Fórum - Téma


Brzdy+Mondeo-destičky-originál nebo náhrada,účinek


Fórum Mondeo MK III Brzdy+Mondeo-destičky-originál nebo náhrada,účinek

Informace o modelu: Ford Mondeo MK III


1  2  3

2015-07-20 21:48:45

popeye: Snad to stihnu do konce srpna hodit na auto a trochu projed,abych mohl hodin menší recenzi.

K té ceně.. nepřijde mi na tom nic špatného.. 1500,- za zimmermann kotouč je v pohodě cena, už za 600kč se dají sehnat bremba,za 700 ATe atd..atd.. takže v těch "obyčejných" bych očekával, že by mohly být jedni z lepších. A pokud to nebude úplnej zázrak,tak to bude stále lepší,než mít v předu zvlněný kotouče co tam už nějaký rok jsou :) takže to horší určitě nebude

burix: ?? Tak asi jsem chtěl vědět, jestli je někdo má a doporučuje, když se mi zamlouvají..což pan Hupino doporučil..a já se tím uspokojil , takže je rád vemu.

Brzdy si umím udělat sám, už jsem to i psal,že si je tam dám sám,jen kapalinu nechám nejspíš na servis,už jen kvůli koupě kapaliny, kterou asi nechám na nich. Nemám čas a ani nářadí se tím zabívat, mám spousty jiné práce, takže co umím a můžu, udělám, co ne, to udělá někdo jiný. Mám známé v servise, takže mě nějaká cena práce zrovna netrápí, mnohdy ji ani neplatím, vyrovnáme to v něčem jiném, ale děkuji za tvou starost.

2015-07-20 22:52:19

bedulas: Tak mě to nedalo jak pořád řešíte tu cenu a našel jsem si to v historii objednávek..Dneska jsou levnější než tenkrát a ty je máš zas větší tak by měli být dražší..

Tady je celá historie objednávky..

Dobrý den,

přijali jsme Vaši objednávku, bohužel Vámi vybrané zboží netvoří naše běžné skladové zásoby.

Musíme jej tedy pro Vás objednávat u výrobce.

Dodací lhůta jsou přibližně dva až tři týdny.

Z tohoto důvodu Vás žádám, abyste mi poslal informaci, zda je tento termín dodání pro Vás akceptovatelný a jestli máte o zboží zájem.

UPOZORNĚNÍ:

Před objednáním sportovních brzdových kotoučů je nutné na Vašem vozidle změřit rozměry originál dílu a podle těchto rozměrů objednat nové sportovní kotouče. Rozměry sportovních kotoučů naleznete vždy v detailu položky v našem e-shopu. Jelikož se jedná o zboží dovážené individuálně pro konkrétního zákazníka ze zahraničí, nemůžeme akceptovat reklamace týkající se špatně vybraných rozměrů kotoučů.

Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

  • --------------------------------------------------------------------------------------------

Děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel destičky Zimmermann jsou momentálně nedostupné. Jako náhradu můžeme nabídnout destičky TEXTAR, za stejné ceny jako Zimmermann, které máme skladem. Kotouče Zimmermann se musí pro Vás speciálně vyrobit, což bude trvat přibližně 3 týdny.

Prosíme o informaci, zda Vám tato alternativa destiček vyhovuje a zda jste ochoten počkat na kotouče Zimmermann.

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.email.cz/down...ZVKF_y0DTr_kw/119835.html


Odpovědět

1  2  3