Fórum - Téma


Ford Mustang Eleanor - Knightrider


Fórum O vozech našich členů Ford Mustang Eleanor - Knightrider


Diskuze o vozidlu


1  2  3  4

2012-06-23 17:30:07

Ještě jednou, pro méně chápavé jedince Autor, čili designér Eleonore je Chip Foose. To neznamená že ho vyrábí. Pokud vím vyrabí tento body kit Cervini's a Duraflex.

2012-06-23 20:39:03

Příteli Stando, na návrhu tohoto body kitu se opravdu podílel Chip Foose. Taková je bohužel pravda.

2012-06-23 20:51:21

A jak vidno, úkolu se zhostil velmi dobře jak na té tak na nové verzi. Nevím jestli dělal také 2010 up, ale mohu říci,že všechny jsou moc pkný kousky.

2012-07-04 18:37:36

Pane Dostál aneb "Knightrider", náhodou jsem se díky jednomu zvídavému člověku dostal na tuto diskusi a protože jste zmínil mou firmu KloadoMustang s.r.o. ve spojení se slovem "zloděj", ve vašem příspěvku - cituji:

"U zlodeju v Cechach, jako je Kloadomustang a spol. uz davno nenakupuju. Nejsem tak bohaty, abych za stejne dily, ktere si sezenu v USA, daval tady v Cechach dvojnasobek a nekdy i vic jenom pro ten komfort, ze to mam za tyden doma a bez starosti"

musím reagovat. Přesněni Vás chci vyzvat k veřejné omluvě, nebo podniknu příslušné právní kroky. Jsem si jist, že čin krádeže pro který se běžně uvádí pojmenování zloděj naší firmě nebo mě osobně prokázat nemůžete, neboť se nestal. Vaše příspěvky mám zaznamenané pro případ, že by se z fóra vytratily. Onen týden v letecké dopravě něco stojí. Čas zaměstnance který se stará o objednání a dopravu, účetní, bankovní poplatky a odvody s nájmem a režií také, přirozeně tyto služby nejsou zadarmo. Nevím, proč když už od takových firem jak píšete nekupujete, si od takových firem necháváte zařízení montovat?! Škoda že jsem tuto diskusi neodhalil dříve, s Vaším kompresorem bych Vás poslal víte kam... Pochopitelně vykoupení Vámi nevhodně koupených dílů z USA neprovedeme a o další nákupy a servisní práce od takových zákazníků jako jste Vy nestojíme. Tudíž nás již nekontaktujte, závádím Vás do systému jako "nežádoucí". Děkuji za pochopení a čekám na Vaši omluvu.

2012-07-04 18:55:04

Vazeny pane Klouda,

Faktem je, ze v minulych letech jsem u Vas parkrat zaplatil vic, nez jsem ocekaval a z tohoto duvodu pramenilo moje rozcarovani. Nicmene doba se meni a ja musim uznat, ze se dle meho nazoru zmenila I Vase firma a jeji pristup a sluzby zakaznikum a to vyrazne k lepsimu. Z tohoto duvodu se nyni musim skutecne verejne omluvit za nevhodne zvolena slova a soucasne priznat, ze naopak v poslednich nekolika mesicich jsem byl s Vasi firmou velmi spokojen a povazuji ji za velmi profesionalni. Nevim, jestli moji omluvu prijmete, ale budu v to doufat. S uctou S. Dostal

2012-07-05 11:13:41

Dobre Filo ;)))))

2012-10-31 22:00:21

I never take a train

I never ride a bike

Cos driving in my car

Is what i really like

Oh yeah

I love my car oooh jeee :)

Right Said Fred - I love my car  |  Více info

Oldie :D


Odpovědět

1  2  3  4