Fórum - Téma


Co komu v klubu schází, co postrádáte


Fórum Klubové záležitosti Co komu v klubu schází, co postrádáte1  2  3  4  5

hof  
2012-07-11 21:03:45

to Sefy - ahoj, klikni na jakoukoli, jaks to nazvala, miniaturu, a potom klikni vpravo dole na " Stáhnout originál " a fotka se ti zjeví ve svý plný kráse a velikosti

2012-07-12 17:38:22

ju tak to je supr moc děkuji Hofe... už jssem se bála že to opravdu nejde

2012-07-17 18:33:02

Parááááááda

2012-07-23 03:35:08

Ahoj vespolek, zajímalo by mě, zda má tlačítko "odpovědět" nějaký význam. Když na něj kliknu a napíšu odpověď, není následně nijak poznat, na který to příspěvek jsem vlastně odpovídal. Takže co navrhuji:

Upravit funkci "Odpovědět" tak, aby automaticky přidala na začátek příspěvku odkaz, na co že to vlastně ta odpověď je. Obvykle to bývá nick a datum, když se na to klikne, dá se dostat přímo k tomu původnímu příspěvku. Vychytanější diskusáky mají ještě tu funkci, že se na ten automaticky vložený odkaz nemusí klikat, ale stačí na něj najet kurzorem a text původního příspěvku se zobrazí v pop-up okně.

Jinak to tlačítko nemá vůbec žádný smysl, protože přepnutí do jiného zobrazení fóra (podle vláken), kde by to tlačítko případně mohlo fungovat, jsem zatím nejak nenašel. Nebo možná špatně hledám...

Edit: Jedná se o to tlačítko vpravo vedle příspěvků. Samozřejmě u toho, které je až dole pod diskuzí bych to neočekával. A pokud je tlačítko "odpovědět" vedle příspěvků jen proto, aby uživatelé nemusli odrolovat dolů, pak je velmi zavádějící.

2012-07-23 09:15:01

Tak já ti Vráno zkusím odpovědět. Tlačítko odpovědět hned vedle příspěvku vpravo je dobrý na to, že můžeš ke své odpovědi odpovědět s citací na ten konkrétní příspěvek. To se ti objeví ve chvíli kdy začneš psát svoji odpověď. Tím je pak jasný na co reaguješ. Tlačítko dole "odpovědět" je tam na odpověď všeobecnou. Pak je zase dobrý před svoji odpověď napsat nick toho na koho reaguješ.

Hupino, 2012-07-23 09:15:01 napsal:

Tak já ti Vráno zkusím odpovědět. Tlačítko odpovědět hned vedle příspěvku vpravo je dobrý na to, že můžeš ke své odpovědi odpovědět s citací na ten konkrétní příspěvek. To se ti objeví ve chvíli kdy začneš psát svoji odpověď. Tím je pak jasný na co reaguješ. Tlačítko dole "odpovědět" je tam na odpověď všeobecnou. Pak je zase dobrý před svoji odpověď napsat nick toho na koho reaguješ. ..

2012-07-23 10:01:15

Aha, ale když kliknu na to spodní "odpovědět", tak tam mám taky možnost "odpovědět s citací". Nechci to zbytečně zkoušet, aby lidem nechodily maily o nových příspěvcích, které mezi tím smažu.

Teď ti zkouším napsat odpověď pomocí pravého tlačítka a zaškrtnutí citace, tak uvidím, jestli to funguje.

Edit: A ano, funguje. Asi udělám ještě další pokus s tím spodním tlačítkem

2012-07-23 10:03:57

Jinak bych se ale přimlouval k tomu, aby se citace nepoužívaly v případě, že se reaguje na poslední předešlý příspěvek, to je zbytečné. Na jiných fórech to tak funguje a docela to urychluje čtení.

hof, 2008-09-18 20:39:49 napsal:

Ahoj, zkuste mi napsat, co si myslíte, že v klubu schází, co postrádáte, mám tím na mysli spíš technickou základnu, takže sem nepište nic o penězích a ženskejch, díky za pochopení, Franta.

2012-07-23 10:05:54

Pokus číslo dvě - zkouším odpovědět přes spodní tlačítko a zadal jsem taktéž "odpovědět s citací". To jsem zvědav, kterou citaci to použije, zda s posledního příspěvku nebo z úvodního.

Edit: aha, tak z úvodního. To dává smysl, OK.

A nešlo by to udělat tak, aby v případě použití bočního tlačítka a NEpoužití citace systém přiložil do odpovědi třeba totok: "hof, 2008-09-18 20:39:49" - aby bylo jen orientačně vidět, na koho se reaguje? Někdy není potřeba vkládat citaci, ostatně pokud se vloží celá a nejde z ní vypíchnout, na co přesně chce člověk reagovat, stačí ta hlavička, ne? A ideální by bylo tam mít jak možnost vložit citaci, tak i jen vložení hlavičky do odpovědi.

