Fórum - Téma


Co dělají členové FC ve volném čase


Fórum Pokec všeobecný Co dělají členové FC ve volném čase1  2

2009-10-24 13:47:58

Zdravím tě Vildo

No právě že se tohodle obávám.To co píšeš je docela logické a musim říci že se vším souhlasím.Protože neustálé otázky rodičú co,kdy,kde,s kým,jak,a proč,a proč ne jinak,nebo takhle. Člověka dá se řící i deptá alespoň mne a moji přítelkyni ano neustále se hlásit jako malý kluk,ale to je jedno to sem nepatří. Ohledně toho zateplování musím říci že pokud je muj otec opravdu takový šílenec a chce náš dům zateplovat sám bude si muset vzít dlouhou dovolenou a zapujčit mnoho lešení a pozvat mnoho kamarádů aby to lešení někdo postavil - ne že by jsme to neuměli,ale po pravdě do té víšky co máme dům mi to ve dvou připadá neproveditelné.Samozřejmě i lepidla a polistiren má něakou trvanlivost a musí se s těmito materiály pracovat za určitých teplot a povětrnostních podmínek.Myslím že když na to vlítne parta chlapů kteří s tím mají zajisté zkušenosti a umí se do toho takzvaně obut pujde jim to lépe než Begristovi a Autoelektrikáři.No ale tohle rozhodnutí musí udělat muj otec a ne jen Hloupý Syn který ničemu nerozumí. . . . .

2009-10-24 15:31:40

Jo jo souhlasim je to tak to je potom to nejhorší když se manželé rozvedou kvúli rodičům jednoho z nich já to znám ne teda z naší rodiny ale bydlím na vesnici a tady se člověk dříve nebo později doví o každém všechno Co se srazů týká do toho bych si ani kecat nenechal (i když ze strany rodičů byla snaha mi to vymlouvat) jen mi do toho vždy vlezla něaká Nemoc nebo teť ta práce a vadná série šroubů přítlačných talířů.Ohledně auta si dělám sám lidem nevěřím - špatná zkušenost,ale jak řikáš ohledně zateplení bych se s tím netrápil a povolal na to lidi kteří tomu rozumí a opravdu to umí.Je to tak každý sme jiný a každý jinak myslíme moji rodiče byli zvyklí šetřit za každou cenu a na úkorč času svého i kohokoliv z rodiny což je taky nesmysl každý člověk má své starosti a problémy které si musí řešit vždy jen sám a jemu s nimi taky nikdo nepomůže z čehož plyne že na tu pomoc tu a tam taky čas nevychází - z čehož plyne rodičovská nevůle a vsteklost a potom problémy a hádky .Ale to sme zase jinde myslím že tohodle téma necháme to sem nepatří.Psal si o kuželách - možná by nebylo od věci se domluvit a udělat Kuželkový Ford Club Amater Champion Sraztak mě to napadlo možná by to mohla být docela zábava a sranda

2009-10-25 09:46:23

Momentálně dostavujeme pergolu a stání pro tátovo auto trošku jsem rozebral Fiestu A de se na 3 evoluci a zároven poslední po příštím roce se auto nejspíš rozebere a pujde do světa.

2009-10-25 21:19:39

Ty si blazen taka dřina a pak o rozebereš a prodaš po lidech,nikdy to to raději zapalin a hodim ze srazu


Odpovědět

1  2