteří řeší vzdálenost. Chápu, když je hluboko do kapsy (hodně chápu,bo jsem výplatu letos ještě neviděla a furt vidím,že kontrolka rezervy fakt dobře funguje ) , ale kilometry už tolik neovlivní útratu,protože člověk dá další peníze, za jiný věci,než jen palivo. Dyť je to super, vytáhnout autíčko někam dál, když to není služebně, ale cesta pro radost. Klučiska nese... mě, nehádejte se jak malí. Květen je danej, 4. sraz vymyslete někde v Čechách, ať protáhnu Focuska a děcka něco vidí.

Obšlehla jsem nějaký kempy v okolí Olomouce, abych tak měla možnost si to zkontrolovat a domluvit osobně. Na příští rok myslím. Zatím snad všechny parametry splňuje kemp Olšovec v Moravským Krasu. A už mám něco předjednáno.Jakmile se oteplí, dáme si tam sraz Radísku a mrknem na ně osobně.Rozhodně bysme měli některý sraz udělat v ověřených Holicích a pak zas v .....................Jo a neměla bych zavolat na Otakar ať si zkotrolují a doplní lékárničku? Bude bitka?Nebo už bude klid

2010-02-02 20:06:27

Zitik: Jo jo máš pravdu rybník Olšovec a u něho krásný autokemp je pro nás vhodné místo jednou to dáme do ankety at lidi rozhodnou jestli ano nebo ne zatím aby jste věděli jak to tam vypadá posílám odkaz a můžete se vyjadřovat:

http://www.olsovec.cz/cenik/cenik-ubytovani


Odpovědět

1  2  3