Fórum - Téma


Diskuzní forum na prd !!!


Fórum Pokec všeobecný Diskuzní forum na prd !!!1  2  3  4  5

2011-03-15 18:12:43

Coolmane rád bych ti sdělil pár věcí na okraj, těch lidí co se tu o něco zasloužili je zde poměrně dost a zrovna milan (Hupino) mezi ně jistě také patří. A ať se tu momentálně snažíš o cokoliv, tak bych řekl, že stále nevidíš vše podstatné a o hupinovi sis třeba udělal obrázek příliš brzy. Frantu, Luboše a Milana znám osobně a nejsem toho názoru, že když se tu někde střetnou názory zrovna těchto lidí, že by se tu prali o funkce nebo moc v clubu či něco tomu podobného. Prostě se sešli lidi s různým názorem, který si snaží vysvětlit psaným slovem a to je někdy těžké. Jistě můžeš mě brát rovněž za zastánce Cuhana, ostatně měl bys pravdu, ale taky bys měl pak vědět, že to oč v těch sporech šlo mě a hupinovi byl hlavně princip sám osobě, spíš než vyvolávat nějaké zbytečné problémy. Ano Hupino je trochu svéráz a někdy nenapíše věci uplně srozumitelně, ale v jádru je to stejně tak dobrý člověk jak třeba tady Franta a Luboš a jde jim o stejnou a to je dobro clubu a jeho členů. Jsme tu všichni vesměs na stejné loďi.

hof  
2011-03-15 18:16:07

to Coolman - díky Davide za upřesnění toho, jaks to myslel směrem k Milanovi, ale opravdu se musim Milana, a to zcela upřímně, zastat, podívej se na datum jeho registrace, takových nás tady opravdu moc neni ( těch, co vydrželi takhle dlouho tady něco tvořit ) spočítáš nás na prstech dvou nohou a dvou rukou a jestli někdy mezi náma byly nějaký zásadní, ve smyslu - zásadní, rozpory, tak to ať se propadnu do Západního Německa, žádnej vývoj se neobejde bez diskuze

2011-03-15 18:16:46

Viki: Pokud jsi o tom přesvědčený, tak si ho važ a takovými lidmi se obklopuj. Jsou k nezaplacení. Já zatím nemám potřebu jeho přítomnost vyhledávat....nepřesvědčil mě o tom. Ale to se bavíme pořád jen o klubu a diskuzi tady. Není to osobní

A pro ostatní: Děkuju za vysvětlení, beru na vědomí. Možná, kdyby se smazala všechna témata týkající se toho sporu, tak by člověk možná časem zapomněl. Ale takhle se mi to asi hned tak nepodaří. Pořád mám svůj názor a pohled na věc plynoucí z oné diskuze.

2011-03-15 18:32:19

Čoveče Coolman se Ti divím,že si všímáš vyřešené věci která se Tě nijak netýkala a ani netýká.

2011-03-15 18:50:12

A vidíš, Milane, já si myslím, že k tomu mám co říct a vzhledem k tomu, že problém se týkal pravidel klubu a já nyní členem jsem, tak se mě to i týká stejně jako třeba tebe. Tvoje věc, jestli k tomu řekneš svoje a nebo ne. Je to tvoje právo, ne povinnost. Já jsem svého práva využil.

2011-03-15 20:02:32

Davide Coolmane: Původně jsem se nechtěl vůbec k tomuto tématu vyjadřovat,ale po tvých výrocích musím.

Nevím ani co jsi zač a proč jsi se vůbec registroval na tenhle klub. Po skouknutí tvého profilu neni vůbec jasné proč tu vlastně jsi. Možná jsi jenom jeden z rejpalů co tu občas jsou. Musím se postavit na stranu Hupina a to hned z několika důvodů. Já myslím,že tohle je ford klub a nikoho tady nezajímá jestli jsi dělal nějaké bojové sporty či nikoliv.

To jsi si asi spletl forum.

Další věc je ta,že když tě někdo pozve na sraz,tak by jsi to ze zdvořilosti mohl příjmout a né tady machrovat stylem,že chodíš do posilovny a tvá prezentace tímhle tady na klubu ti stačí.. vše se dá řešit normálně třeba posezením u pivka a povykládáním si z očí do očí.

