Fórum - Téma


Diskuzní forum na prd !!!


Fórum Pokec všeobecný Diskuzní forum na prd !!!1  2  3  4  5

2009-05-13 20:11:09

No je to asi i o tom : bav se s Volem o Neděli když jde v Pátek na Jatka

2009-05-13 21:58:16

Některý hlášky nemaj chybu. U mě zatim vyhrává Ady a ty jatka taky nejsou špatný.

Ten Alois to třeba nemyslel zas tak zle a už se i omluvil. Jo a Alois já ti neporadím, protože nejsem mechanik.

Když něco nevim, jedu do servisu.

Ady
2009-05-13 22:05:51

No ale aspoň to nekomu zapaluje Víď Mildo ?

2009-05-14 01:40:16

No Jirko já s prd.lí nezačal, a některé tvé hlášky jsou prý vtipné ikdyž souvislosti mi jaksi unikají, no ale to asi ten věk. Ady má pravdu toto je debata o ničem. Shrnuto a podtrženo:

Jsem toho názoru, že hlavním smyslem tohoto fóra by měla být vzájemná pomoc při svépomocných opravách, které při troše snahy a šikovnosti a s trochou informací, které by mělo poskytnout toto fórum zvládne každý a nebude se muset potupně odevzdat bandě nedouků s hodinovou sazbou 800 kč a více a poslouchat hlášky " Jo pane to turbo, to má dost ale za 30 vám ho seženu". Proto nehodlám zaplati za výměnu servopumpy 8000,- což se rovná 100 lahvím dobrého vína popř. několika návštěvám erotického salonu jenom proto, že je prasklé těsnění za stovku nebo jiná blbost. Samozřejmě jsou věci na které člověk nestačí - elektronika, vstříky atd. s tím je nutné se smířit ale 90% oprav jsou balast. Proto majitel autoservisu není umouněný služebník, ale jezdí Q7- kou a na Stubaii se cpe řízkama, zatímco vy nebo my žmouláme housku se salámem.

Pokládám tedy za jakousi solidární povinnost poskytnut radu pokud mohu a také čekám, že mě někdo poradí. Proto mě rozčiluje že Ford klub fórum které by mělo být velmi používané a prestižní, na banální dotaz není žádná reakce. Zřejmě rádi jezdíte do autoservisů a rádi platíte horentní sumy za zbytečné opravy. Já teda ne a zítra to servo rozeberu a zjistím proč teče a napíšu vám to Místo žvatlání o novém typu navigace.

Howgh.

Tomáš. Už mám v sobě láhev červeného tak odpusťte stylistiku.

2009-05-14 07:09:51

Věř tomu že v mé poslední odpovědi nenajdeš jediné sprosté slovo.Mi tady ve Ford Clubu máme svá pravidla jsme rádi pokud je nově příchozí respektují a dodržují.Pokud je neznáš rádi ti je zdělíme.Nemáme v úmyslu tě kárat napadat,ale nelíbil se nám tvůj nástup na scénu který nebyl zrovinka ideální.Četl sem tvé příspěvky ve kterých se nám omluvíš a následně nás kritizuješ jak jsme ti nepomohli jací jsme neochotní a nepohotoví a kdo ví co ještě.Myslím že to není ten pravý ideální způsob jak se uvítat To je můj názor a myslím že nejen můj dle toho co jsem četl.Já se ti omlouvám za moji reakci v mé první odpovědi,ale sem takový že si s nikým neberu servítky.Rodiče mě tak vychovali a já sem za to rád. Pokud ti mohu poradit příště nás navštiv na Chatu tam se nás sejde víc a většinou člověku poradíme pokud alespoň málo víme a můžeme.Respektuj naše parvidla a vše bude v nejlepším pořádku

P.S. Servo pumpu nerozebírej nedodávají se do nich žádné díly ta se kupuje jako kus.

Můžeš v ní poškodit těsnění která jsou tlaková a ty si doma nevyrobíš podívej se po vrakovištích

S pozdravem Jirka_Focus

2009-05-14 15:10:06

Já myslím, že to Vilda napsal naprosto přesně a pod tohle se podepíšu.

2009-05-14 16:09:43

Ano, krásné Vildo

Chlapi pojdme zkusit za tímto udělat tlustou čáru a neztrácet nad tím čas.

Myslím ,že je určitě rozumnější žvatlat např.o již zmíněném novém typu navigace.

Vždyť tohle kdybych našel jinde , tak by to bylo krásné téma do vlákna kuriozity na okolních klubech

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2009-05-16 01:55:56

Vážení,

Začal jsem tuto diskuzi, která mnohé z vás popudila jiné pobavila, ale aspoň se bylo k čemu vyjádřit. Dovolím si tedy také tuto diskuzi ukončit a poděkovat za vaše názory a příspěvky. Na svém ale trvám. Slíbil jsem že napíšu jak jsem dopadl s opravou. Asi to nikoho nezajímá ale jak řekl Jirka - "první slovo platí"

Problém se servopumpou u mondea TDCi jsem vyřešil v čase cca 4 hodin a s náklady 70 Kč, + půlhodina na mytí rukou. Pokud tedy bude někomu trvale hučet servo je to způsobeno průnikem vzduchu do servosystému. Odvzdušňování nepomáhá, systém se poněkolikerém otočení volantu odvzdušní sám. Je třeba najít netěsnost. V mém případě byla netěsnost způsobena vadným těsněním mezi bloky pumpy, Vzhledem k provedení tohoto těsnění a systému sesazení bloků bych se nedivil kdyby toto byla poměrně častá závada. Nebudu ale unavovat technickými detaily které do této diskuze nepatří ( Lu Hu) jistě odpustí.

