Fórum - Téma


Brzdy_Mondeo III-kotouče,destičky


Fórum Mondeo MK III Brzdy_Mondeo III-kotouče,destičky

Manuály  |  Inzerce  |  Model Ford Mondeo MK III  |  Naše vozidla


1  2  3

2015-07-20 21:48:45

popeye: Snad to stihnu do konce srpna hodit na auto a trochu projed,abych mohl hodin menší recenzi.

K té ceně.. nepřijde mi na tom nic špatného.. 1500,- za zimmermann kotouč je v pohodě cena, už za 600kč se dají sehnat bremba,za 700 ATe atd..atd.. takže v těch "obyčejných" bych očekával, že by mohly být jedni z lepších. A pokud to nebude úplnej zázrak,tak to bude stále lepší,než mít v předu zvlněný kotouče co tam už nějaký rok jsou :) takže to horší určitě nebude

burix: ?? Tak asi jsem chtěl vědět, jestli je někdo má a doporučuje, když se mi zamlouvají..což pan Hupino doporučil..a já se tím uspokojil , takže je rád vemu.

Brzdy si umím udělat sám, už jsem to i psal,že si je tam dám sám,jen kapalinu nechám nejspíš na servis,už jen kvůli koupě kapaliny, kterou asi nechám na nich. Nemám čas a ani nářadí se tím zabívat, mám spousty jiné práce, takže co umím a můžu, udělám, co ne, to udělá někdo jiný. Mám známé v servise, takže mě nějaká cena práce zrovna netrápí, mnohdy ji ani neplatím, vyrovnáme to v něčem jiném, ale děkuji za tvou starost.

2015-07-20 22:52:19

bedulas: Tak mě to nedalo jak pořád řešíte tu cenu a našel jsem si to v historii objednávek..Dneska jsou levnější než tenkrát a ty je máš zas větší tak by měli být dražší..

Tady je celá historie objednávky..

Dobrý den,

přijali jsme Vaši objednávku, bohužel Vámi vybrané zboží netvoří naše běžné skladové zásoby.

Musíme jej tedy pro Vás objednávat u výrobce.

Dodací lhůta jsou přibližně dva až tři týdny.

Z tohoto důvodu Vás žádám, abyste mi poslal informaci, zda je tento termín dodání pro Vás akceptovatelný a jestli máte o zboží zájem.

UPOZORNĚNÍ:

Před objednáním sportovních brzdových kotoučů je nutné na Vašem vozidle změřit rozměry originál dílu a podle těchto rozměrů objednat nové sportovní kotouče. Rozměry sportovních kotoučů naleznete vždy v detailu položky v našem e-shopu. Jelikož se jedná o zboží dovážené individuálně pro konkrétního zákazníka ze zahraničí, nemůžeme akceptovat reklamace týkající se špatně vybraných rozměrů kotoučů.

Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný den.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel destičky Zimmermann jsou momentálně nedostupné. Jako náhradu můžeme nabídnout destičky TEXTAR, za stejné ceny jako Zimmermann, které máme skladem. Kotouče Zimmermann se musí pro Vás speciálně vyrobit, což bude trvat přibližně 3 týdny.

Prosíme o informaci, zda Vám tato alternativa destiček vyhovuje a zda jste ochoten počkat na kotouče Zimmermann.


https://www.email.cz/down...ZVKF_y0DTr_kw/119835.html

2016-12-11 22:12:14

Zdravím, chtěl jsem se zeptat potřebuji vyměnit přední i zadní kotouče + nejspíše desticky(ale ty vím jaké) Bohužel v těch kotoučích tápu. Na webu sivela.cz jich mají strašně moc i když jsem zadal přesný model i motor a všechno. Pokud by mi někdo poradil jaký kotouče dopředu a jake dozadu budu moc rad!

2016-12-11 22:58:41

stejcek: kotouče by měli být pro všechny mk3 stejné, kromě ST. Ve předu jsou 300 mm s vnitřní ventilací a vzadu plné 280 mm. Máš tam u nich vždy napsané montáž přední/zadní náprava. Přední destičky jsou také pro všechny stejné. Zadní destičky jsou dva typy. Lámalo se to myslím v roce 03, ale je klidně možné že v rámci výměny třmenů někdo dá již novější typ se kterým nebyly takové problémy. Pokud se ptáš na značku, tak z těch normálních jsou všeobecně osvědčené značky Brembo, ATE, Textar, Ferodo, ale slyšel jsem že zrovna kotouče jsou dobrý i od Starline, že je prý dělá Brembo, ale vyzkoušené to nemám. Pokud chceš nějaké lepší, tak tam není moc na výběr. Zimmerman, dělá drážkované a pak Maxgear sport a Starline sport vrtané + drážkované.

2016-12-12 17:57:02

fredd46: ja mam na svem mondeu brembo kotouce i desticky a jsou fakt super jen si za ne pryplatis jsou drhsi a jsou na vyber z 2 druhu kotoucu (klasika a vrtane)

2016-12-13 08:34:18

soudekcz: Asi jsou lepší vrtané, protože lépe odvádí prach. Proto se hodí i pro sportovnější jízdu (tedy pro častější silnější brzdění).

2016-12-13 09:18:48

soudekcz: Od Bremba už ty vrtané kotouče asi nejsou k sehnání. Co jsem koukal, tak je nikde nemají. Vím že dřív byly, ale stáli hroznou raketu myslím okolo 6 000,-. Teď všude mají jen normální a nebo lakované. Zajímalo by mě jestli ty Starline sport, nejsou právě ty vrtaný Bremba. Maloobchodní cena je asi 4 200,- za pár což by tak nějak odpovídalo. Jinak Brembo má ještě řadu Max a ty jsou drážkované, ale na MK3 je nemají, takže máme smůlu.


Odpovědět

1  2  3