Můj názor na věc je taková,že pokud nejsi příznivcem modrého oválu a nevlastníš forda ,tak by jsi měl přestat prudit lidi co pro klub něco udělali a stáhnout se zpět do ulity .

Druhá možnost je ta,že příjmeš pozvání a ,může se to řešit v klidu u pivka.

jinak nás nech na pokoji a jdi si po svém.

2011-03-15 21:27:24

coolman: ty si stejně týpek si tu registrovanej 8 dní a všechno o všem a o všech víš nejlíp, nebo ti to asi tak příde

mozol: souhlas s tebou

2011-03-15 22:15:54

Tak se vám přátelé všem omlouvám . Co jsem to tu zpískal . Jsem to já který pro klub ještě prd udělal . To se ale časem jak doufám změní . No , už nechám toho sypání popela na hlavu . Pokud si budete myslet že někde píšu nějaký bludy , napište mě klidně na email , který je ostatně již od prvního dne jasný : vamansro@seznam.cz . Oprávněnou kritiku snesu a přijmu . Tak a ted' se jdu věnovat důježité činnosti zvané Microcat Ford Eu.... tak jsem zvědav , jak budu úspěšný . .vaman

2011-03-15 22:17:42

to Coolman: Človeče já nevím co jsi zač. Když jsem se setkal s Mozolem, tak přišla řeč i na Tebe, co jsi zač a proč pořád do někoho reješ. Připadá mi, že se v tom vyžíváš. Myslím, že meleš pěkný srač... a schováváš se tady za nějakej svůj názor. Plně souhlasím s Mozolem a Dr.Rivierou. Jsi tu 8 dní a víš velký kulový. Nejsem tady o moc déle jak ty, ale nesoudím lidi po těchto dlouhých 8 dnech. ty registrovanej člene nazdar.

2011-03-15 22:20:27

Vamane část viny je i má, protože jsem měl být pozornější a všimnout si časového horizontu příspěvku, takže pokud bych dál nereagoval, pak by to asi vyšumělo....bohužel jsem reagoval.

hof  
2011-03-15 22:32:29

to vlk555 - ahoj vlku, zajisté pochopíš, že jsem ve tvém příspěvku udělal malou změnu, změnil jsem jedno slovo, lehce ........ ale proto na tvůj příspěvek nereaguju, opravovat některý slova jaksi patří k naší práci ........ ale teď přicházím k tomu, proč hlavně reaguju, kdybys mě víc a dýl znal, tak bys asi věděl, že jednou jsem prohlásil, že bez ohledu na to, jaký důsledky to bude mít pro mě osobně, teda jestli to "slíznu" nebo ne, tak při náznaku eskalace slovního násilí a hlavně slovního násilí, který se jeví jako úplně zbytečný, tak prostě vystartuju a tu část diskuze uvedu do stavu koukatelnosti, nenechám už, hovoříce za sebe, dojít téma do extrému, takže doufám, že to pochopíš a za toto pochopení ti předem děkuju, F.

2011-03-15 22:47:45

to f.hofstetr: Promin Franto omlouvám se, už se to nestane. Ještě jednou sorry.

hof  
2011-03-15 22:54:28

to vlk555 - teda Zdeňku, zas až takhle jsem to nečekal, spíš se trochu musim omluvit i já tobě, neni to všechno na tobě, ale holt si byl mezi posledníma, co sem napsali, tak ještě jednou dík za pochopení, měj se

