Fórum - Téma


Dětské sedačky - konec výjimky.


Fórum Pokec všeobecný Dětské sedačky - konec výjimky.
hof  
2008-03-22 13:46:22

Omlouvám se, ale článek o konci výjimky, týkající se používání dětských sedaček, byl přesunut do sekce " Manuály ", díky za pochopení.

2008-03-29 22:35:05

myslím, že bezpečnost nad vše, ovšem to bude horší třeba pro lidi kteří se zajímaj třeba fotbálkem a organizujou pro děcka akcičky, né každý má třeba na zaplacení autodopravce.

hof  
2008-03-29 22:57:33

To Boban - když sjedu z D1 na Humpolec a potom jedu na HB / pozdravuju ! / pak na Ždírec, tak se stejně pořád koukám do zrcátka, jestli je kluk připoutanej pořádně, jestli nešvindluje, apod. , stačí vidět pár fotek, kdy dítě po nárazu proletělo čelním sklem a spousta lidí by změnila názor. Chápu velice dobře, jak to myslíš, ale lidi by si měli umět spočítat, co je pro ně prioritní, jestli pár stovek, nebo život dítěte. Ale to už je na každym, co zvolí. Ale mě nesluší tyhle vážný řeči. F.

2008-03-29 23:19:37

No jasan, já s tím naprosto souhlasím, já sem jednoznačně pro, dokonce se mě ani osobně nedotýká, to s přepravou dětí, je sem přemejšlel, lidský život je to nejcenější, sem jednoznačně za tímto používat sedačky, já bych ještě přitvrdil, protože někdy maj třeba dítě v sedačce, ale tu nemaj nijak připotanou nebo nesprávně

2008-04-01 19:24:52

Já, s tím také souhlasím, jen mám trochu strach ze slova přitvrdil. Přijde mi, že v tomto světě je represe jako prevence, až dost. Dětské sedačky jsme používali i v době, kdy byl problém je koupit. Myslím, že je lepší přesvědčit lidi, že je to pro ně dobré a je v jejich zájmu, tyto věci používat.

Svítil jsem i v době, kdy to u nás nebylo povinné, protože jsem byl přesvědčený, že je to správné a myslím si to stále, jednou zapomenu, zastaví mě, dají pokutu a ještě seberou body, copak jsem nějaký zločinec? Proč to neposuzují, třeba po nehodě, nabourá do mě auto a já nesvítil, dostanu spoluúčast a pojišťovna mi nic nedá,

pak budu svítit i přes noc v garáži a pokud ne, vím proč nic nedostanu. Totéž platí o zimních pneumatikách, používám je už léta, protože jsem se přesvědčil, že to funguje, ale na co zákon, nabourám, nebo cokoli způsobím, na sněhu, nebo ledu, na letních pneumatikách, budu mít daleko horší postih než na zimních a samozřejmě bez nároku na pojistku. Pokud to dají do zákona, budu muset na cabrio obout zimní pneu, když ho budu chtít převést z garáže do dílny.

Možná jsem snílek, ale neumím se ztotožnit, s honem na lidi, s důvodem, coby kdyby.

2008-04-03 21:25:51

No jasný, nemyslel sem přitvrdit ve smyslu, že na každým rohu bude četník a buzerovat, ty maj teď plno práce s výběrem barvy na auta , ale třeba při autoškole to troubit, třeba víc ženám, osobně sem viděl pár dětí právě takovouhle nezodpovědností dost poraněných, a když projíždíš po silnici kolem crasche a na silnici leží skořápka, dítě držel četník, paní ho měla vedle nepřipoutaný a dělala na něj ťuťu a mezi tím stočila volant a tam bylo auto, tak na to koukáš trochu jinak. Jasný všechno má svou mez,


Odpovědět