Fórum - Téma


AUTOSPORT&TUNING SHOW - HRADEC KRÁLOVÉ 2


Fórum O Srazech a akcích AUTOSPORT&TUNING SHOW - HRADEC KRÁLOVÉ 2


Diskuze o srazu

AUTOSPORT&TUNING SHOW - HRADEC KRÁLOVÉ 2012

6 lidí  |  3 vozidel  |  179 fotek  |  0 videí  |  7 diskuzí

Autosport & Tuning

Program:

Pátek 27.4. … od 14 hodin nájezd vozů do areálu Sobota 28.4. … po celý den hlavní program Neděle 29.4. … do 12 hodin odjezd z areálu Redakce měsíčníku Autosport & Tuning pro Vás připravila jedinečnou akci s názvem AUTOSPORT &...2012-04-23 16:24:34

Začínáme už v pátek, a to na vás čeká především zábava. Určitě bude reprodukovaná muzika a s ní i otevřené hangáry s plnou porcí skvělé zábavy a občerstvení. Po celém areálu se bude pohybovat spousta krásných hostesek, které ochotně zapózují u vašich čtyřkolových miláčků. Pro ty sportumilovné máme připravenu opravdovou pecku v podobě jízdy na vyznačené trati na okruhu. Svézt se budete moci nejen se svým vozem, to v pátek i v sobotu, ale pravděpodobně bude k dispozici i nějaký ten speciál s profíkem za volantem, to ale pouze v sobotu.

Hlavním dnem celé akce rozhodně bude sobota. Připraveny budou sprinty na 400 metrů, opět volné jízdy na okruhu. Navíc, kdo bude chtít, může se svézt i na čas a vítězové se určitě dočkají i krásných cen. Připravujeme ale i spoustu dalších doprovodných akcí.

Už teď víme, že jeden z našich partnerů: značka Dotz, výrobce tuningových litých kol, pro několik z vás připravil opravdu krásné ceny. Jeden z návštěvníků srazu totiž obdrží zdarma sadu litých kol dle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč. A co k tomu, abyste si kola odvezli právě vy, budete potřebovat? Skoro nic. Nemusíte být nejrychlejší na sprintu ani na okruhu a nemusíte mít ani nejkrásnější auto. Stačí prostě přijet a mít platnou vstupenku. Cena se bude veřejně losovat v průběhu dne, kdy přesně, to se dozvíte až v konečném časovém rozvrhu. Ale kola nejsou jedinou cenou, kterou vám Dotz věnuje. Další skvělé ceny s logem Dotz se budou rozdávat v podobě triček, čepic a dalších reklamních předmětů.

Pro majitele vozů se vznětovým přeplňovaným motorem máme další lákadlo. Firma Dieselpower totiž věnuje jednomu vylosovanému profesionální úpravu řídicí jednotky, a to včetně měření na válcové zkušebně před, ale i po úpravě. Taková „sranda“ jinak přijde zhruba na 15 000 Kč a jeden z vás ji bude mít zadarmo. Ale pozor! Losovat se bude přímo na srazu a všechny výhry si odvezou jen ti, kteří v době losování budou v areálu přítomni. Ten, kdo odjede příliš brzo, má prostě smůlu. Losování proběhne v sobotu okolo 16 hodiny a vzhledem ke krásným cenám se rozhodně vyplatí na srazu do té doby zůstat. Nudit se určitě nebudete.

Parádním lákadlem pro všechny účastníky jistě bude účast soutěžících ve velmi populární Rallye Praha Revival. Ta se letos pojede dokonce s mezinárodní účastí a s pořadatelem se podařilo domluvit, že všechny legendární stroje i posádky, kterých bude cca 150, se představí při jedné rychlostní zkoušce přímo na okruhu. Budete tedy mít šanci je vidět nejen staticky, ale i v pořádném tempu. První vůz se na trati objeví těsně před třetí hodinou odpolední. Vše je domluveno tak, že se na trať vypustí vždy dvojice vozů, což bude určitě úžasná podívaná. Vozy pak budou cca 45 minut vystaveny na vyhrazeném parkovišti, a zatímco ti první budou pomalu odjíždět, ti další budou do areálu teprve najíždět.

Další parádičkou bude předvedení unikátní Škody 130 RS A5 přímo v akci na okruhu. Jedná se o vůz, který můžete v polorozebraném stavu vidět pouze v depozitu v Mladé Boleslavi, druhý originální exemplář uvidíte pouze na naší akci! Náladu všem jistě zvedne i účast časopisu Playboy a hlavně jeho populárních „zajíčků“. Ten, kdo navštívil loňskou Mimoň, jistě ví, o čem je řeč.

Svezení pro několik z vás přislíbil i Seven klub. Členové klubu totiž také zavítají na okruh a ukážou své umění za volanty legendárních Super Sevenů, Kaipanů a dalších vozů tohoto typu, a jak říkáme, několik z vás povozí. Kromě Sevenů se budete moci svézt v kokpitech dalších supersportů, jako například Ferrari, Lamborghini, BMW M atd. Ale asi největší peckou bude jízda se Subaru Impreza WRX STI s výkonem přes 500 koní. I tu si několik z vás užije.

V neposlední řadě je potřeba zmínit i první kolo Tuning Cupu, které při akci proběhne. Tuning Cup nabízí v současné době asi to nejlepší, co je na naší scéně k vidění a přesně „to“ přijede i na okruh do Hradce Králové. Volit se bude i Miss Autosport, nechat si ujít tolik krásy prostě nejde. A pořád ještě nekončíme! Své vystoupení plné adrenalinu předvede populární motocyklový kaskadér Pavel Vik. Na několika srazech už vystupoval, a tak ho možná někteří z vás znají osobně. Pavel si připravil hned dvě vystoupení a nově dokonce i show plnou ohně a dalších pyrotechnických efektů. Do kalendáře si tedy nezapomeňte zaškrtnout červeným písmem data 27. a 28. dubna. Tuning show na Czech Ringu v Hradci Králové je tu pro vás!

2012-04-28 18:13:31

Jsem doma z akce byla to naprostá Bomba

2012-04-28 18:56:20

Tak koukam, ze Ford GT, ktereho znam z Bratislavy, ma i svoje stredoceske jednovajecne dvojce. Na Ford srazech se asi neukaze. To je skoda. Je to hezka hracka.

2012-04-28 21:41:08

Jojo byla to nádhera hlavně ten zvuk a na 400m šilený

2012-04-29 17:43:34

To každopádně, my jsme dorazili až dnes, ale zážitky ve mně zůstánou ještě na douho - byl to podle mě nejlepší tuning sraz, na kterém jsem kdy byl

2012-04-29 18:09:15

Já jsem na něm byl jěště dřív než ho zrušili což je rok cca rok 2004 a vždycky to byla dá se říct nej. akce za sezonu..

Prostě masakr aut a bohatej program,kde si najde každej to svoje..

A hlavně počasí klaplo na 1

Jediné mínus je,že je to tak velkej rozlehlej areál že člověk ani neví kde se co dějě

2012-04-29 18:21:05

To jo, dřív jsem taky jezdil, proto mě mrzelo, že to zrušili, ale teď jsem si to užil jako dlouho nic jiného


Odpovědět