2011-03-16 15:36:12

Tak se tady projevil klasický příklad neinformovanosti. Vidím, že to tady funguje na principu: přečtu si posledních pět příspěvků a jdu to řešit viz. mozol atd. Co mám za auto už jsem tady psal, opravdu je to Ford, jinak bych se tady neregistroval. Na klubu jsem registrován chvíli, ale výrazně delší čas jsem diskuzi tady sledoval, to jsem také psal. Ale to bych tady znovu a stále dokola psal to samé pro některé, kteří to množství informací nepobrali. A že se do jednoho "navážím" není úplně pravda. Ti, co jsou tady chvilku, by si měli přečíst právě ten zmíněný problém, co se tady řešil a ne hned plácat ukvapené závěry. To pak spíše svědčí o jejich nepochopení problematiky, ke které se, možná zcela zbytečně, vyjadřují. Nehodlám reagovat na slátaniny typu: meleš sra.ky apod. Řekni konkrétní sra.čku, co jsem sem pustil a vyvrať mi ji. Jinak meleš sra.čky ty a to pořádný. Až do dneška jsem nikoho neurazil svými příspěvky, nenazval jeho příspěvky sra.čkami, dokud k tomu nesáhli jiní členové s omezenou slovní zásobou, kteří patrně nedokáží zvládnout své emoce a vyjádřit svůj názor, aniž by sáhly k těmto výrazům. Svědčí to pouze o jejich úrovni inteligence a mě to utvrzuje v tom, že bych se nechtěl účastnit srazu, kde budou tito inteligenti ze sebe sypat moudra tohoto kalibru. To bych si připadal jako u zapíchnutých vidlí do hnoje a patrně bych při jejich rétorickém vystoupení cítil i stejný smrad. Takže ze slušnosti tuto nabídku na sraz s díky odmítám. A jestli chodím do posilky nebo ne, je docela dobrá informace ve všeobecném pokecu. To není nic proti ničemu, jak se říká a tady to trošku rozproudí krev a napoví o zálibách jednotlivých členů. Lépe se poznáme a pak se nemusíte pořád nesmyslně ptát: nevím, kdo jsi..... a nevím proč.....atd. Samozřejmě, pokud porušuji pravidla, tak je potřeba zasáhnout. To je bez debat, ale sáhněte si někteří do svědomí, zda jste je vůbec četli....podle některých výrazů bych řekl, že ani ne. Nevadí, tohle můžete dohnat, s inteligencí to už bude horší....

2011-03-16 16:27:55

Coolmane, příjdeš začneš poučovat o tom jak tu všichni dodržujem pravidla diskuze. Věru četl jsem je, nemohu říct, že si všechny přesně pamatuju, ale vím kde je najdu, když si nebudu jistej. Hlavně bych ti však rád sdělil, že na dodržování pravidel diskuze tu je správce diskuze a pokud ti příjde, že pochybil a tím ti uškodil, tak je tu na takové problémy dále předseda, který to vyřeší. Stěžovat si umí každej, ale trochu se s tím tady srovnat a třeba něco zlepšit už ne. Tak co kdybys tu energii vyvynutou tady v tomto tématu přesunul na to abys přemýšlel nad tím jak vylepšit co se ti tu nelíbí. Jediné co jsem zatím viděl byla kritika z tvé strany vůči, ta je někdy potřeba, ale zeptám se tě co si už pro club udělal, kromě toho že tu píšeš jak je vlastně hupino špatnej a vyřval si tu funkci a jak je špatně, že ti někdo napíše něco sprostě. Jsme tu obyčejný lidi, někdo víc někdo míň inteligentní, ale pořád si tu každý z nás zaslouží jistou úctu od druhých stejně jako kdekoliv jinde. A jestli ti vadí, že se mozol vyjádřil sprostě, tak věz, že on s jeho pětičlenou rodinou, co pravidelně dojede na hlavní sraz v plném počtu, na autě maká doma jak divej, se na club asi těší a jedinné co tu vidí v poslední době je jak se jeho přátelé hádali, a teď si sem příjdeš ty a začneš nám kázat. Hezky si se uvedl.