Doufám, že jsem to nenapsal moc nesrozumitelně .

2012-07-23 10:15:19

Tohle není až tak nutná změna, ale já bych určo přivítala bych, kdyby se koordinátorovi nějakým způsobem dostala do mailu nebo interky zpráva o tom, že se přihlásil další účastník srazu.

2012-07-23 11:47:33

Tak to já zas Zituš moc nechápu,proč by ti to mělo chodit mailem, když se můžeš rovnou podívat?!

2012-07-23 12:31:16

No právě Hupíčku, musím denně kontrolovat. Nevadí to tolik, proto jsem psala, že to není až tak důležitá připomínka. Ale přece jen by to usnadnilo práci. Jsem na netu povinně celý den pracovně a to na skypu, dvou emailových pracovních adresách, jedné soukromé a na Ford clubu, nemusela bych toho tolik otvírat, nahlížet a přihlašovat se. Když pak odcházím z kanclu nebo příjdu, nastává mi ten maraton znovu. Šlo by jen a jen o zjednodušení práce, NENÍ to nutné.

2012-07-23 13:26:24

ad zitik:

Právě takovéhle drobnosti dělají tu "uživatelskou přívětivost" webu. Pokud by to nebyl programátorský problém, proč to neudělat?

2013-06-10 09:16:25

Poslední dobou se na klubu dějou podivné věci. Jako klub na internetu a co se týče rad o autech ,tak si myslím,že fungujeme docela na slušné úrovni. Jen se nám trochu vymkla kontrola organizování hlavního klubového srazu.

Myslím si ,že to je odcela dost podstatná věc. Jsem členem klubu od roku 2009. Potřeboval jsem poradit ,když jsem si koupil forda. zjistil jsem ,že jsou tu dobří lidé a tak jsem se přihlásil na sraz. Ti co si pamatují tak pršelo celý víkend. Bylo to na Rozkoši a tím to vše začalo. Vůbec první sraz klubu. Sešla se dobrá parta a vůbec nevadilo,že prší. Bylo to bezvadné setkání přátel modrého oválu.

Doba jde ku předu a tak je potřeba ,aby jsem šli i mi všichni v před. Byla v nás všech určitá motivace pro organizaci dalšího srazu. A samozřejmě i duskuze o těch co mají rodinu a děti. Motivace už podle fotek a ohlasu na první sraz byla veliká. Účast na srazech začala rapidně stoupat a tím i náročnost organizátorů srazu.

Začalo se řešit místo konání a atd. Každý s nás ví,že to není sranda něco zajistit. Ale když si toho člověk vezme na sebe moc a bojí se přiznat,že to sám nezvládne,tak je to špatné. Většina nás žije v představě,že musí být dokonalý a nesmí vypadat jak blbec před ostatníma. Ale takhle to prostě nefunguje.

Je tu 5 koordinátorů srazu. Pokud už mají tuhle funkci,tak by měli něco podniknout,aby se tohle nestalo. Jsou tu takoví co se své funkce ujali doslova na jedničku a výsledek je znát na účasti a organizaci srazu. Ale hlavně se nebojí toho hlavního!

A to přiznat ,že je toho na ně moc a poradit se s kamarády a vyslechnout i jiný názor na danou věc.

Pak jsou tu i tací,že jsou mrtví brouci . Ať je to zjakého chce důvodu,tak by tu funkci měl někomu předat,

Víc hlav víc ví. Je načase něco udělat,nebo to skončí zle. A to přece nechcem. Jsme všichni příznivci modrého oválu a pro některé je to i srdeční záležitost..

2013-06-10 09:52:52

mozol: Jak pozoruji vývoj na stránkách, tak za poslední rok přibylo hodně nových převážně mladých členů "anonymů". Jsou to lidi, kteří se stydí za to, odkud jsou, jaké mají auto a podobně, zkrátka vyplní jenom zlomek údajů registračního protokolu ve svém profilu. V diskusních příspěvcích se potom strašně diví, že jim málokdo poradí s nějakým problémem, když neví co mají za auto a ještě se cítí uražení. Možná, že by stálo za to, zavést některé další registrační údaje jako povinné. Na druhou stranu je pořád v registraci mnoho členů jako "mrtvých brouků", kteří se třeba víc než rok nebo dva (ale i víc) na stránky nepřihlásí. Asi by bylo dobré na srazu prodiskutovat, jakým způsobem tyhle nectnosti eliminovat.

2013-06-10 17:22:40

mozol:

Napsal jsi to hezky.Musíme jít kupředu s dobou, a držet všicni při sobě.Jen tak to někam dotáhneme


Odpovědět

1  2  3  4  5