Fórum - Téma


E-shop chce zpátky ložisko


Fórum Pokec všeobecný E-shop chce zpátky ložisko
2014-10-24 16:13:44

Zdravim lidi po nějaké době jsem tu opět s něčim speciálnim

Věc se má tak začlo mi hučet zadní ložisko a tak jsem se vydal na inernet nějaký najít. Na jednom nejmenovaném e-shpu jsem našel nabídku "Sada ložisek kol" pod sekcí ložiska kol-zadní což v mém případě evokovalo dojem, že když sada ložisek kol, tak ložiska na obě strany(třeba jako destičky, nebo kotouče) řekl jsem si tedy, že to objednám a světe div se opravdu přišli obě, no měl jsem radost z dobrého nákupu až do dnešního dne, kdy mi volal týpek z shopu, že pod tou sadou bylo myšleno pouze jedno a né jak já se domníval obě ložiska a že mi teda omylem poslali dvě a že chtěj jedno buďto doplatit, nebo vrátit. No tak jsem se samozřejmě nedal a přes půlhodiny se tim člověkem dohadoval až to vzdal a řekl, že to "předá výš". Otázka teda je, maj ze zákona nárok ze mě nějak dostat zboží nebo peníze?

2014-10-24 17:14:14

dr.riviera: Je myslím důležité , cos měl napsaný na dodáku nebo něčem takovým , tedy , co jsi převzal a podepsal , jedno či dvě , pokud jsi převzal sadu a oni sadu za nějakou cenu kterou jsi ty zaplatil prezentují , tak bych se bránil a nic navíc neplatil . Pro jistotu si ofoť jejich stránku , kde sadu prezentují , aby to tam nepřepsaly , se mi zdá , že to budou nějaký vykukové ( nebylo by od věci , kdybys na ně dal odkaz a někdo z nás by z nich vypáčil nenápadně info , kolik toho v zásilce bude a aby to pokud možno potvrdili emailem )

2014-10-24 18:56:13

vaman: na dodáku(faktuře) je napsáno sada ložisek kol, což si myslim, že je jasný. Se zveřejněnim počkám až na to jak to dopadne

2014-10-25 06:31:00

dr.riviera:

pokud je tam psáno sada, tak je to jasný, a jsi v právu ty. Už jsem se s tim jednou setkal sám. Nemají nárok


Odpovědět