Fórum - Téma


Funkce "Hledat"


Fórum Klubové záležitosti Funkce "Hledat"
Zamčeno: 2015-09-06 22:48:04, Tomenzino
2014-01-12 22:27:28

ADM

Zdravím všechny členy(ky) Ford clubu,

Chtěl bych vám tímto upřesnit a ujasnit, pokud máte nějaký problém se svým vozem, a potřebujete poradit,

nejprve využívejte všechny možné funkce hledání zde, které tady jsou, a že jich tady pro nás Webmaster udělal dost, včetně fultextu.vpravo nahoře, po rozkliku šipky, tlačítko "Hledat"

Opravdu nemám při každém připojení a nikdo z nás čas, přesouvat slučovat nebo měnit zbytečná témata, nebo nevhodné dotazy.

Je jich opravdu dost, a budou mazány! Tak hledejte sami, témat je tu myslím hodně, jsou přesně pojmenované a srozumitelné.

Děkuji za čas, který jste věnovali k přečtení tohoto tématu s přízpěvkem

2014-02-12 00:21:54

Drazí členové(ky)!

Chtěl bych vás všechny požádat, pokud nadepisujete nové téma, pokud tedy není samozřejmě duplicitní, aby jste dodržovali pravidla pravopisu,

a to v nadpisu hlavně a aspoň na začátku věty, aby bylo vždy Velké písmeno, a aspoň trochu pravopisu. Chyby jsou samozřejmě přípustné, pīšeme z různých

zařízení, tak je to obtížnější, ale píšu z nich také, tak vím co je překlep a co ne.

Musíme se snažit všichni, opravdu je Velká návštěvnost, tak ať pro kolemjdoucí nejsme jako ti, co mají auta a jinak jsou Uplně b..í.

Slyšel jsem něco z venčī, tak proto to píšu vám sem. Diky za pochopení

2014-06-01 21:56:59

Vážení členové/ky, ještě jedno malé upozornění, spíše pro znalé a stálé, pokud uvidíte, že je téma duplicitní, nebo které je bezvýznamný, nereagujte na něj, ušetříme si spoustu času, zpráv, a mnoho dalšího .

2014-12-30 02:48:41

Važenī, opakování je matka moudrosti. takže opět znova.

Pokud zakládáte nová témata ve fóru, je nutné dobře zvážit jejich umístění ve fóru a to tak, aby obsah Vašeho tématu co nejblíže odpovídal Vámi zvolené sekci. Pokud bude Vaše téma nesprávně uloženo, bude moderátorem přesunuto bez upozornění. Vložení jednoho tématu do více diskuzí není povoleno. Dobře také zvažte, jestli nezakládáte téma, které je již založené. Taková témata mohou být bez předchozího upozornění uzamčena s odkazem na již založené téma nebo odstraněna. Ve vláknech se držte témat a nemluvte z cesty nebo snad o zcela jiném.

Pokud možno vystihněte svůj dotaz už v tématu (názvu) zprávy ! Zprávy typu "POMOC", "HELP", "PROSÍM RADU" většinou nikoho ani neosloví natož aby se obtěžoval nic neříkajícím dotazem. Dobře zvolený název tématu je zvlášť dobrý při zpětném vyhledávání.

Není povoleno psaní několika příspěvků jednoho uživatele pod sebou. Svůj příspěvek můžete kdykoliv aktualizovat a pokud jste na něco zapomněli, dopište svůj příspěvek do již napsané odpovědi. Moderátor může příspěvky od jednoho uživatele psané pod sebou buď sloučit do jednoho příspěvku nebo smazat úplně. Rovněž příspěvky, ve kterých budou pouze smajlíci nebo cokoliv pouze "písemně vyjadřující citoslovce", mohou smazány v zájmu zachování kvality obsahu.

Různé pomluvy a nepodložené obviňování a napadání správců sekcí, administrátorů, moderátorů, provozovatele webu a uživatelů se považuje za hrubé porušení pravidel klubu a následkem je vyloučení a blokace účtu. Slovo moderátorů a jejich rozhodnutí je konečné a ostatní členové jsou povinni ho respektovat bez zbytečných diskuzí.

Prosím o možnosti znovu si přečíst celá pravidla tohoto webu.

2015-09-06 22:45:01

Stále platí, aby si každý vyhledal příslušné téma ke svému problému, a nezakládal témata nová

Dále bych chtěl požádat, aby se správci více věnovali svým funkcím.

V opačném případě, mě kontaktovali.