Pokud se někomu vyskytne tento problém rád poradím, klidně i pomohu. Oprava je snadná a není třeba se obávat

rozebrání pumpy. A hlavně nedat na rady autoservisů pro které je nejlepší kšeft vám pumpu vyměnit.

P.S. Jirko díky byl jsi jediný který se alespoň pokusil dát nějakou radu. Ještě vzkaz pro Vildu - bravo, krásný článek ale jedno doporučení - pokud se chystáš koupit chryslera budeš odměněn nádherným svezením, ale postižen drahými a četnými opravami. Začni se tedy pomalu a opatrně vlísávat na chrysler klub a hlavně dbej na dobrou reputaci. Budeš ho potřebovat.

Mnoho šťasných kilometrů bez závad a nehod vám i sobě přeje Alois, vy jedni netykavci

2009-05-16 14:27:52

Díky Vildo máš pravdu - tvoje příspěvky jsou pěkné a na úrovni.

2009-05-16 22:30:43

Já si myslím že to nemá cenu řešit . Asi by bylo fajn vypít flašku míru a hodit to za hlavu,už se tady hádáme jako ti bambulové v parlamentu - a v podstatě o ničem nechme toho sejdeme se na srazu a upravíme se pod stůl a ráno si budeme drbat opice navzájem.Pořád lepší než se tady dohadovat a a hádat v podstatě o nesmyslech které nevyřešíme

2009-06-07 22:54:22

Wow.... tak a na víc se nezmůžu při čtení diskuzí o ničem.... moc se mi lidičky líbí, jak jeden malichernej problémeček zaměstná tolik lidí a pak, že se u nás nediskutuje.....

Alois: nechci samozřejmě taky rejpat, ale jukals i do ostatních diskuzí???? Připadlo ti, že by se nediskutovalo....?

Udělejme za tímhle nešťastným výkonem tlustou čáru a dejme mu ještě jednu šanci

To by Chrysler určitě neudělal.....

2009-06-08 01:07:51

No tak jsem zase po delší době nahlédl na diskuzi,

Pro Sebx4 Čára pod touto diskuzí byla již vícekrát udělaná ale asi nebyla moc tlustá, ale uznej toto téma bylo v historii fóra třetí nejůspěšnější hned po onanistickém tématu proč máte ford a bláznech - k tomu má každý co přidat. Někteří účastníci diskuze dokonce projevili vyloženě literární nadání. Je jisté zábavnější někonu spílat než vymýšlet další důvod proč mám ford. Chryslera nepodceňuj, já ty lidi neznám, ale řešil jsem tam dost problémů a fungovalo to bezvadně. Je jich ale podstatně míň a svým autům rozumějí - ono taky při cenách servisu nic jiného nezbývá.

2009-06-08 13:51:51

Pánové jen tak dále - ,protože přesně toto je to co alois chce slyšet (číst) a dělá mu dobře .

Tak šup kdo bude další a aloise potěší ?

Ady
2009-06-08 14:52:57

tyyy jo, to tady furt ještě funguje ta diskuze ?

To: Alois:Ty jseš případ - Kdo chce kam,pomužememu tam

2009-06-08 17:08:42

Tak jsem doufal, že se zdržím a udržím, leč jsem sláb.

To alois: trochu nechápu nízkost a ubohost tvých vstupů, zejména ve chvíli, kdy tvým prvotním záměrem bylo kázat.

Přeci pokud se snížím k takovým blábolům, jaké si nám sem přinesl ty, nemohu čekat, že se pojejich přečtení, ke mě někdo bude chovat lépe.

Tak trochu tě podezřívám ze spolčení a mimochodem, nedávno jsem tady našel odkaz na stránky, kde odpovídají hned a na všechno, tak si to najdi a můžeš si tam virtuálně opravovat co hrdlo ráčí.

2009-06-08 22:31:35

Moje přítelkyně je v klubu Ka a tam je tak mrtvo, že by si ho Alois asi nevyonaoval, jelikož tam je příspěvek cca maximálně jednou za měsíc a to když někdo něco prodává nebo potřebuje....

Nicméně gratulace veliká jsi zřejmě nejdiskutovanějším členem klubu

2009-06-09 01:01:42

Když jsem si dnes odpoledne prošel celou diskuzi, musím vám dát za pravdu. Už jen kvůli tomu že jste všichni zajedno - což znamená že špatný jsem já a mé připomínky. Uvědomuji si to.

LuHu ve mě zřejmě vidí úchylného škodiče který se tetelí blahem z každé nadávky seslané na jeho hlavu.

Vildo trochu jsi mě zklamal - nechal ses strhnout

Doufám že jste aspoň házeli vejce

2009-06-09 19:47:35

To tady ještě neskončilo???

To Vilda: Souhlas

Vilda nezklamal, jako vždy, výstižné a vyčerpávající...

2009-06-09 20:02:26

Chlapi nechte ho být, snad mu to už došlo.

2009-06-09 21:59:18

Souhlasím


Odpovědět

1  2  3  4  5