2011-03-16 19:47:14

Nepoučuju a ani si nestěžuju, pouze říkám narovinu, co si o tom myslím a jaké z toho mám pocity. Dovolím si nesouhlasit s několika body tvého příspěvku. Jsem přesvědčen, že pravidla se týkají každého a jejich dodržování ušetří některým lidem práci a nemusejí zbytečně zasahovat. Energie vyvinuté v tomto tématu nelituji, je to většinou jediná možnost, jak přispět k lepšímu fungování klubu a změně jistých věcí. Určitě by mě Hupino dal zapravdu . Pro klub jsem patrně neudělal nic, stejně jako 90 procent ostatních členů, ale třeba se najde příležitost. A poučení, které si z něj beru je to, že pokud jezdím na srazy s početnou rodinou, tak mám jisté "úlevy" od pravidel, zapřemýšlím o tom. Jako bezdětný mám co dohánět. Ale doufám, že těchto úlev nebudu nucen využívat a nebudu je potřebovat. To, že bych chtěl tady rozjet hádku je nesmysl. To určitě ne a nedejbože nějakou válku, stejně jako Hupino za svoji modlu alá Cuhan a nepřekonatelný odpor vůči "cenzorům". To by mi svědomí nedovolilo, to mi věřte.

2011-03-16 22:12:01

Tak podívej se Coolmane. Přestaň si mě a ostatní brát do huby nebo se zajedu na Moravu podívat na tvůj trenink bojových sportů. Pro klub si ne patrně ale určitě neudělal nic. Ničemu co se tady dělo nerozumíš a rozumnět nebudeš.

2011-03-16 22:26:06

Chlapi ukončeme to zde prosím.

2011-03-16 22:47:41

Luboši máš pravdu tohle nevede nikam.

Coolmane přeju mnoho štěstí při takovém fungování tady na clubu, jistě za to sklidíš co si zasel. A jestli si myslíš, že jsem se zastal mozola jenom proto, že má početnou rodinu, tak mi tvé smýšlení příjde trochu divný. Nikdo z nás by tu neměl mýt úlevy z pravidel. To proč jsem se postavil za mozola je proto, protože on má tenhle club v srdci stejně jako já a spousta dalších. Přemýšlej prosím nad tím co si tu vyvolal a jestli ti to za to stálo.

Hupino už to nechme, pán má zřejmě pocit, že jsme se chovali špatně zcela upřímně nám to za to nestojí.

Františku pro tebe mám pouze jediné sdělení a to, že v této diskuzi končím a budu se věnovat důležitějším věcem s vyšším potenciálem, než je takovéhle tlachání o ničem. Stojím v tomto směru za tebou, Milanem i Lubošem.

2011-03-17 18:40:54

Zdravím všechny! Napíšu sem už jen poslední příspěvek, protože hodně věcí se za posledních pár hodin změnilo a dostalo se mi hodně důležitých a užitečných informací o tom, jak to doopravdy bylo s tím bojem o Cuhana a jsem rád, že se mi moje teorie potvrdila. To považuji za takovou satisfakci pro sebe samého. Bohužel můj názor na Hupina tyto nové informace nezměnily, spíše mě utvrdily v tom, že jsem se na věc díval docela objektivně a moje obava, že mu křivdím, byla lichá. Škoda, raději bych se omluvil po zjištění, že jsem se mýlil. Mám totiž radši happy endy. Takže Hupino, svoji návštěvu Moravy klidně odlož, nemělo by to význam. Asi těžko bys hledal argumenty pro svoji snahu mě přesvědčit, abych na tebe změnil názor. Možná by to chtělo z tvé strany více asertivity a méně výbušnosti a věřím, že tvá práce pro klub bude vnímána daleko pozitivněji a to i z mé strany, ať už mám na tebe a tvou funkci názor jakýkoliv. Tvůj význam pro klub tímto v žádném případě nezlehčuji. Indian: pamatuj, že každý sklidí, co zasel. To se netýká jenom mě. Jen škoda, že jsi se nedržel svého sloganu o věnování se důležitějším věcem s vyšším potenciálem i v době hádky. Potom by jsi tady nemusel sám sebe přesvědčovat o tom, že ti za to nestojím. Tak přestaň "Hupinovatět" a buď sám sebou se svými vlastními názory. Myslím to upřímně a v dobrém. Jsem rád, že toto fórum není jen o autech, jak se mě tady snažil někdo přesvědčit, ale také o lidech. Pěkně jsme si pokecali a s názvem tématu tak úplně nesouhlasím, někdy je to tady zábavné a poučné. Tak doufám, že to bude čím dál častěji. Takže konec kritiky, každý ať si z toho veme, co chce. Hezký večer všem příznivcům tlachání o ničem.


Odpovědět

1  2  3  4  5